Slavia – Přerov 3:2 (kon.) | Kolín – Jihlava 4:5 (po pr.) | Frýdek-M. – Pardubice B 2:1 (kon.)
Prostějov – Sokolov 2:5 (kon.) | Vsetín – Litoměřice 8:5 (kon.) | Znojmo – Zlín 4:2 (kon.)
Třebíč – Poruba 2011 2:3 (0:3 po s.n.)
SC Marimex Kolín
4:5 (2:3, 2:1, 0:0 - 0:1)
HC Dukla Jihlava
Sobota 09.12.2023, 17:00 • Zimní stadion města Kolín, Kolín • Chance liga • 29. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Krásný sobotní podvečer z Kolína! Od 17:00 nás zde čeká atraktivní duel 29.kola Chance Ligy, který je pro oba zúčastněné důležitý vzhledem k postavení v tabulce. SC Marimex Kolín na svém ledě přivítá HC Duklu Jihlava.

Zápas pro kotelníky

Kolínští věnují domácí zápas s Duklou Jihlavu svým nejvěrnějším příznivcům. V rámci desátého výročí vzniku fanouškovské skupiny Kozla Nozdra nastoupí Kozlové ve speciálních dresech. Ty využíjí jen na tento zápas a následně tyto kousky půjdou do dražby. Naopak kotelníci připraví speciální choreo, které by mělo být největší od jejich vzniku.

Dosavadní vzájemné zápasy

3:2 pp
    Branky a nahrávky: 3. Pořízek (Cachnín, Čachotský), 26. Krajč (Menšík), 64. Cachnín (Menšík) – 34. Kolmann (Morong, Skořepa), 39. K. Lang (P. Moravec)

Naposledy se obě mužstva setkala ke konci říjnového měsíce na stadioně v Pelhřimově. Z vítězství za dva body se radovala domácí Dukla, která vyhrála 3:2 po prodloužení. Ze zápasu měla vytěžit více, jelikož po polovině hrací doby vedla 2:0, jenže Kozlové se nevzdali a ještě do konce druhé periody vyrovnali. Ve třetí třetině branka nepadla, a tak se šlo do prodloužení, kde v čase 63:03 rozhodl Cachnín.

1:2
    Branky a nahrávky: 56. Vrhel (Š. Němec, P. Moravec) – 27. Jelínek (Cachnín), 44. Jelínek (Ozols, Pořízek)

Předposlední vzájemné utkání se sehrálo na počátku letošní sezóny. V rámci 3.kola Chance Ligy Jihlava zajela právě na led Kolína. Po celý zápas se hrálo vyrovnaně a první branka padla až ve druhé třetině. Ve 27.minutě se prosadil hostující Jelínek, ten na svou trefu navázal i ve 44.minutě, to už zvyšoval na 2:0. Kozlové zvládli už jen snížit čtyři minuty před koncem a prohráli 1:2.

HC DUKLA JIHLAVA

Na Dukle s první polovinou sezóny mohou být relativně spokojeni, i když si možná pomýšleli na vyšší umístění. Po 27 odehraných zápasech se nachází na 7.místě, tedy zaručující předkolo play-off, s 41 body a záprným skóre 70:74. Na svou pozici si ale musí dát pozor, jelikož právě na jedenáctý Kolín má sedmibodový náskok, naopak na čtvrté místo ztrácí sedm. Ke Kozlům Jihlavané přijedou s nevyrovnanými výsledky, jelikož v posledních osmi duelech střídají prohry a výhry. Naposledy se představili ve středu ve svém azylu v Pelhřimově. Jejich soupeřem byl Frýdek-Místek a Dukla si s ním znamenitě poradilo, když po jasném průběhu vyhrála 4:1.
    Na venkovních stadionech se hráčům z Vysočiny relativně daří. V tomto ohledu jsou v Chance lize šestí nejlepší, když už vezli domů 22 bodů. Poslední venkovní duel, ale Dukle nevyšel, jelikož padla 2:4 na horkém ledě ve Zlíně.

