Losování čtvrtfinále MOL Cupu | (kon.) |
Sprint mužů 10 km, Hochfilzen | Vítěz: T. Bø (NOR) (kon.) | | | Sprint žen 7,5 km, Hochfilzen | Vítěz: I. Tandrevoldová (NOR) (kon.) |
SuperG žen, St. Moritz | Vítěz: S. Goggiaová (ITA) (kon.) |
Kvalifikace HS140, Klingenthal | Vítěz: R. Kobajaši (JPN) (kon.) |
konec
SP - Sprint mužů 10 km, Hochfilzen
Vítěz: T. Bø (NOR)
Jan Vojkůvka
Pořadí SP
- 1. Sebastian Samuelsson (SWE) 236 b
- 2. Tarjei Bø (NOR) 230 b
- 3. Philipp Nawrath (GER) 184 b
- 4. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) 160 b
- 5. Endre Strømsheim (NOR) 152 b
- 6. Justus Strelow (GER) 151 b
- 7. Johannes Dale-Skjevdal (NOR) 145 b
- 8. Sturla Holm Lægreid (NOR) 141 b
- 9. Johannes Thingnes Bø (NOR) 139 b
- 10. Vebjørn Sørum (NOR) 137 b
- 26. Michal Krčmář (CZE) 65 b
- 42. Adam Václavík (CZE) 15 b
- 43. Jonáš Mareček (CZE) 13 b
- 50. Mikuláš Karlík (CZE) 5 b
Pořadí disciplíny
- 1. Tarjei Bø (NOR) 165 b
- 2. Sebastian Samuelsson (SWE) 110 b
- 3. Philipp Nawrath (GER) 97 b
- 4. Sturla Holm Lægreid (NOR) 96 b
- 5. Johannes Dale-Skjevdal (NOR) 90 b
- 6. Vebjørn Sørum (NOR) 84 b
- 7. Martin Ponsiluoma (SWE) 80 b
- 8. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) 72 b
- 9. Endre Strømsheim (NOR) 67 b
- 10. Benedikt Doll (GER) 67 b
- 23. Michal Krčmář (CZE) 34 b
- 39. Adam Václavík (CZE) 8 b
Konečné výsledky
- 1. Tarjei Bø (NOR) 24:37,5 (0)
- 2. Sturla Holm Lægreid (NOR) +4,9 (0)
- 3. Sebastian Samuelsson (SWE) +10,0 (1)
- 4. Martin Ponsiluoma (SWE) +18,4 (1)
- 5. Johannes Dale-Skjevdal (NOR) +19,2 (2)
- 6. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +26,5 (1)
- 7. Benedikt Doll (GER) +31,1 (1)
- 8. Tommaso Giacomel (ITA) +33,1 (0)
- 9. Johannes Kühn (GER) +40,1 (1)
- 10. Eric Perrot (FRA) +43,9 (1)
- 11. Johannes Thingnes Bø (NOR) +47,1 (3)
- 12. Lukas Hofer (ITA) +53,9 (1)
- 13. Emilien Jacquelin (FRA) +56,2 (2)
- 14. Endre Strømsheim (NOR) +1:02,8 (2)
- 15. Justus Strelow (GER) +1:09,0 (0)
- 16. Didier Bionaz (ITA) +1:13,3 (1)
- 17. Vebjørn Sørum (NOR) +1:13,8 (3)
- 18. Quentin Fillon Maillet (FRA) +1:21,7 (3)
- 19. David Komatz (AUT) +1:22,0 (0)
- 20. Antonin Guigonnat (FRA) +1:24,3 (0)
- 21. Florent Claude (BEL) +1:25,2 (0)
