Olomouc – Č. Budějovice 5:2 (kon.) | Liberec – Kometa Brno 3:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Jihlava 1:4 (kon.)
Přerov – Pardubice 4:2 (kon.) | Plzeň – Zlín 4:2 (kon.) | Vítkovice – K. Vary 3:5 (kon.)

Hradec právě vstřelil branku!
    Probíhají necelé čtyři minuty před koncem třetí třetiny a hostujícím hráčům se povedlo zaskórovat druhou branku.
    JAROSLAV PRÁŠEK, asistence: Adam BEZPALEC, Tomáš HORA
    Prášek J., Bezpalec A., Hora T., Mrázek V., Hrbek M., Hrdlička P.
    Kubík A., Postl O. I, Tomaník O., Hocelík L., Werner A., Dohnal J.

55:53
    Hra se na chvíli přesunula k Mrázkovi, to však dlouho nevydrželo a hosté už opět vyjíždí ke Kubíkovi.

52:06
    Hosté hrají opět v plném počtu.

50:06
    Vyloučení v týmu Mountfield HK:
    David Pavič – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku.

49:04
    Milan Veselý – 2 min., podrážení.

48:25
    Domácí se vysvobodili a Postl už vyráží vstříc bráně hostů.

46:29

45:30
    Novotný střílí od modré čáry, na střelu ale stihl Kubík zareagovat.

44:32
    Vyloučení v týmu HC Litvínov:
    Matěj Hora – 2 min., držení.

43:40
    Cestou mu byl ale puk sebrán a hra se opět otočila.

43:35
    Dej získal puk a vyjíždí sám po levé straně mantinelu k Mrázkovi.

40:26
    Pod palbou je domácí bránkář Kubík, na to tihi zareagovat domácí hráči, kteří hru přesunuli k Mrázkovi.

40:01

Druhá třetina byla obrovský boj pro domácí i hosty, avšak tuto třetinu se nepovedlo ani jednomu z týmů vstřelit další gól.

40:00

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

35:46
    Zakázané uvolnění domácích. Domácím se na chvíli povedlo získat puk, avšak hosté byli rychlejší a už obkličují Kubíka.

33:52
    Domácí hrají opět v plném počtu.

33:05
    Bezpalec zkouší své štěstí od modré čáry, střela byla však zachycena domácím hráčem.

27:02
    Dohnalovi se povedlo získat puk a už vyjíždí sám na bránu.

25:42
    Zakázané uvolnění hostů. Po vhození se podařilo domácím využít situace a pokouší Mrázka.

22:55
    Hora se pokusil vstřelit, jeho rána se ale povedla zachytit Mrázkem.

22:30
    Michal Beneš – 2 min., hákování.

21:36
    Kubík je nyní pod palbou střel, Dejovi se však povedlo získat puk a už míří vstříc Mrázkovi.

21:22
    David Pavič – 2 min., krosček.

21:22
    Radek Vyhlídal – 2 min., nedovolené bránění.

21:05
    Hrdličkovi se podařilo vybojovat puk a už se pokouší o vstřelení do Kubíkovo brány.

20:01

20:00

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

16:32
    Hrbek vyjel sám na Kubíka, avšak cestou mu byla zkřížena cesta dvěma domácími hráči.

16:20

14:21
    Marek Matašovský – 2 min., hákování.

13:24
    Zakázané uvolnění. Hra začala u hostů a po vhození se jim podařilo hned vyjet vstříc domáí bráně.
    11:10 Tomáš HORA - 1:1

11:10
    6/5
    O necelé dvě minuty se povedlo hostům využít vyloučení domácího hráče a vyrovnali. Matěj BENEŠ S Petrem HRDLIČKOU připrvaili nahrávku pro TOMÁŠE HORU, který vstřelil.
    Hora T., Hrdlička P., Beneš Ma., Mrázek V., Bezpalec A., Zámečník O.
    Kubík A., Peroutka J., Hocelík L., Vyhlídal R., Dej D.

10:52
    Adam Werner – 2 min., sekání.
    08:44 Ondřej POSTL - 1:0

08:44
    6/6
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Domácí využili šance a dali první gól zápasu.
    Vstřelení se povedlo ONDŘEJI POSTLOVI asistence: Radek VYHLÍDAL
    Postl O. I, Vyhlídal R., Bednařík J., Prokeš D., Scafari A., Kubík A.
    Mrázek V., Pavič D., Beneš Ma., Beneš Mi., Havlíček M., Prášek J.

06:49
    Odehrával se souboj u Kubíka, kde se domácím podařilo vysvobodit a už míří vstříc bráně hostů.

05:00
    Hra se opět přesová k domácí bráně a Dohnal s Peroutkou už zasahují.

03:53
    Zakázané uvolnění hostů. Hra započala u jejich brány a domácí se už pokoušejí využít šance.

02:05
    Havlíček a Černý zkoušejí vstřelit, avšak přes domácí obranu se jim to zatim nedaří.

00:15
    První utočnou ránu započali hned domácí junioři.

00:01

Úvodní sestavy Mountfield HK: Mrázek (Tuček) – Havlíček, Bezpalec, Hrbek, Mi. Veselý, Š. Černý, Pavič – T. Hora, Mi. Beneš, Matašovský (C) – V. Aschenbrenner, Hrdlička, Zámečník – Turena, Ma. Beneš, Vencl (A) – A. Novotný.
    Trenér: Martin Vágner

Úvodní sestavy HC Litvínov: Kubík (Stránský) – Hocelík, Vyhlídal, Soušek, Re. Kubíček, Prokeš, Werner, M. Hora (A) – Peroutka, D. Horský, Dej (C) – Ducháček, Scafari, Hauptvogel – Višněvskij, O. Postl I, Dohnal – Bednařík, Tomaník.
    Trenér: Martin Tvrzník

Nyní se nachází na šestém místě v tabulce o účast v play-off.

Poslední odehrané zápasy:
    25.11.2023 – Banes Motor České Budějovice vs. Mountfield HK – 3:2 sn
    30.11.2023 – HC Škoda Plzeň vs. Mountfield HK – 6:3
    2.12.2023 – Mountfield HK vs. HC Sparta Praha – 2:1
    7.12.2023 – Mountfield HK vs. HC Škoda Plzeň – 1:2

HC Litvínov
    Litvínovským juniorům se po prvním zápase o účast do play-off povedlo získat tři body a tím se umístili v tabulce na 4. místě.

25.11.2023 – Litvínov vs. Sparta – 2:5
    30.11.2023 – Liberec vs. Litvínov – 2:3
    2.12.2023 – Litvínov vs. Plzeň – 2.3
    7.12.2023 – Motor ČB vs. Litvínov – 0:1

HC Litvínov vs. Mountfield HK
    Přeji krásné odpoledne, chtěla bych vás přivítat u dnešního zápasu extraligy juniorů. Do Litvínova zavítají junioři Mountfield HK.
    Dnes čeká oba dva týmy druhý zápas o účast v play-off, který začíná v 18:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Barbora Kaftanová

Branky a nahrávky: 9. O. Postl I (Vyhlídal) – 12. T. Hora (Hrdlička, Ma. Beneš), 57. Prášek (Bezpalec, T. Hora)

Mountfield HK: Mrázek (Tuček) – Havlíček, Bezpalec, Hrbek, Mi. Veselý, Š. Černý, Pavič – T. Hora, Mi. Beneš, Matašovský (C) – V. Aschenbrenner, Hrdlička, Zámečník – Turena, Ma. Beneš, Vencl (A) – A. Novotný, Prášek.

Rozhodčí: Zubzanda, Glanc – Belko, Bertlík