TOP 3 hráči:
    Tomáš Čachotský (9+10)
    Tomáš Havránek (6+11)
    Richard Cachnín (7+6)

SC MARIMEX KOLÍN

Kozlové se svou polovinou základní části nemohou být moc spokojeni, ale úplný propadák to také není. Po 27 zápasech se nachází na 11.místě s 34 body a záporným skóre 54:62. Na příčky zajišťující předkolo play-off ztrácí pět bodů, ale jeden zápas mají k dobru. Marimex momentálně zažívá jedno z tich lepších období v sezóně. Bodoval totiž už třikrát v řadě, přičemž hned dvakrát na domácím ledě. Naposledy se v rámci Chance ligy představil na ledě lídra z Poruby. V Kravařích překvapivě držel krok po celý zápas a odměnou byl dvoubodový zisk za výhru 2:1 po samostatných nájezdech.
    Kolínští letos moc doma nezáří. V tomto ohledu jsou až jedenáctí v tabulce, jelikož na svém zimáku vyválčili 18 bodů. Před týdnem sehráli na domácím ledě vyrovnaný duel se Zubrama z Přerova. Vyrovnávali až minutu před koncem, jenže nezvládli prodloužení a získali pouze bod.

Josef Skořepa (5+11)
    Kryštof Ouřada (5+6)
    René Piegl (2+7)

SC Marimex Kolín: Soukup (Bartošák) – J. Šedivý, Hampl, Š. Němec, Piegl, Kolmann (A), Gaspar – Z. Král (A), Koukal (C), Vrhel – Pajer, Skořepa, Dlouhý – Ouřada, Morong, Síla – Gajda, P. Moravec, D. Šedivý.
    Trenér: Jan Šťastný

HC Dukla Jihlava: A. Beran (Chaloupek) – Ozols, Bilčík, Chvátal, Dundáček, Kočí, D. Kolář (A), Vala – Cachnín, D. Bartoš, Čachotský (C) – Jelínek, T. Havránek, Harkabus (A) – Burkov, Kuprijanov, Štefančík – V. Brož, Menšík, Pořízek.
    Trenér: Viktor Ujčík

Rozhodčí: Bejček, Kostourek – Kotlík, Maštalíř.

Hráči obou mužstev mají za sebou předzápasové rozbruslení. Po úpravě ledu můžeme začít.

Všichni aktéři dnešního utkání právě nastupují na hrací plochu. Za pár chvilek to celé odstartuje.

00:01

00:26
    Úvodní buly zápasu ovládli kolínští hokejisté. Jenže nakonec se k prvnímu zakončení dostal hostující Patriks Ozols. Jeho střelu v klidu pokryl Soukup.

00:57
    René Piegl zavezl kotouč za svou svatyni a právě odsud rozjede útok Kolína.

01:28
    Kryštof Ouřada poprvé z velké úhlu prověřil Berana, který vyrážečkou posílá kotouč do rohu.

02:05
    Třetí formace domácích se na dlouhou dobu usadila v útoku. Po této době musel krýt nahození právě jejich gólman.

02:33
    Jan Hampl skvěle tělem ubránil Pořízka a získává kotouč pro své barvy.

03:16
    Marek Chvátal se po přihrávce svého kapitána Čachotského dostal ke střele od modré. Jenže slabé nahození spíše rozchytává domácího strážce tří tyčí.

04:02
    Zdeněk Král nepříjemně clonil Beranovi na nahození od modré. Hostující gólman ovšem rychle nachystal svou lapačku k zákroku.

04:25
    Lukáš Pajer se okamžitě po buly vybrusloval před branku hostů. Jenomže úspěšně zakončit nedokázal.

05:20
    Matěj Morong přijal přihrávku Ouřady nedaleko soupeřovo branky. První jmenovaný hledal kolegu Sílu, ale přes pozornou obranu je neúspěšný.

05:55
    Morong má dlouhé, ale úspěšné střídání, jelikož i zatáhl do defenzivy a zabránil útoku Dukly.

06:42
    Jihlava se cítila pod menším tlakem, proto Vítězslav Brož raději vyhazuje.