- 22. Jakov Fak (SLO) +1:27,6 (1)
- 23. Michal Krčmář (CZE) +1:29,9 (2)
- 24. Anton Vidmar (SLO) +1:31,7 (2)
- 25. Joscha Burkhalter (SUI) +1:35,2 (0)
- 26. David Zobel (GER) +1:37,2 (2)
- 27. Alexandr Muchin (KAZ) +1:37,3 (1)
- 28. Thierry Langer (BEL) +1:38,7 (1)
- 29. Felix Leitner (AUT) +1:39,8 (0)
- 30. Sebastian Stalder (SUI) +1:42,0 (1)
- 31. Roman Rees (GER) +1:47,3 (2)
- 32. Lovro Planko (SLO) +1:50,5 (2)
- 33. Adam Václavík (CZE) +1:53,0 (2)
- 34. Philipp Nawrath (GER) +1:53,8 (3)
- 35. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +1:56,5 (2)
- 36. Patrick Braunhofer (ITA) +1:58,7 (0)
- 37. Miha Dovžan (SLO) +1:58,8 (1)
- 38. Renars Birkentals (LAT) +2:02,0 (1)
- 39. Otto Invenius (FIN) +2:02,2 (2)
- 40. George Marian Coltea (ROU) +2:04,9 (1)
- 42. Jonáš Mareček (CZE) +2:05,6 (2)
- 49. Jakub Štvrtecký (CZE) +2:19,0 (3)
- 78. Mikuláš Karlík (CZE) +3:19,6 (5)
- 86. Tomáš Sklenárik (SVK) +4:08,4 (4)
Startovní listina
- 1. Didier Bionaz (ITA)
- 2. Vytautas Strolia (LTU)
- 3. Johannes Dale-Skjevdal (NOR)
- 4. Krešimir Crnković (CRO)
- 5. Dmytro Pidručnyj (UKR)
- 6. Felix Leitner (AUT)
- 7. Vladimir Iliev (BUL)
- 8. Otto Invenius (FIN)
- 9. Philipp Nawrath (GER)
- 10. Christian Gow (CAN)
- 11. George Marian Coltea (ROU)
- 12. Tommaso Giacomel (ITA)
- 13. Alexandr Muchin (KAZ)
- 14. Justus Strelow (GER)
- 15. Anton Dudčenko (UKR)
- 16. Sebastian Stalder (SUI)
- 17. Oskar Brandt (SWE)
- 18. Jakub Štvrtecký (CZE)
- 19. Benedikt Doll (GER)
- 20. Jakov Fak (SLO)
- 21. Johannes Thingnes Bø (NOR)
- 22. Maxime Germain (USA)
- 23. Pavel Magazejev (MDA)
- 24. Antonin Guigonnat (FRA)
- 25. Vebjørn Sørum (NOR)
- 26. Eric Perrot (FRA)
- 27. Thierry Langer (BEL)
- 28. Sebastian Samuelsson (SWE)
- 29. Jonáš Mareček (CZE)
- 30. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
- 31. Jonni Mukkala (FIN)
- 32. Asset Djussenov (KAZ)
- 33. Roman Rees (GER)
- 34. Adam Runnalls (CAN)
- 35. Endre Strømsheim (NOR)
- 36. Artěm Tyščenko (UKR)
- 37. Lukas Hofer (ITA)
- 38. David Zobel (GER)
- 39. Vetle Sjastad Christiansen (NOR)
- 40. Vincent Bonacci (USA)
- 41. George Buta (ROU)
- 42. Quentin Fillon Maillet (FRA)
- 43. Maxim Makarov (MDA)
- 44. David Komatz (AUT)
