HC Slovan – Nové Zámky 5:2 (kon.) | Spišská N. Ves – Banská Bystrica 4:2 (kon.) | Michalovce – Lipt. Mikuláš 6:1 (kon.)
Trenčín – Humenné 4:1 (kon.) | Nitra – Košice 0:4 (kon.) | Zvolen – Poprad 1:5 (kon.)
konec
HKM Zvolen
1:5 (0:1, 0:3, 1:1)
HK Poprad
sk Neděle 26.11.2023, 17:00 • Zimný štadión Zvolen • Tipos Extraliga (SR) • 21. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Po prvej tretine kde si myslím, že boli lepší Zvolenčania, sa Poprad rozbehol k dobrému výkonu a nakoniec to bol jasný zápas. Zvolen sa naďalej trápi a čudoval by som sa, keby po tejto šiestej prehre v rade neprišli v domácom mužstve aj nejaké zmeny. Každopádne Poprad dnes zaslúžene zvíťazil 1:5 a tri body smerujú pod Tatry. Ďakujem za pozornosť do dočítania nabudúce. (19:30:07)
   
  Koniec zápasu.
   
  60:00
  Vylúčenie v tíme HKM Zvolen:
  Sládok – 2 min., hrubosť.
   
  60:00
  Po záverečnej siréne ešte menšia šarvátka Sládoka a Jána Brejčáka.
   
  59:44
  Zvolen dal gól! Brankára Popradu Ádáma Vaya teraz môže aj poraziť. Len 16 sekúnd pred koncom stretnutia prichádza o svoju nulu, keď sa presadil z dorážky pri ľavej tyčke RADOVAN BONDRA – 1:5. Čestný zásah Zvolen na stave ale nič nemení.
  Asistencie Branislav Kubka a Miroslav Mucha.
   
  59:34
  Delovka Kubku od modrej čiary, ale smeruje nad bránu.
   
  58:59
  Domáci hráči ťažko vymýšľajú nejakú kombináciou, nie to ešte šancu.
   
  58:00
  Dve minúty do konca zvolenského trápenia.
   
  57:27
  Obrovská šanca Popradu. Dvaja popradčania šli sami na Trenčana. No domáci gólma najprv vyrazil pred seba strelu Dmowskiho, aby následne chytil aj Kukučovu dorážku.
   
  55:39
  Ťažké aj komentovať. Poprad hrá v pohode, kontroluje priebeh a hrá sa. Zvolen sa trápi herne, kombinačne a okrem Zuzina a Šišku ostatní hrajú pod svoje možnosti.
   
  53:58
  Dve obrovské šance Popradu. Najprv Záborský a po ňom Kukuča mali Trenčana už ležiaceho na ľade, no prekonať ho nedokázali.
   
  53:22
  Poprad dal gól! RYAN DMOWSKI využíva presilovú hru a zvyšuje na 0:5. Dmowski vystrelil z pravého kruhu a Trenčanovi Kukuča dobre tienil takže nič nevidel.
  Asistoval Adam Drgoň.
   
  52:46
  Vylúčenie v tíme HKM Zvolen:
  Rauhauser – 2 min., hrubosť.
   
  Dnešné stretnutie sleduje 1514 divákov.
   
  51:18
  Sládokova strela spoza modrej, Vay chytá a hneď rozohral. A toto je presne dnešný obraz Zvolena, veľmi ľahunké strely, ktoré brankára v podstate ani nemôžu ohroziť.
   
  50:54
  Popúrad v tretej tretine už tak veľmi netlačí na pílu. Hráči z pod Tatier kontrolujú priebeh, ale možno jedným očkom aj strážia Vayovu nulu.
   
  50:23
  Hostia v plnom počte.
   
  50:00
  Zvolenu nefunguje presilovka. To, čo ich pred x kolami zdobilo tak aktuálne vôbec nefunguje.

  Števo Lasab

  Branky a nahrávky: 60. Bondra (Kubka, Mucha) – 16. Persunko (Mlynarovič, D. Brejčák), 22. Záborský (TS), 24. Záborský (D. Brejčák), 31. Kukuča (Turan, Coulter), 54. Dmowski (Drgoň)


  HKM Zvolen: Kupsky (Trenčan) – Sládok, Hain, C. Hults, Mudrák, Rauhauser, Kubka, Čulík – R. Bondra, Langkow, Mucha – Hecl, M. Hults, Kašlík – Zuzin (A), Viedenský (C), Marcinek – Kolenič, Šiška, Csányi
  Trenér: P. Oremus

  HK Poprad: Vay (Rabčan) – McFadden, Turan, Brincko, Drgoň, D. Brejčák (C), J. Brejčák, M. Mešár – Dmowski (A), Coulter, P. Svitana – Záborský (A), Urbánek, Calof – Peresunko, Mlynarovič, Kukuča – Šotek, Matej Paločko, Sokoli
  Trenér: T. Bjorkstrand

  Rozhodčí: Žák, Fridrich – Frimmel, Jurčiak (video – Ország)

  Diváci: 1514
  ocianews.com