07:19
    Po nepřesné rozehrávce Dukly pálil z úhlu Zdeněk Král. Jeho střela tahem byla zblokována.

07:59
    Adam Beran viděl nepříjemnou střelu Hampla, která letěla z velkého úhlu.

08:28
    Hra nám dnes plyne opravdu rychle a bez přerušení. Morongova přihrávka je protečována za hostující bránu.

09:00
    Štěpán Němec vzal na sebe průnik do útočného pásma. Ten se mu povedlo, ale další nabídku neměl

09:43
    Petr Moravec velice snadno projel za branku Berana. Odsud hledal před ní Gajdu, k němu přihrávka ovšem nedošla.

10:22
    Dukla zatím velice poctivě brání, tentokrát zastavuje akci první formace Kozlů.

10:36
    Po zákroku hostujícího brankáře je na programu komerční přestávka.

10:49
    6/6
    Dukla právě vstřelila branku!
    Jihlavané jdou z ničeho nic do vedení! ŠIMON JELÍNEK skvěle zavezl kotouč až před branku Soukupa. Ten nejdříve jeho první střelu chytil, jenže pohotový Tomáš Havránek vrátil zpět Jelínkovi, který svou práci měl jednoduchou. – 0:1.
    Asistence: Tomáš Havránek.
    Jelínek Š., Harkabus T., Beran A., Ozols P., Havránek T., Bilčík V.
    Soukup J., Šedivý J., Hampl J., Pajer L., Skořepa J., Dlouhý A.
    10:49 Šimon JELÍNEK - 0:1
    Hampl

11:54
    Jihlava se nadále usadila v útočném pásmu, zde je ale její kombinace nepřesná.

12:23
    Marimex byl výrazně zatlačen v obranném pásmu, proto okamžitě po zisku přichází vyhození.

12:46
    Patriks Ozols opět tvrdě pálil od modré. Jakub Soukup na střelu viděl a chytá ji.

13:16
    Adam Beran si musel dávat pozor na střelu na přední tyč. V tom byl úspěšný a vyráží do strany.

13:31
    Tomáš Harkabus byl nachytán v ofsajdu, a tak nás čeká komerční přestávka.

14:05
    Po chybě Dukly měl obrovskou šanci Kolín! K finálnímu zakončení před brankou Berana se dostal domácí Stanislav Vrhel. Ten svou střelou trefuje pouze beton výborného brankáře hostů.

14:50
    Soukup musel opět zasahovat proti nahození od modré čáry. Puk raději skrývá do lapačky.

15:32
    Hra je momentálně rozkouskovaná. Ouřada zavřel kotouč v rohu kluziště, ale nakonec se to ukázalo jako šťastné řešení.

15:58
    6/6
    Kozlové právě vstřelili branku!
    Kolín zaslouženě vyrovnává! MATĚJ MORONG zavezl kotouč za hostující branku a ke střele vybídl Ouřadu. Ten nemířil přesně, ale obrana Dukly pouze odpálila k Morongovi, který následně rychlou střelou překonává Berana. – 1:1.
    Bez asistence.
    Morong M., Soukup J., Gaspar M., Ouřada K., Kolmann P., Síla V.
    Beran A., Brož V., Kolář D., Menšík M., Pořízek R., Bilčík V.
    15:58 Matěj MORONG - 1:1
    Hampl

16:24
    Kozlové mohli skóre hned otočit! Zdeněk Král v jízdě našel osamoceného Stanislava Vrhela. Útočník domácích svižnou střelou orazítkoval tyč hostující branky.

16:33
    Vyloučení v týmu SC Marimex Kolín:
    Zdeněk Král – 2 min., hákování.