- 45. Martin Ponsiluoma (SWE)
- 46. Anton Vidmar (SLO)
- 47. Johannes Kühn (GER)
- 48. Timofej Lapšin (KOR)
- 49. Tarjei Bø (NOR)
- 50. Emil Nykvist (SWE)
- 51. Jake Brown (USA)
- 52. Rene Zahkna (EST)
- 53. Mikito Tačizaki (JPN)
- 54. Florent Claude (BEL)
- 55. Kristo Siimer (EST)
- 56. Elia Zeni (ITA)
- 57. Patrick Jakob (AUT)
- 58. Jeremy Finello (SUI)
- 59. Mihail Usov (MDA)
- 60. Jan Guńka (POL)
- 61. Andrzej Nędza-Kubiniec (POL)
- 62. Emilien Jacquelin (FRA)
- 63. Anton Sinapov (BUL)
- 64. Kirill Bauer (KAZ)
- 65. Michal Krčmář (CZE)
- 66. Jaakko Olavi Ranta (FIN)
- 67. Sturla Holm Lægreid (NOR)
- 68. Dmitrij Šamajev (ROU)
- 69. Artěm Pryma (UKR)
- 70. Fabien Claude (FRA)
- 71. Maksim Fomin (LTU)
- 72. Matija Legović (CRO)
- 73. Lovro Planko (SLO)
- 74. Apostolos Angelis (GRE)
- 75. Malte Stefansson (SWE)
- 76. Tomáš Sklenárik (SVK)
- 77. Mikuláš Karlík (CZE)
- 78. Renars Birkentals (LAT)
- 79. Tomas Kaukenas (LTU)
- 80. Adam Václavík (CZE)
- 81. Tomasz Jakiela (POL)
- 82. Taras Lesjuk (UKR)
- 83. Marcin Zawól (POL)
- 84. Raul Flore (ROU)
- 85. Raido Ränkel (EST)
- 86. Emilien Claude (FRA)
- 87. Jokubas Mackine (LTU)
- 88. Joni Mustonen (FIN)
- 89. Du-čin Čchoi (KOR)
- 90. Miha Dovžan (SLO)
- 91. Damián Cesnek (SVK)
- 92. Nikolaos Tsourekas (GRE)
- 93. Anton Ivarsson (SWE)
- 94. Joscha Burkhalter (SUI)
- 95. Patrick Braunhofer (ITA)
- 96. Edgars Mise (LAT)
- 97. Simon Eder (AUT)
- 98. Robert Heldna (EST)
- 99. Sean Doherty (USA)
- 100. Blagoj Todev (BUL)
1. Philipp Nawrath (GER) 177 b
2. Sebastian Samuelsson (SWE) 176 b
3. Tarjei Bø (NOR) 140 b
4. Justus Strelow (GER) 125 b
5. Endre Strømsheim (NOR) 125 b
6. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) 120 b
7. Vebjørn Sørum (NOR) 113 b
8. Johannes Thingnes Bø (NOR) 109 b
9. Sebastian Stalder (SUI) 104 b
10. Johannes Dale-Skjevdal (NOR) 100 b
26. Michal Krčmář (CZE) 47 b
40. Jonáš Mareček (CZE) 13 b
46. Adam Václavík (CZE) 7 b
49. Mikuláš Karlík (CZE) 5 b
Z českých biatlonistů se na bodech umístil pouze Michal Krčmář, který obsadil 25. místo po dvou chybičkách na ležce. Mikuláš Karlík skončil na 41. místě, Jonáš Mareček na 46. pozici a Adam Václavík na 54. příčce. Jakub Štvrtecký obsadil konečné 61. místo.
