Calgary – New Jersey 2:4 (kon.) | Dallas – Vegas 1:6 (kon.) | Buffalo – Montreal 2:3 (2:3 po s.n.)
Detroit – Ottawa 1:5 (kon.) | Toronto – Nashville 4:0 (kon.) | Washington – NY Rangers 4:0 (kon.)
NY Islanders – Los Angeles 3:2 (po pr.) | Chicago – St. Louis 3:1 (kon.) | Colorado – Philadelphia 2:5 (kon.)
Seattle – Tampa 3:4 (po pr.) | Vancouver – Carolina 4:3 (kon.) | Columbus – Florida 2:5 (kon.)
Edmonton – New Jersey 4:1 (kon.)
Edmonton Oilers
4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
New Jersey Devils
Neděle 10.12.2023, 22:00 • Rogers Place, Edmonton • NHL

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek noci. Napočtenou někdy příště! (00:57:25)

Dnešní utkání sledovalo 18 347 diváků.

Olejáři si nyní dají jednodenní pauzu a v noci z úterý na středu na svém ledě přivítají supertalenta Bedarda a jeho Blackhawks. Ďáblové pak budou o den později hostit lídra Východní konference z Bostonu.

Rogers Place hlásí dohráno, Edmonton vítězí i posedmé v řadě a poráží New Jersey 4:1! Domácí se po relativně vyrovnané první části chopili iniciativy a v následujících dvou dějstvích udávali tempo hry, přičemž hosté doplatili hlavně na nepříliš přesvědčivou koncovku. V závěru se jim sice ještě podařilo na Pickarda trochu zatlačit, jejich pozdní aktivita kýžené ale plody nepřinesla.

59:48
    Před koncem utkání uvidíme ještě minimálně jedno vhazování, Edmonton se totiž dostal do ofsajdu.

59:29
    Prudká rána za modré čáry nyní šla těsně vedle, Schmid tak tentokrát nebyl nucen zasahovat.

59:00
    Ohlášena poslední minuta třetí třetiny!

58:53
    Hischier se protáhl dopředu přes střed kluziště, protihráči ho ale jen o pár sekund později odzbrojili.

58:33
    Utkání se už více méně jen dohrává, Edmonton má závěr pod kontrolou a nepouští soky ke kotouči.

57:28
    Oilers stále nemají dost a znovu zaútočili. Schmida nyní z hranice brankoviště potrápil Hamblin, pověstná pátá ale zatím v Rogers Place ještě neodbila.
    56:52 Evander KANE - 4:1

56:52
    6/6
    Edmonton právě vstřelil branku!
    Máme hotovo, oba body dnes zůstanou doma! McDavid vybojoval puk u mantinelu v útočném pásmu a poslal ho na mezikruží na EVANDERA KANEA, který zakončil do opuštěné klece New Jersey – 4:1! Asistence: Connor McDavid.
    Ceci C., Nurse D., Draisaitl L., Pickard C., Kane E., McDavid C.
    Hischier N., Nemec Š., Hughes L., Bratt J., Toffoli T., Hughes J.

56:36
    Výborný Pickard! Jack Hughes se dostal k pravé tyči a vyslal jedovaté zakončení do prostoru u brankové konstrukce, ale strážce domácí svatyně rychle natáhl beton do dráhy kotouče!

55:56
    Pozor, Devils hrají vabank! Schmid se klidí z branky a nechává za sebou prázdnou klec!

55:39
    Mercer zachytil přihrávku od mantinelu a vypálil z prostoru pro vhazování. Jeho zakončení bylo podle všeho zblokováno, někdo do rány vložil hůl.

54:46
    Hostům na vyrovnání zbývá jen něco málo přes pět minut. Pickard má ale celkem málo práce, Oilers zatím mají závěr utkání vesměs pod kontrolou.

Střely na branku: 26 – 25.

54:15
    Gólem neskončil ani domácí protiútok, Schmid byl znovu na svém místě. Na moment se přerušuje.

53:58
    Krátká kombinace Jersey vyvrcholila střelou z modré, kterou těsně před brankou zblokoval Bouchard.

53:40
    Pryž se odrazila na kruh k volnému Janmarkovi, kterému ale následné zakončení vůbec nevyšlo dle představ. Schmid pomalý puk hravě zkrotil.

52:52
    Nurse vyhodil puk až na druhý konec kluziště. Za brankou ale neskončil, sjel přímo až ke Schmidovi, a zakázané uvolnění z toho tak tentokrát nebude.

52:18
    Na druhé straně se prudkou ranou z prostoru pro buly blýskl Toffoli, který je ve třetí třetině hodně vidět. Tentokrát ale pálil vedle vzdálenější tyče.