17:10
    6/5
    Jihlava si v přesilovce bere vedení zpět! Krásnou souhru vyšperkoval přihrávkou Tomáš Čachotský. Tou vybídl ke vstřelení branky VÍTĚZSLAVA BROŽE, který se do poloodkryté branky nemohl mýlit. – 1:2.
    Asistence: Tomáš Čachotský.
    Brož V., Bartoš D., Beran A., Harkabus T., Čachotský T., Ozols P.
    Soukup J., Šedivý J., Skořepa J., Hampl J., Dlouhý A.
    17:10 Vítězslav BROŽ - 1:2
    Hampl

17:35
    6/6
    Studená sprcha pro domácí! PATRIKS OZOLS si věřil na obětavý průnik od středního pásma. Rychle se dostal před Soukupa, otmu udělal bekhendový blafák a zvyšuje na rozdíl dvou branek. – 1:3.
    Assitence: Tomáš Havránek.
    Ozols P., Havránek T., Beran A., Jelínek Š., Bilčík V., Harkabus T.
    Soukup J., Moravec P., Němec Š., Šedivý D., Gajda P., Piegl R.
    17:35 Patriks OZOLS - 1:3
    Hampl

18:15
    Marimex se i po dvou inkasovaných brankách snaží usadit v útoku, což se daří.

18:29
    6/6
    Neskutečné gólové hody pokračují! Matěj Morong předvedl dobrou práci u mantinelu a nahrál na Ouřadu. Ten ještě před brankou našel osamoceného VOJTĚCHA SÍLU, který chytře pod betony snižuje. – 2:3.
    Asistence: Kryštof Ouřada a Matěj Morong.
    Síla V., Ouřada K., Morong M., Soukup J., Gaspar M., Kolmann P.
    Beran A., Dundáček F., Chvátal M., Harkabus T., Havránek T., Jelínek Š.
    18:29 Vojtěch SÍLA - 2:3
    Hampl

18:32
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava:
    Šimon Jelínek – 2 min., hrubost.

19:24
    Domácí v přesilovce dlouho kombinují, ale ke střele se zatím neodvážili.

19:52
    Petr Kolmann nakonec od modré prudce vystřelil. Adam Beran si na jeho střelu počkal.

20:00

Úvodní gólová třetina zápasu mezi Kolínem a Jihlavou je u konce! Do kabin jde spokojenější hostující mužstvo, které vede 2:3. V 11.minutě otevřel skóre Jelínek. V 16.minutě napřáhl ke střele Morong a přesnou střelou překonal Berana. Následně dvě slepené branky vstřelili Brož s Ozolsem. Jenomže ještě do první sirénu dokázal snížit chytrou střelou pod betony Síla.

Další třetina začne přibližně v 17:51.

20:01

20:30
    Kolín pokračoval v druhé periodě v přesilové hře. K zakončení se k jeho smůle nedostal.

20:49
    A po oslabení půjde Dukla do přesilovky. Za držení jde na trestnou lavici domácí Lukáš Pajer.

21:11
    Tomáš Harkabus dostal nabito na střelu z nápřahu. Ta je pro jeho smůlu zblokovaná do ochranné sítě.

21:48
    Tomáš Čachotský a Ozols prověřili Soukupa v přsilovce. Ani jeden na domácího brankáře nevyzrál.

22:27
    Kolínským se podařilo udržet kotouč u mantinelu čímž zdrželi čas.

22:49

23:32
    Dukla nadále zůstala v útočném pásmu. Jenže Petr Gajda zvládl přečíst přihrávku hostů.

23:44
    2 min. – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Maxim Burkov.

24:12
    Zdeněk Král zavelel k první střele v přesilovce. Kotoučem trefuje pouze plexisklo za brankou.

24:40
    Opět to zkoušel Zdeněk Král. Tentokrát trefil branku, ale Beran byl připraven vyrazit.

25:08
    Dukla se podruhé bezpečně osvobozuje. Kozloé budou muset začít od své branky.

25:44

26:06
    Kolín nezvládl svou druhou přesilovku v zápase. Na druhé straně musel po delší době zasahovat Soukup. Zákrokem nám zajistil komerční přestávku.

26:36
    Richard Cachnín se dostával k dorážce po průniku svého spoluhráče. Forhendem ale branku míjí.

