Le Havre – PSG 0:2 (kon.) | Brest – Clermont Foot 3:0 (kon.) | Monaco – Montpellier 2:0 (kon.)
Toulouse – Lorient 1:1 (kon.) | Lille – Méty 2:0 (kon.) | Marseille – Rennes 2:0 (kon.)
Lille OSC
2:0 (2:0)
FC Méty
Neděle 03.12.2023, 17:05 • Stade Pierre-Mauroy, Lille • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 14. kolo

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu. (19:09:24)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 8:3. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 8:11.

Máme za sebou utkání 14. kola Ligue 1, ve kterém domácí OSC Lille poráží FC Méty 2:0.
    V prvním poločase byli jasně lepší domácí, ale byli to hosté, kteří ve 27. minutě mohli jít do vedení, ale Elisor penaltu nedal. Domácí spalovali snad i nemožné, až se v 45+2. minutě po rohovém kopu prosadil Yazici. V 6. minutě nastavení bylo skóre 2:0, když se z penalty prosadil David.
    Hosté mohli v 55. minutě snížit, ale Camara zahodil penaltu. Již podruhé kraloval brankář Chevalier. Pak už se hosté k ničemu kloudnému nedostali a domácí pokračovali ve spalování šancí.
    Skóre tak skončilo na stavu 2:0.

90+6

90+5
    Obrana Mét zastavila průnik domácích.

90+3
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut nad rámec základní hrací doby.

90+1
    Střídání v týmu FC Méty:
    ze hřiště odchází Lamine Camara, přichází Jean N'Guessan.

90+1
    Na hřišti jsou i nosítka.

90
    Hra je přerušena, neboť na trávníku leží Lamine Camara.

88
    Střídání v týmu Lille OSC:
    ze hřiště odchází Edon Žegrova, přichází Ichem Ferrah,
    ze hřiště odchází Jonathan David, přichází Ayyoub Bouaddi.

87
    K obrovské šanci se dostal kapitán Rémy Cabella, který sám před gólmanem nepochopitelně místo střely volil přihrávku, která nebyla přesná.

86
    Pape Amadou Diallo si nepohlídal své postavení a byl mu odmáván ofsajd.

84
    Po ruce hostů se bude kopat volný přímý kop.

82
    K dobré šanci po skvělé individuální akci Gomese se dostal Rémy Cabella, ale jeho střelu brankář Alexandr Úkíddžá chytá.

80
    Lamine Camara vystihl domácí rozehrávku a z dobrých 35 metrů vypálil. Nikterak nebezpečnou střelu brankář Chevalier chytá.

78
    Obrovskou šanci měl Benjamin Tetteh, který překonal gólmana domácích, ale jeden z obránců vykopl míč z brankové čáry.

77
    Domácí hráči se již nikam neženou a kombinují s míčem kolem půlící čáry.

75
    Střela Benjamina Tetteha z blízka skončila jen na boční síti.

74
    ze hřiště odchází Cheikh Tidiane Sabaly, přichází Pape Amadou Diallo,
    ze hřiště odchází Simon Elisor, přichází Benjamin Tetteh.

Jan Janča

Branky: 45+3. Yazıcı (Gomes), 45+6. David (pen.)

Neproměněná penalta: 29. Elisor (MTZ), brankář Chevalier zneškodnil, 56. L. Camara (MTZ), brankář Chevalier zneškodnil

Lille OSC: Chevalier – Santos, Yoro, A. Ribeiro, Gudmundsson – bin Tálib (56. André), Gomes – Žegrova (88. Ferrah), Yazıcı (70. Haraldsson), Cabella (C) – David (88. Bouaddi).
    Náhradníci: Jakubech – B. Diakité, Ismaily, Únás, Umtiti.

Trenér: Fonseca P.

FC Méty: Úkíddžá – Kouao (11. N'Duquidi), Traoré, Candé, Udol (C) – Jacques, L. Camara (90+1. N'Guessan) – Van Den Kerkhof (46. Asoro), Jallow, Sabaly (74. P. Diallo) – Elisor (74. Tetteh).
    Náhradníci: Dietsch – Hérelle, Maïga.

Trenér: Boloni L.

Rozhodčí: Angoula – Garrigues, Pasqualotti