51:40
    McDavid přihrávkou na zadní tyč připravil skvělou teč pro Foegeleho, Schmid se ale vyznamenal a nebezpečnou pryž vykryl betonem!

50:41
    Poslední dějství se přelilo do své druhé poloviny. Hraje se v opravdu hodně svižném tempu, ani jednomu týmu se teď nedaří se usadit v útočné třetině.

Střely na branku: 23 – 22.

50:20
    Elitní formace Olejářů pořádně potrápila rozháranou obranu New Jersey. Schmid zkrotil Kaneovu střelu z mezikruží a rozhodl se dění na moment zastavit.

49:51
    Kane si rozuměl s McDavidem, jehož zakončení se ale tentokrát mezi tři tyče hostující klece nevešlo.

49:14
    Oilers jsou znovu v plném počtu. McDavid nyní přejel hranici pásma až moc rychle, domácí v ofsajdu.

48:59
    Mercer se po křídle bleskově protáhl až přímo k Pickardovi, který jeho zakončení vykryl a následně puk schoval pod svou výstroj. Přerušuje se.

48:12
    Hlavní hvězdou této početní výhody je Toffoli, Pickard ho ale vychytal i podruhé. Útočník se nyní obtočil kolem branky a zkusil uklidit puk k tyči.

47:26
    Toffoli byl úplně sám na pravém kruhu a po zachycení přihrávky vypálil, puk následně zmizel ve výstroji připraveného maskovaného strážce domácí klece.

47:01
    Tohle by mohlo být hodně zajímavé, hosté získávají přesilovku. Connor Brown (EDM) v rohu podrazil Hughese a na dvě minuty míří na trestnou.

Střely na branku: 21 – 19.

46:26
    Pickard má na svém kontě další zásah, jdeme do reklamní přestávky. Devils se nevzdávají a pořádně koušou, čeká nás pěkně dramatický závěr duelu...

45:50
    New Jersey vstřelený gól náležitě nakopl, Edmonton se v posledních sekundách věnuje obranným čínnostem.
    44:54 Jesper BRATT - 3:1

44:54
    6/6
    New Jersey právě vstřelilo branku!
    Pozor, odpověď na sebe tentokrát nenechala dlouho čekat! O tom, že ještě není rozhodnuto, nás teď přesvědčil JESPER BRATT, který si zpracoval Hischierovu přihrávku od mantinelu a z mezikruží zakončil mezi tři tyče. Pickard se nedokázal k opačné tyči přesunout včas – 3:1! Asistence: Nico Hischier, Ondřej Palát.
    Hischier N., Nemec Š., Palát O., Schmid A., Hughes L., Bratt J.
    Ceci C., Nurse D., Brown C., Draisaitl L., Pickard C., Kane E.
    44:23 Connor MCDAVID - 3:0

44:23
    6/6
    Po obrovském kiksu strážce hostující branky už je to o tři zásahy, Olejáři mají nakročeno k cennému vítězství! Schmid vyjel za svou svatyni a poněkud nesmyslně držel pryž u hrazení, jenže eventuálně jí vybojoval Kane a naservíroval jí k tyči na CONNORA McDAVIDA, který to pak měl hodně jednoduché – 3:0! Asistence: Evander Kane.
    Ceci C., Hyman Z., Nurse D., Pickard C., Kane E., McDavid C.
    Marino J., Hischier N., Palát O., Schmid A., Bratt J., Bahl K.

43:58
    Meier obratem bere kotouč na svou hůl a po křídle míří dopředu, Devils se snaží něco vymyslet v útoku.

43:49
    Pod další střelu se podepsal Bouchard, jeho pokus ale nebyl přesný a proletěl nad horní tyčí.

42:42
    Edmonton se dostal do přečíslení tři na jednoho a na nehlídaného Hamblina u tyče zívala prázdná branka, jenže domácí forvard nedokázal pryž nasměrovat do odkryté svatyně!

42:11
    Siegenthalerovu střelu z modré se na kruhu pokusil tečovat Hischier, švýcarská spolupráce ale pro Pickarda neznamenala nebezpečí. Puk šel mimo.

41:37
    Ekholm sbírá vyhozený puk za svou brankou, oba celky využívají klidnější pasáže dění a střídají.

40:58
    New Jersey se v početní výhodě nedostalo do větší šance, oba celky hrají v plném počtu.

40:02
    Poslední třetina budiž zahájena, začínáme u Pickarda. Připomeňme jen ještě jednou, že Devils mají přesilovku, která potrvá ještě přibližně čtyřicet vteřin.