27:08
    Šimon Jelínek se dostal také ke střele před brankovištěm. Na pozorného brankáře domácích nevyzrál.

27:44
    Tomáš Harkabus objel domácí branku a právě před ní hledal své spoluhráče. Jakub Soukup si kotouč stáhl do své moci.

28:19
    Adam Dlouhý po tvrdém střetu u mantinelu zůstal ležet na ledové ploše. Míří k němu zdravotníci.

28:19
    Adam Dlouhý je doprovázen do své kabiny, uvidíme zda ještě nastoupí.

29:00
    Matěj Morong musel zabrat do defenzivy a s naskytlou situací si poradil.

29:16
    Ze slotu ztvrdě pálil Vojtěch Síla. Jeho tečovaná střela míří do ochranné sítě.

30:02
    Tomáš Harkabus po rychlém brejku hostů střílel z velké úhlu, ale míříl mimo.

30:45
    Petr Kolmann neměl žádnou nabídku svých spoluhráčů, proto nahazuje za hostující svatyni.

31:05
    Po zárkoku Berana je k vidění bitka! Rozdali si to Marek Chvátal a Daniel Šedivý. Po dlouhém boxerskému souboji vyhrál jihlavský obránce.

31:05
    Daniel Šedivý – 5 min., bitka.

Marek Chvátal – 5 min., bitka.

31:33
    Vojtěch Síla rychle pelášel dopředu, jenže Brož ho tvrdě sestřelil na modré čáře. Faul se nepíská.

32:20
    Velké boje vznikly ve středním pásmu. Menším vítězem se stal celek z Jihlavy.

33:00
    Richard Cachín nahazoval od červené čáry na Soukupa, ten hokejkou posouvý svým bekům.

33:48
    Špatná rozehrávka Dukly vede k tomu, že se rozehrávky ujme Jan Hampl.

34:30
    Ve druhé periodě už nejsou k vidění nějaké extra velké šance. Spíše se bojuje o střední pásmo.

35:07
    6/6
    Jihlavané jdou do dvoubrankového vedení! Sérii nahození se hostům vyplatila, jelikož po jednom z nich se dostali k zajímavé dorážce po střele Vítězslava Brože. Tu podnikl MATOUŠ MENŠÍK, který o otočky překonal bezradného Soukupa. – 2:4.
    Asistence: Vítězslav Brož.
    Menšík M., Brož V., Beran A., Ozols P., Pořízek R., Bilčík V.
    Soukup J., Hampl J., Šedivý J., Král Z., Morong M., Síla V.
    35:07 Matouš MENŠÍK - 2:4
    Hampl

35:42
    I nadále se Dukla pohybuje v útočném pásmu. Nějaké zakončení zatím nepodniká.

36:04
    Po ofsajdu hostů nás čeká komerční přestávka.

36:20
    6/6
    Marimex opět rychle snižuje! Zdeněk Král se dostal ke střele z většího úhlu. Tvrdou ránu vyrazil Beran pouze k STANISLAVU VRHELOVI. Kolínský útočník se nejrychleji zooreintoval před brankou a pohotově skóruje. – 3:4.
    Asistence: Zdeněk Král
    Vrhel S., Král Z., Soukup J., Koukal P., Kolmann P., Gaspar M.
    Beran A., Dundáček F., Havránek T., Chvátal M., Harkabus T., Jelínek Š.
    36:20 Stanislav VRHEL - 3:4
    Hampl

37:00
    Matěj Morong až moc rychle spěchal do útočného pásma, proto se mu píská ofsajd.

37:34
    Matouš Menšík je při chuti, což chtěl potvrdil i střelou z první a z mezikruží. Na ni si ovšem počkal Soukup.

38:10
    Petr Kolmann objel svou branku a zakládá domácí útok.

