Carolina – Edmonton 6:3 (kon.) | Columbus – Chicago 7:3 (kon.) | Detroit – New Jersey 4:0 (kon.)
Florida – Boston 1:3 (kon.) | Pittsburgh – NY Rangers 0:1 (kon.) | Tampa – Winnipeg 2:3 (po pr.)
Washington – Buffalo 4:3 (po pr.) | NY Islanders – Philadelphia 3:2 (kon.) | Arizona – St. Louis 5:6 (kon.)
Nashville – Calgary 4:2 (kon.) | Dallas – Vegas 1:2 (po pr.) | Anaheim – Montreal 3:4 (kon.)
Seattle – San Jose 7:1 (kon.) | Colorado – Vancouver 5:2 (kon.)

Kaapo Kähkönen (SJS) – 13 zákroků, 4 OG, úspěšnost 76,5 %, odchytal 20:00
    Mackenzie Blackwood (SJS) – 10 zákroků, 3 OG, úspěšnost 76,9 %, odchytal 40:00 (07:47:06)

59:30
    Už se pravděpodobně nic nestane v tomto zápase.

58:40
    Zakázané uvolnění vrací hru před branku San Jose.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině i v tomto zápase.

57:30
    V poklidném tempu se utkání dohrává. Domácí hokejisté míří za jednoznačnou výhrou.
    55:46 Eeli TOLVANEN - 7:1

55:46
    5/5
    Seattle právě vstřelil branku!
    Domácí celek velmi rychle odpovídá, po bleskové akci se do šance dostal EELI TOLVANEN. Na jeho střelu brankář nedosáhl. Asistence: Jamie Oleksiak.
    Tolvanen E., Oleksiak J., Borgen W., Gourde Y., Kartye T.
    Emberson T., MacDonald J., Kunin L., Ferraro M., Smith G.
    55:32 Mike HOFFMAN - 6:1

55:32
    5/5
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Joey Daccord dnes mít čisté konto nebude, po rychlé kombinaci San Jose ho dokázal prostřelit neobsazený MIKE HOFFMAN. Asistence: Nikita Ochoťuk a Kyle Burroughs.
    Hoffman M., Ochoťuk N., Burroughs K., Duclair A., Carpenter R.
    Borgen W., Schwartz J., Dunn V., Gourde Y., Kartye T.

53:50
    Velký tlak domácích v útočném pásmu. Jared McCann ani Oliver Bjorkstrand nedokázali své dobré šance proměnit. Brankář Mackenzie Blackwood své spoluhráče podržel.

52:16
    Jordan Eberle měl velkou šanci, ale jeho rána o kousek minula pravou tyčku.

52:03
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks:
    Nikita Ochoťuk – 2 min., hákování.

51:02
    Střely na branku jsou aktuálně 24:10, jasná převaha na straně domácího celku.

50:48
    Ryan Carpenter se propracoval do zakončení, ale jeho pokus kryje domácí brankář Joey Daccord.

50:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, domácí hokejisté míří za výhrou v tomto zápase.

49:50

49:32
    Početní výhoda se San Jose nedaří podle představ, domácí se celkem snadno brání.

48:30
    Tomáš Hertl se dostal v přesilovce do zakončení, s jeho pokusem si poradil brankář. Následný pokus byl zblokovaný.

47:50
    Vyloučení v týmu Seattle Kraken:
    Justin Schultz – 2 min., sekání.

47:45
    Calen Addison se propracoval do dobré střelecké pozice, domácí brankář Joey Daccord byl připravený.

46:21
    Pierre-Édouard Bellemare to zkoušel individuálně, dostal se do zajímavé střelecké pozice, ale jeho rána končí vedle branky.

44:40
    San Jose má zatím na svém kontě pouze osm střel na branku, což je extrémně málo na počátku třetí třetiny.

44:11
    William Eklund měl zajímavou příležitost, obkroužil branku, ale následné zakončení se mu nepodařilo podle představ.
    42:22 Eeli TOLVANEN - 6:0

42:22
    5/5
    V pohodě hrající domácí celek přidává další branku, po přihrávce spoluhráče dokázal brankáře Sharks prostřelit EELI TOLVANEN. Asistence: Oliver Bjorkstrand a Brian Dumoulin.
    Tolvanen E., Bjorkstrand O., Dumoulin B., Schultz J., Gourde Y.

41:26
    Sledujeme klidnější pasáž hry v úvodu třetí třetiny. Seattle kontroluje hru.

40:25
    Vince Dunn pálil z dobré pozice, jeho střelu zblokoval hostující Tomáš Hertl.

40:01
    Utkání pokračuje třetí třetinou. Uvidíme, zda se podaří hostům vypracovat si gólovou šanci.

40:01

40:00

39:18
    Jordan Eberle nedokázal přesněji vypálit z bezprostřední blízkosti.

39:00
    Hlasatel v hale oznámil poslední minutu hry ve třetině.