1. Didier Bionaz (ITA)
2. Vytautas Strolia (LTU)
3. Johannes Dale-Skjevdal (NOR)
4. Krešimir Crnković (CRO)
5. Dmytro Pidručnyj (UKR)
6. Felix Leitner (AUT)
7. Vladimir Iliev (BUL)
8. Otto Invenius (FIN)
9. Philipp Nawrath (GER)
10. Christian Gow (CAN)
11. George Marian Coltea (ROU)
12. Tommaso Giacomel (ITA)
13. Alexandr Muchin (KAZ)
14. Justus Strelow (GER)
15. Anton Dudčenko (UKR)
16. Sebastian Stalder (SUI)
17. Oskar Brandt (SWE)
18. Jakub Štvrtecký (CZE)
19. Benedikt Doll (GER)
20. Jakov Fak (SLO)
21. Johannes Thingnes Bø (NOR)
22. Maxime Germain (USA)
23. Pavel Magazejev (MDA)
24. Antonin Guigonnat (FRA)
25. Vebjørn Sørum (NOR)
26. Eric Perrot (FRA)
27. Thierry Langer (BEL)
28. Sebastian Samuelsson (SWE)
29. Jonáš Mareček (CZE)
30. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
31. Jonni Mukkala (FIN)
32. Asset Djussenov (KAZ)
33. Roman Rees (GER)
34. Adam Runnalls (CAN)
35. Endre Strømsheim (NOR)
36. Artěm Tyščenko (UKR)
37. Lukas Hofer (ITA)
38. David Zobel (GER)
39. Vetle Sjastad Christiansen (NOR)
40. Vincent Bonacci (USA)
41. George Buta (ROU)
42. Quentin Fillon Maillet (FRA)
43. Maxim Makarov (MDA)
44. David Komatz (AUT)
45. Martin Ponsiluoma (SWE)
46. Anton Vidmar (SLO)
47. Johannes Kühn (GER)
48. Timofej Lapšin (KOR)
49. Tarjei Bø (NOR)
50. Emil Nykvist (SWE)
51. Jake Brown (USA)
52. Rene Zahkna (EST)
53. Mikito Tačizaki (JPN)
54. Florent Claude (BEL)
55. Kristo Siimer (EST)
56. Elia Zeni (ITA)
57. Patrick Jakob (AUT)
58. Jeremy Finello (SUI)
59. Mihail Usov (MDA)
60. Jan Guńka (POL)
61. Andrzej Nędza-Kubiniec (POL)
62. Emilien Jacquelin (FRA)
63. Anton Sinapov (BUL)
64. Kirill Bauer (KAZ)
65. Michal Krčmář (CZE)
66. Jaakko Olavi Ranta (FIN)
67. Sturla Holm Lægreid (NOR)
68. Dmitrij Šamajev (ROU)
69. Artěm Pryma (UKR)
70. Fabien Claude (FRA)
71. Maksim Fomin (LTU)
72. Matija Legović (CRO)
73. Lovro Planko (SLO)
74. Apostolos Angelis (GRE)
75. Malte Stefansson (SWE)
76. Tomáš Sklenárik (SVK)
77. Mikuláš Karlík (CZE)
78. Renars Birkentals (LAT)
79. Tomas Kaukenas (LTU)
80. Adam Václavík (CZE)
81. Tomasz Jakiela (POL)
82. Taras Lesjuk (UKR)
83. Marcin Zawól (POL)
84. Raul Flore (ROU)
85. Raido Ränkel (EST)
86. Emilien Claude (FRA)
87. Jokubas Mackine (LTU)
88. Joni Mustonen (FIN)
89. Du-čin Čchoi (KOR)
90. Miha Dovžan (SLO)
91. Damián Cesnek (SVK)
92. Nikolaos Tsourekas (GRE)
93. Anton Ivarsson (SWE)
94. Joscha Burkhalter (SUI)
95. Patrick Braunhofer (ITA)
96. Edgars Mise (LAT)
97. Simon Eder (AUT)
98. Robert Heldna (EST)
99. Sean Doherty (USA)
100. Blagoj Todev (BUL)
1. Tarjei Bø (NOR) 24:37,5 (0)
2. Sturla Holm Lægreid (NOR) +4,9 (0)
3. Sebastian Samuelsson (SWE) +10,0 (1)
4. Martin Ponsiluoma (SWE) +18,4 (1)
5. Johannes Dale-Skjevdal (NOR) +19,2 (2)
6. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +26,5 (1)
7. Benedikt Doll (GER) +31,1 (1)
8. Tommaso Giacomel (ITA) +33,1 (0)
9. Johannes Kühn (GER) +40,1 (1)
10. Eric Perrot (FRA) +43,9 (1)
Nejlepším z českých biatlonistů byl na 23. místě se dvěma chybami na střelnici Michal Krčmář. Na body pronikl ještě Adam Václavík na 33. místě, rovněž se dvěma chybami. V páté desítce skončili Jonáš Mareček s Jakubem Štvrtečným a v osmé desítce pak Mikuláš Karlík.
