Slavia – Přerov 3:2 (kon.) | Kolín – Jihlava 4:5 (po pr.) | Frýdek-M. – Pardubice B 2:1 (kon.)
Prostějov – Sokolov 2:5 (kon.) | Vsetín – Litoměřice 8:5 (kon.) | Znojmo – Zlín 4:2 (kon.)
Třebíč – Poruba 2011 2:3 (0:3 po s.n.)
LHK Jestřábi Prostějov
2:5 (1:3, 1:0, 0:2)
HC Baník Sokolov
Sobota 09.12.2023, 17:00Chance liga • 29. kolo

58:41
    Sudí si nechtějí nechat utéct konec zápasu, a tak vylučují Hanouska s Klejnou po vzájemné potyčce na trestnou lavici.

28:43
    Petra Haška zastavil Jan Mlčák nedovoleným podrážením, a tak si zahrají přesilovku také domácí.

19:59
    A hosté budou začínat druhou třetinu navíc v přesilové hře. Tomáš Hanousek totiž bude zahajovat prostřední periodu nikoliv na ledě, jak je u beka prvního obranného páru zvykem, ale na trestné lavici, kam zamířil v posledních momentech úvodní třetiny za podrážení.

Jan Kordík

Branky a nahrávky: 17. J. Veselý (Fronk, Ostřížek), 23. Z. Doležal (Krejčí, Račuk) – 5. Kružík (Přikryl, Bernovský), 8. Kružík (Přikryl, Bernovský), 18. Vracovský (Tureček, Kofroň), 53. Kružík (Mlčák, Klejna), 59. Kverka (Kofroň, Tureček)

LHK Jestřábi Prostějov: Pavelka (Štipčák) – Hanousek, Forman, Pohl, Drtil, Krejčí, Kubeš, Poledna – Z. Doležal, Hašek, Illéš – J. Veselý, Ostřížek, Fronk – Račuk, Pitule, Maruna – Slanina, Venkrbec (C), Jiránek (A).
    HC Baník Sokolov: Hamalčík (Michajlov) – M. Rohan (A), Tureček, Rulík, Weinhold, Mlčák, Klejna, Bulka – Vracovský, Kverka (A), Kofroň – Bernovský, Přikryl, Kružík – V. Adamec, Vrdlovec, Tomeček – D. Novotný, T. Rohan (C), Šlechta.