38:17
    6/6
    Marimex nakonec vyrovnává! Petr Kolmann skvěle vyvezl kotouč a na modré našel svého spoluhráče. Tím byl STANISLAV VRHEL, který překvapivou tečovanou střelou překonal Berana. – 4:4.
    Asistence: Petr Kolmann.
    Vrhel S., Kolmann P., Soukup J., Kolmann P., Koukal P., Gaspar M.
    Beran A., Bartoš D., Čachotský T., Chvátal M., Dundáček F., Cachnín R.
    38:17 Stanislav VRHEL - 4:4
    Hampl

39:00
    Ofsajd jihlavské Dukly znamená vhazování ve středním pásmu.

39:23
    Jihlava zbytečně chvátala s rozehrávkou, která končí až na zakázaném uvolnění.

39:46
    Druhá perioda se spíše dohraje za domácí brankou. Marimex se nikam nežene.

40:00

Druhé dějství zápasu mezi Kolínem a Jihlavou je u konce! Po této třetině je stav vyrovnaný 4:4. Gólové hody pokračovaly i v této fázi hry. Nejprve na 4:2 zvýšil ve 36.minutě Menšík. Jenmože Kolín se nenechal zahanbit a konkrétně Vrhel ještě do druhé sirény dvěmi brankami vyrovnal. Do poslední třetiny nás čeká zajímavá podívaná.

Další třetina začne přibližně v 18:44.

40:01

40:43
    Zdeněk Král pálil jako první v poslední třetině. Střelou tahem míří mimo branku.

41:23
    Tomáš Havránek neměl komu nahrát, jelikož jeho spoluhráči střídali. Kombinovat bude Kolín.

42:00
    Petr Kolmann svým nahozením Berana neohrozil, protože trefuje blokujícího protihráče.

42:35
    Další nahození Kozlů nemíří mezi tři tyče. Proto na druhou stranu budou pelášet hosté.

43:17
    David Bartoš se obětavým průnikem přes několik obránců dostal před Soukupa. Ten slabou střelu chytá do své moci.

43:52
    Šimon Jelínek střílel z nápřahu z velkého úhlu. Domácí brankář pokus vyráží hrudí.

44:14
    Ve skrumáži před hostující brankou držel protihráče Šimon Jelínek a jde si odsedět dvě minuty na trestnou lavici.

44:36
    Dukla se moc v obranném pásmu nezdržela, jelikož prakticky hned vyhazuje.

45:00
    Petr Kolmann po dlouhé době přešel modrou čáru, a tak Marimex začne souhru.

45:40
    Kozlové opět míří za svou branku po vyhození jihlavských hokejistů.

46:14

46:45
    Domácím se další přesilovka vůbec nepovedlo, naopak na druhé straně bude hrozit Harkabus.

47:18
    Michael Gaspar poslal nepřesnou přihrávku za branku. Hra se opět přeleje na druhou stranu kluziště.

48:00
    Matouš Menšík byl pod tlakem několika obránců, proto pouze vyhazuje.

48:16
    Ofsajd jihlavské Dukly znamená to, že nís čeká komerční přestávka.

48:50
    David Bartoš si našel odražený kotouč a pálil z otočky. Střela pouze rozvlnila boční síť.

49:29
    Naopak Jihlava po delší době zaveze kotouč za svou branku. A začne postupně kombinace.

49:58
    Tomáš Harkabus dvakrát střílel z nápřahu. Ani jedna jeho střela vážněji neohrozila Soukupa.

50:26
    Daniel Šedivý rychle brusil na dlouhým kotoučem za modrou čáru. Nakonec ho nestihl před bránicím hráčem.

50:45
    Ofsajdem se provinilo domácí mužstvo. Hra je přerušena.

50:56
    Další jednoduchý zákrok pro Soukupa, ten kryje pomalé nahození.

51:35
    Tvdrý souboj se odehrál před jihlavskou střídačkou. Jako vítěz z něj vyšel hostující bek.

52:22
    Jihlava mířila do přečíslení tři na dva. Tuto akci zastavuje ofsajd, proto nás čeká komerční přestávka.

52:59
    Harkabus skvělou přihrávkou našel Marka Chvátala. Ten tvrdou pumelicí donutil Soukupa k zákroku.

53:29
    Maxim Burkov se po několika odrazech zjevil s kotoučem před domácí brankou, ale k zakončení se nedostal.

