Anaheim – Los Angeles 2:5 (kon.) | San Jose – Montreal 2:3 (1:2 po s.n.) | Buffalo – Pittsburgh 3:2 (kon.)
Ottawa – NY Islanders 3:5 (kon.) | Carolina – Tampa 2:8 (kon.) | Florida – Winnipeg 0:3 (kon.)
Dallas – Calgary 4:7 (kon.) | Minnesota – Colorado 2:3 (kon.) | Seattle – Vancouver 1:5 (kon.)
NY Rangers – Boston 7:4 (kon.) | Los Angeles – Montreal 4:0 (kon.)
Minnesota Wild
2:3 (0:1, 2:1, 0:1)
Colorado Avalanche
Sobota 25.11.2023, 02:30 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

59:38
    Boldy je zpět na ledě, Wild jsou v šesti.

59:28
    Velká chyba Makara u modré čáry, Eriksson Ek dostal puk do středního pásma a pak až do pásma soupeře. Domácí odvolávají brankáře!

57:38
    Boldy pomohl svému týmu při přechodu do útočného pásma nedovoleným bráněním, když se postavil do cesty Makarovi, který sledoval hru a vracel se do své třetiny. Vyloučení a Minnesota to s vyrovnáním bude mít už ohromně těžké.

57:23
    Georgijev neudržel puk po střele Boldyho a Zuccarello se agresivně hnal za dorážkou. Píchnul do brankáře holí, za což si vysloužil kravatu a povalení k ledu. Vylučovat se nebude.

55:42
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche:
    Bowen Byram – 2 min., hákování.

55:02
    Před brankou Colorada se shluklo devět hokejistů a vznikla neskutečná a nepřehledná skrumáž! Puk se nakonec odráží mimo nebezpečný prostor.

52:24
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild:
    Joel Eriksson Ek – 2 min., vysoká hůl.

48:25
    Georgijev opět zachránil Colorado, když se neskutečně rychle přesunul skokem brankovištěm k pravé tyči a srazil ránu Erikssona Eka za branku!

47:48
    Obrovský tlak Minnesoty! Faberovu střelu se snažil dorážet Hartman a do zakončení se tlačili i další. Nakonec je hra přerušena, protože brankář Georgijev přišel o masku.
    44:56 Kurtis MACDERMID - 2:3

44:56
    6/6
    Colorado právě vstřelilo branku!
    KURTIS MACDERMID se dostal k puku, který mu poslal Cogliano, pronikl před brankoviště a kličkou do bekhendu obstřelil Gustavssona! Asistence: Andrew Cogliano, Fredrik Olofsson.
    Johnson J., Cogliano A., Olofsson F., Georgijev A., Manson J., MacDermid K.
    Merrill J., Rossi M., Bogosian Z., Gustavsson F., Zuccarello M., Kaprizov K.

41:04
    Brock Faber – 2 min., podrážení.

37:31
    Vše mohl ale rázem změnit Makar, který pálil z levého kruhu z voleje. Gustavsson se ale stihl rychle přesunout brankovištěm a vytěsnit puk mimo!
    34:21 Joel Eriksson Ek - 2:2

34:21
    6/5
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Jones vyrazil z trestné lavice zpět do svého pásma, ale už to nestihl! Domácí využívají přesilovku za vyloučeného Olofssona. JOEL ERIKSSON EK si našel puk před brankovištěm a procpal ho za Georgijeva. Asistence: Mats Zuccarello, Kirill Kaprizov.
    Boldy M., Eriksson Ek J., Gustavsson F., Zuccarello M., Spurgeon J., Kaprizov K.
    Johnson J., Ničuškin V., Georgijev A., Manson J., Jones C.

33:22
    Velký problém pro Colorado. Olofsson totiž přehodil ve vlastním pásmu plexisklo a jde na trestnou lavici. Téměř minutu bude hrát Minnesota proti třem.

32:17
    Caleb Jones – 2 min., držení.
    29:13 Kirill KAPRIZOV - 1:2

29:13
    6/6
    Velmi rychlá odpověď domácího týmu! Kontaktní branku vsítil KIRILL KAPRIZOV, který dorazil puk za záda Georgijeva po předchozí střele Rossiho. Byla to vůbec první střela Minnesoty ve druhé třetině! Asistence: Marco Rossi.
    Byram B., Toews D., Tufte R., Colton R., Wood M., Georgijev A.
    28:39 Valerij NIČUŠKIN - 0:2

28:39
    6/5
    Rychlý návrat a využitá přesilovka! VALERIJ NIČUŠKIN protečoval střelu Nathana MacKinnona pod horní tyč bezmocného Gustavssona, který na změnu trajektorie puku nemohl reagovat. Asistence: Nathan MacKinnon, Devon Toews.
    Toews D., Ničuškin V., Drouin J., MacKinnon N., Georgijev A., Rantanen M.
    Eriksson Ek J., Duhaime B., Brodin J., Gustavsson F., Spurgeon J.

27:31
    Jacob Middleton – 2 min., nedovolené bránění.

23:45
    A rázem si přesilovku zahraje Colorado! Napřed čtyři na tři. Podražením se provinil Foligno.

22:38
    Johansson je vyloučen za hákování. Bude se dvě minuty hrát ve čtyřech. Minnesota se připravila sama o početní výhodu.

21:03
    Joel Eriksson Ek byl trefen hokejkou Coltona do obličeje a byl mu vyražen zub. Colton dostává dvojnásobný trest.
    17:43 Ross COLTON - 0:1

17:43
    6/6
    Hosté získali ve svém pásmu puk a vyrazili do rychlého protiútoku, který zakončil z levého kruhu střelou k pravé tyči ROSS COLTON! Asistence: Bowen Byram, Riley Tufte.
    Byram B., Makar C., Tufte R., Colton R., Georgijev A., Kiviranta J.
    Maroon P., Duhaime B., Brodin J., Dewar C., Gustavsson F., Spurgeon J.

12:46
    Marco Rossi – 2 min., podrážení.

10:08
    Ve středním pásmu byl podražen jeden z domácích hráčů. Za podražení si jde odpočinout Drouin. Komerční pauza.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 30. Kaprizov (Rossi), 35. Eriksson Ek (Zuccarello, Kaprizov) – 18. Colton (Byram, Tufte), 29. Ničuškin (MacKinnon, Toews), 45. MacDermid (Cogliano, F. Olofsson)

Minnesota Wild: Gustavsson (M. Fleury) – Middleton, Spurgeon (C), Brodin, Faber, Merrill, Bogosian – Kaprizov (A), Rossi, Zuccarello – M. Johansson, F. Gaudreau, Boldy – M. Foligno (A), Eriksson Ek, Hartman – Duhaime, Dewar, Maroon.
    Trenér: Dean Evason

Colorado Avalanche: Georgijev (Prosvetov) – Toews, Makar (A), Byram, Manson, J. Johnson, C. Jones, MacDermid – Ničuškin, MacKinnon (A), Rantanen (A) – Wood, Colton, Tufte – Cogliano, F. Olofsson, Kiviranta – Drouin, R. Johansen.
    Trenér: Jared Bednar

Rozhodčí: South, Pochmara – Johnson, Galloway

Diváci: 19057