1. Tarjei Bø (NOR) 24:37,5 (0)
2. Sturla Holm Lægreid (NOR) +4,9 (0)
3. Sebastian Samuelsson (SWE) +10,0 (1)
4. Martin Ponsiluoma (SWE) +18,4 (1)
5. Johannes Dale-Skjevdal (NOR) +19,2 (2)
6. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +26,5 (1)
7. Benedikt Doll (GER) +31,1 (1)
8. Tommaso Giacomel (ITA) +33,1 (0)
9. Johannes Kühn (GER) +40,1 (1)
10. Eric Perrot (FRA) +43,9 (1)
11. Johannes Thingnes Bø (NOR) +47,1 (3)
12. Lukas Hofer (ITA) +53,9 (1)
13. Emilien Jacquelin (FRA) +56,2 (2)
14. Endre Strømsheim (NOR) +1:02,8 (2)
15. Justus Strelow (GER) +1:09,0 (0)
16. Didier Bionaz (ITA) +1:13,3 (1)
17. Vebjørn Sørum (NOR) +1:13,8 (3)
18. Quentin Fillon Maillet (FRA) +1:21,7 (3)
19. David Komatz (AUT) +1:22,0 (0)
20. Antonin Guigonnat (FRA) +1:24,3 (0)
21. Florent Claude (BEL) +1:25,2 (0)
22. Jakov Fak (SLO) +1:27,6 (1)
23. Michal Krčmář (CZE) +1:29,9 (2)
24. Anton Vidmar (SLO) +1:31,7 (2)
25. Joscha Burkhalter (SUI) +1:35,2 (0)
26. David Zobel (GER) +1:37,2 (2)
27. Alexandr Muchin (KAZ) +1:37,3 (1)
28. Thierry Langer (BEL) +1:38,7 (1)
29. Felix Leitner (AUT) +1:39,8 (0)
30. Sebastian Stalder (SUI) +1:42,0 (1)
31. Roman Rees (GER) +1:47,3 (2)
32. Lovro Planko (SLO) +1:50,5 (2)
33. Adam Václavík (CZE) +1:53,0 (2)
34. Philipp Nawrath (GER) +1:53,8 (3)
35. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +1:56,5 (2)
36. Patrick Braunhofer (ITA) +1:58,7 (0)
37. Miha Dovžan (SLO) +1:58,8 (1)
38. Renars Birkentals (LAT) +2:02,0 (1)
39. Otto Invenius (FIN) +2:02,2 (2)
40. George Marian Coltea (ROU) +2:04,9 (1)
42. Jonáš Mareček (CZE) +2:05,6 (2)
49. Jakub Štvrtecký (CZE) +2:19,0 (3)
78. Mikuláš Karlík (CZE) +3:19,6 (5)
86. Tomáš Sklenárik (SVK) +4:08,4 (4)
1. Tarjei Bø (NOR) 165 b
2. Sebastian Samuelsson (SWE) 110 b
3. Philipp Nawrath (GER) 97 b
4. Sturla Holm Lægreid (NOR) 96 b
5. Johannes Dale-Skjevdal (NOR) 90 b
6. Vebjørn Sørum (NOR) 84 b
7. Martin Ponsiluoma (SWE) 80 b
8. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) 72 b
9. Endre Strømsheim (NOR) 67 b
10. Benedikt Doll (GER) 67 b
23. Michal Krčmář (CZE) 34 b
39. Adam Václavík (CZE) 8 b
1. Sebastian Samuelsson (SWE) 236 b
2. Tarjei Bø (NOR) 230 b
3. Philipp Nawrath (GER) 184 b
4. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) 160 b
5. Endre Strømsheim (NOR) 152 b
6. Justus Strelow (GER) 151 b
7. Johannes Dale-Skjevdal (NOR) 145 b
8. Sturla Holm Lægreid (NOR) 141 b
9. Johannes Thingnes Bø (NOR) 139 b
10. Vebjørn Sørum (NOR) 137 b
26. Michal Krčmář (CZE) 65 b
42. Adam Václavík (CZE) 15 b
43. Jonáš Mareček (CZE) 13 b
50. Mikuláš Karlík (CZE) 5 b (13:01:44)