54:03
    Jan Hampl si počkal za brankou na svou rozehrávku, které nakonec končí na zakázaném uvolnění.

54:15
    Matouš Menšík se vystavil svým postavením do jasného ofsajdu.

54:55
    Patricks Ozols měl slabou nabídku svých spoluhráčů, proto od modré odhazuje za bránu.

55:30
    Marimex je ve třetí třetině pasivnějším celkem, na puku je více Dukla, ale žádné velké šance také nemá.

56:08
    Petr Kolmann vzal na sebe celou útočnou akci. Nakonec předkládal Ouřadovi, který se díky hostujícím obráncům ke střele nedostal.

56:21
    Ilarion Kuprijanov – 2 min., podrážení.

56:40
    Početní výhoda Marimexu začala špatně, jelikož hned po vhazování je puk vyhozen.

57:20
    Domácí stále nic světoborného nevymysleli, ale kombinaci dále drží.

57:42
    Richard Cachín tvrdě dohrál Ouřadu. Hlavní rozhodčí faul nepíská.

58:00
    Patriks Ozols těžil z vyhraného buly vyhození přes všechny čáry.

58:21

58:45
    Dukla vyrážela do útočného pásma. Snaha zde není, jelikož Pařízek se kotouče zbavuje.

59:10
    Petr Koukal vyhrál souboj u mantinelu a získal kotouč pro své spoluhráče.

59:43
    Matěj Morong si moc píchl kotouč do útočného pásma. Nakonec po jeho snaze přišlo nahození, které Beran v pohodě kryje.

60:00

Divoké první dvě třetiny zajistili výsedek 4:4, a protože v té poslední žádná branka po opatrné hře nepadla, tak se v Kolíně bude prodlužovat.

60:01

61:00
    Bohužel prodloužení není na streamu k dispozici, proto nemůžeme přinášet plně přenos.

62:30
    Tak jsme zpět! U puku se drží Kolínští.

62:49
    Vojtěch Síla – 2 min., nedovolené bránění.

62:49
    Kontroverzní vyloučení, ale domácí na tom nic nezmění a jdou do oslabení.

63:13
    5/4
    Jihlava si odveze dva bodíky! V přesilovkové kombinaci našel Matouš Menší nádhernou přihrávkou úplně volného TOMÁŠE ČACHOTSKÉHO. Ten pálil z první a s velkou dávkou štěstí překonal bezradného Soukupa. – 4:5.
    Asistence: Tomáš Harkabus a Patriks Ozols
    Čachotský T., Beran A., Menšík M., Ozols P., Harkabus T.
    Soukup J., Koukal P., Kolmann P., Ouřada K.
    63:13 Tomáš ČACHOTSKÝ - 4:5
    Hampl

63:13

Divoký zápas 29.kola Chance ligy mezi Kolínem a Jihlavou je u svého konce! Po divokém průběhu prvních dvou třetin se nakonec šlo do prodloužení. Zde byl přísně vyloučen Síla a Dukla svými zkušenostmi dokázala tuto přesilovku proměnit a veze si dva body na Vysočinu.

To je pro dnešek úplně vše! Užijte si zbytek sobotního večera a u dalších přenosů naviděnou. (19:26:35)

Matyáš Kotlan

Branky a nahrávky: 16. Morong, 19. Síla (Ouřada, Morong), 37. Vrhel (Z. Král), 39. Vrhel (Kolmann) – 11. Jelínek (T. Havránek), 18. V. Brož (Čachotský), 18. Ozols, 36. Menšík (V. Brož), 64. Čachotský (Harkabus, Ozols)

SC Marimex Kolín: Soukup (D. Bartošák) – J. Šedivý, Hampl, Š. Němec, Piegl, Kolmann (A), Gaspar – Z. Král (A), Koukal (C), Vrhel – Pajer, Skořepa, Dlouhý – Ouřada, Morong, Síla – Gajda, P. Moravec, D. Šedivý.

Rozhodčí: Bejček, Kostourek – Kotlík, Maštalíř