38:40
    Hostující celek rozehrává od své branky, sledujeme klidnější závěr druhé třetiny.

38:16
    Hraje se především ve středním pásmu. Anthony Duclair se natahoval po přihrávce, ale na kotouč nedosáhl.

38:07
    Brandon Tanev – 5 min., bitka.

Kyle Burroughs – 5 min., bitka.

38:06
    Hra je nyní přerušena pro šarvátku.

37:07
    Střely na branku v tomto zápase aktuálně jsou 22:7, jasnou převahu mají domácí hokejisté.

35:02
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Sharks.

35:01
    Mnoho šancí k vidění není, sledujeme rychlou plynulou hru. Gólmani jsou momentálně bez práce.

32:41
    Brankář San Jose musel znovu zasahovat, vybruslil si proti střelci, a pak chytil ránu Tolvanena.

31:52
    Mackenzie Blackwood kryje zakončení, které střelou zápěstím vyslal dobře hrající Jordan Eberle,

31:18
    Jordan Eberle se propracoval do zajímavé střelecké pozice, ale jeho rána zblokoval soupeře. Ty Emberson pomohl svému brankáři.

30:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i tomto zápase. Domácí celek vede o pět branek a míří za výhrou.

29:05
    Alexander Wennberg to vzal na sebe, s jeho zakončením z pravé strany si poradil brankář Mackenzie Blackwood,

28:44
    Delší dobu se hraje bez přerušení, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit před brankou soupeře. Mnoho pěkného hokeje nevidíme.

26:36
    Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit před brankou. Domácí vedou na střely na branku 18:7.

26:12
    Will Borgen se jako obránce dostal do střelecké pozice, jeho rána však končí vedle branky.

25:37
    Justin Schultz to vzal na sebe, vypracoval si dobrou šanci, se kterou si dokázal poradit brankář.
    23:35 Jared MCCANN - 5:0

23:35
    5/5
    Domácí celek proměnil přesilovku, po pěkné individuální akci se dokázal prosadit JARED MCCANN. Asistence: Justin Schultz a Oliver Bjorkstrand.
    McCann J., Schultz J., Bjorkstrand O., Eberle J., Bjorkstrand O.
    Kunin L., Blackwood M., Ferraro M., Granlund M., Knyžov N.

23:00
    Domácí celek má možnost přesilovky, ale zatím se nemůže stabilněji usadit před brankou soupeře.

22:12
    Filip Zadina – 2 min., hákování.

22:06
    Sledujeme rychlou pasáž hry, zbytečně se nepřerušuje, ani jeden celek se nemůže dostat do zakončení.

21:01
    William Eklund nejprve minul branku, a pak už pálil lépe. S jeho ránou si dokázal poradit brankář.

20:15
    Brandon Tanev se zmocnil kotouče, a pak dokázal vyhodit přes všechny čáry.

20:01
    Utkání pokračuje dál druhou třetinou, více ze hry zatím měli domácí hokejisté.

20:01
    Střídání v týmu San Jose Sharks:
    ze hřiště odchází Kaapo Kähkönen, přichází Mackenzie Blackwood.

20:01

20:00

19:45
    William Eklund nedokázal proměnit svou šanci, a pak už třetina končí.

19:00
    Tye Kartye – 2 min., vysoká hůl.
    18:46 Yanni GOURDE - 4:0

18:46
    5/5
    Domácí celek navyšuje své vedení, prosazuje se po rychlé akci YANNI GOURDE. Asistence: Will Borgen a Oliver Bjorkstrand.
    Gourde Y., Borgen W., Bjorkstrand O., Tolvanen E., Oleksiak J.
    Emberson T., Duclair A., Zadina F., Ferraro M., Granlund M.

18:17
    V poklidném tempu se dohrává úvodní třetina, ve které vede domácí celek o tři branky a na střely 15:7.

16:21
    Filip Zadina se dostal do zajímavé střelecké pozice, jeho ráně zápěstím však chyběla přesnost.

15:15
    Po delší době registrujeme střelecký pokus, Matthew Beniers zakončoval a trefil brankáře soupeře. Kaapo Kähkönen kryje kotouč.

13:52

12:33
    Eeli Tolvanen se propracoval do střelecké pozice, jeho rána končí vedle branky. Podle opakovaného záběru nakonec trefil tyč.

12:08
    Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před brankou hostujícího celku.

11:52
    Filip Zadina – 2 min., podrážení.
    11:07 Adam LARSSON - 3:0

11:07
    5/5
    Krátce po polovině první třetiny navyšuje domácí celek své vedení, po rychlé akci se dokázal prosadit dobrou střelou do horního rohu ADAM LARSSON. Dává svou první branku v sezoně. Asistence: Jared McCann a Jordan Eberle.
    Larsson A., McCann J., Eberle J., Beniers M., Dunn V.
    Emberson T., Duclair A., Zetterlund F., Ferraro M., Hertl T.

