4:4 (1:1)
AC Sparta Praha
sk Středa 29.11.2023, 16:30 • Štadión MŠK Žilina • UEFA Youth League

Odo mňa je to na dnes všetko, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok stredajšieho večera. Dočítania priatelia. (18:38:20)

Na trávniku vidno obrovské emócie, Žilinčania sa tešia, hostia z Prahy naopak smútia.

Víťazným gólom je teda premenený pokutový kop z kopačky Samuela Šamaja. V druhom polčase sme videli všetko, čo sme v kvalitnom zápase vidieť mohli. Šesť gólov, absolútny obrat v zápase v priebehu dvoch minút, červenú kartu i následné vyrovnanie a pokutové kopy.

4. série
    4:2
    Kto iný ak nie MÁRIO SAUER! Stredopoliar žilinského A-tímu ukázal svoje kvality aj v tíme U19, upratal loptu pod brvno Součekovej bránky a zabezpečil postup MŠK Žilina do jarnej časti UEFA Youth League!

4. série
    3:2
    Lukáš Saal pokutový kop nepremenil, Badžgoň dokazuje svoje kvality, domáci sú maličký kúsok od víťazstva!

3. série
    3:2
    Rovnako však činí aj Samuel Šamaj a Žilina v rozstrele opäť vedie!

3. série
    2:2
    Obranca Sparty Ondřej Liling poslal Badžgoňa do opačného rohu ako loptu, bez problémov tak skóroval.

2. série
    2:1
    Timotej Hranica tvrdou ranou nedal Součekovi šancu na úspešný zákrok!

2. série
    1:1
    Jaroslav Vaněk mieril k ľavej tyči, Badžgoň smer strely vystihol a loptu vyrazil!

1. série
    1:1
    Vaľko namieril k pravej tyči, Souček síce vystihol smer strely, ale lopta končí v sieti.

1. série
    0:1
    Hranoš poslal loptu pod brvno a dáva gól!

Začína penaltový rozstrel.

V riadnom hracom čase sa po divokom druhom polčase zrodila remíza 4:4, rozhodnú teda pokutové kopy!

90+7
    Druhý polčas sa skončil.

90+6
    Žltá karta pre tím MŠK Žilina (Vaľko).

90+6
    Domáca Žilina azda v poslednom útoku v riadnom hracom čase.

90+5
    Beňadik sa s loptou tentoraz snažil pretancovať po pravej strane k bránke hostí, guľaté čudo mu však napokon ušlo za čiaru.