10:49
    Po komerční přestávce pokračuje zápas dál, buly vyhrál hostující celek, jmenovitě Tomáš Hertl.
    10:37 Oliver BJORKSTRAND - 2:0

10:37
    5/5
    Tento gól je už v pořádku, a tak domácí celek navyšuje svůj náskok, po rychlé kombinaci se prosazuje OLIVER BJORKSTRAND. Odražený kotouč poslal do odkryté části branky. Asistence: Yanni Gourde a Eeli Tolvanen.
    Bjorkstrand O., Gourde Y., Tolvanen E., Borgen W., Oleksiak J.
    Burroughs K., Zadina F., Granlund M., Eklund W., Ochoťuk N.

10:24
    Yanni Gourde zakončoval další zajímavou domácí akci, ale jeho rána byla snadnou prací pro brankáře.

09:07
    Mario Ferraro vystřelil zápěstím, ale jeho rána míří vedle branky. Gólman zasahovat nemusel.

08:54
    Mikael Granlund měl dostal času na zakončení, a tak vypálil. S jeho pokusem si snadno dokázal poradit domácí maskovaný muž.

07:58
    Matthew Beniers je autorem další střely na branku, se kterou si brankář dokázal poradit. Více ze hry mají dál domácí, ale hosté zlepšují výkon.

06:57
    Joey Daccord má na svém kontě další zákrok, nyní si dokázal poradit se zakončením, které vyslal Mike Hoffman.

06:13
    Brandon Tanev se propracoval do dobré střelecké pozice, s jeho pokusem si dokázal poradit soupeř, který zblokoval střelu.

05:04
    Po trenérské výzvě branka neplatí, videocentrála NHL doporučila branku neuznat.

05:04
    Sedmá střela Seattlu na branku znamená druhý gól. Dumoulin našel spoluhráče, kterým byl JARED MCCANN. Jeho zakončení propadlo až za brankovou čáru. Asistence: Brian Dumoulin.

04:35
    Hra je přerušena pro přihrávku rukou, vhazovat se bude ve středním pásmu. Buly vyhrál domácí Matthew Beniers.

04:21
    Domácím se povedl vstup do zápasu, jsou aktivnější, snadněji se dostávají do zakončení.

03:26
    Registrujeme další střelecký pokus, Jordan Eberle to vzal na sebe, jeho ránu dokázal zastavit brankář.

02:43
    Sledujeme hodně kouskovanou pasáž hry, nyní zakončoval Jordan Eberle. S jeho ránou neměl brankář Kaapo Kähkönen mnoho práce.

02:18
    Fabian Zetterlund měl dost prostorou pro zakončení, s jeho pokusem si poradil brankář Joey Daccord.

02:10
    Adam Larsson je autorem další střely, znovu si dokázal poradit brankář.
    01:28 Brandon TANEV - 1:0

01:28
    5/5
    Hned ve druhé minutě zápasu se dostává domácí celek do vedení, svou druhou branku v letošní sezoně dává po dobré přihrávce spoluhráče BRANDON TANEV. Asistence: Alexander Wennberg a Jamie Oleksiak.
    Tanev B., Wennberg A., Oleksiak J., Borgen W., Schwartz J.
    Burroughs K., MacDonald J., Kunin L., Hoffman M., Rutta J.

01:00
    Domácí celek vstoupil aktivně do zápasu, hosté se musí bránit tlaku soupeře.

00:01
    Jordan Eberle se jako první dostal do střelecké pozice, ale netrefil branku.

00:01

Zápas začne o něco později.

Seattle Kraken: Daccord (Grubauer) – Dunn, Larsson, Oleksiak, Borgen, Dumoulin, Schultz – McCann, Beniers, Eberle – Schwartz, Wennberg, B. Tanev – Tolvanen, Gourde, Bjorkstrand – Kartye, Bellemare, Yamamoto.

San Jose Sharks: Kähkönen (Blackwood) – Ferraro, Emberson, Ochoťuk, Burroughs, Addison, Rutta, Knyžov – Eklund, Hertl, Zetterlund – Zadina, Granlund, Duclair – Hoffman, Kunin, G. Smith – Carpenter, MacDonald.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 2. B. Tanev (Wennberg, Oleksiak), 11. Bjorkstrand (Gourde, Tolvanen), 12. Larsson (Eberle, McCann), 19. Gourde (Borgen, Bjorkstrand), 24. McCann (Schultz, Bjorkstrand), 43. Tolvanen (Bjorkstrand, Dumoulin), 56. Tolvanen (Oleksiak) – 56. Hoffman (Ochoťuk, Burroughs)

San Jose Sharks: Kähkönen (21. Blackwood) – Ferraro, Emberson, Ochoťuk, Burroughs, Addison, Rutta, Knyžov – Eklund, Hertl, Zetterlund – Zadina, Granlund, Duclair – Hoffman, Kunin, G. Smith – Carpenter, MacDonald.

Rozhodčí: Rank, Halkidis – Murchison, Deschamps

Diváci: 17 151