40:01

Zatímco první část hry byla opticky vyrovnaná, tu druhou ovládl Edmonton. Oilers byli po většinu doby živějším týmem na hrací ploše a nepouštěli protihráče ke kotouči, přičemž svou aktivitu v početní výhodě přetavili v další zásah. Před posledním dějstvím tak drží dvougólový náskok, nutno ale podotknout, že Devils budou mít po pauze ještě krátkou početní výhodu.

Statistické okénko
    Střely na branku: 19 – 12. Zblokované střely: 12 – 8. Vhazování: 16 – 23. Hity: 14 – 7. Trestné minuty: 6 – 6. Využití přesilovek: 1/3 – 0/3.

Další třetina začne přibližně v 0:03.

40:00

39:32
    Brattově střele chyběla notná dávka přesnosti, dělovka z kruhu zamířila jen do hrazení za Pickardem.

39:16
    Z bezprostřední blízkosti brankoviště Pickarda potrápil Hughes, strážce domácí branky kotouč přikryl.

39:00
    Ohlášena poslední minuta druhé třetiny!

38:43
    Devils dostávají šanci se ještě před přestávkou dostat do kontaktu, navzdory hlasitým protestům se na trestnou lavici za hákování odebírá Mattias Ekholm (EDM).

38:32
    Konec periody se nese v prudkém tempu. Sledujeme hodně rychlý hokej, delší dobu se nepřerušovalo.

37:40
    Zničehonic se na opačné straně kluziště dostal do úniku Hyman, který zkusil uklidit puk mezi tyč a beton položeného gólmana, ale na Schmida si nepřišel! Hosté jsou stále ve hře!

37:26
    Kulak nyní trpělivě střeží kotouč za svou svatyní a čeká, až se na led dostane čerstvá domácí formace.

36:40
    Siegenthaler se vyznamenal na na křídle odzbrojil vysunutého Browna, čímž velmi rychle ukončil další ofenzivní tažení Edmontonu. Schmid zůstal v klidu.

35:48
    Pickard si na své konto zapsal další úspěšný zákrok, tentokrát si počíhal na pokus z dílny Marina.

35:29
    Devils se usadili v útoku a snaží se na inkasovaný zásah rychle odpovědět, zatím se ale nedostali ke střele.
    34:20 Evan BOUCHARD - 2:0

34:20
    6/5
    Lazar byl z trestné lavice vysvobozen jen po pár vteřinách, Oilers bleskově využívají přesilovku a jdou do dvougólového trháku! Krátkou šňůru přihrávek ranou z prostoru mezi kruhem a modrou uzavřel EVAN BOUCHARD, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 2:0! Asistence: Leon Draisaitl, Ryan Nugent-Hopkins.
    Bouchard E., Hyman Z., Draisaitl L., Pickard C., Nugent-Hopkins R., McDavid C.
    Marino J., Hischier N., McLeod M., Schmid A., Siegenthaler J.

34:01
    Po delší době uvidíme přesilovku, které se ujmou Oilers. Curtis Lazar (NJD) je trestán za podrážení.

Střely na branku: 16 – 8.

33:21
    Sledujeme fyzicky náročný hokej, na obou koncích ledu se teď bojuje o každý centimetr plochy.

32:38
    Ekholm nahodil puk do hostující třetiny a vyrazil na střídačku, zbytek jeho formace ho následuje.

31:53
    Jack Hughes udržel puk v útočné třetině, Oilers tlačí protihráče na mantinel a snaží se je odzbrojit.

31:32
    Devils po vlažném vstupu do třetiny srovnali krok s domácími a nyní se jim podařilo Pickarda dostat pod tlak, který gólman Edmontonu přerušil zákrokem.

30:44
    Domácí obrana si pohlídala protihráče na pravém křídle, nepustila ho ke střele a připravila ho o pryž.

Střely na branku: 15 – 8.

30:08
    Od druhého gólu Oilers nás teď dělilo jen pár centimetrů! Nugent-Hopkins z bleskového výpadu orazítkoval pravou tyč a puk se odrazil za Schmida, jenž na něj okamžitě padl! Dojíždějící Hyman pak gólmana natlačil do branky, tenhle zásah se ale pochopitelně počítat nemůže.

29:56
    Někdo se nyní před Pickardem natahoval po odraženém kotouči, na štěstí pro maskovaného muže v domácím brankovišti na něj ale nakonec nedosáhl.

28:43
    Michaela McLeoda v tu nejhorší možnou chvíli zradila hůl. Útočník Jersey chtěl pálit z prostoru za kruhem, jeho hokejka se ale zlomila hned na tři kusy.

28:02
    Foegele se bleskově protáhl dopředu podél mantinelu a svou akci zakončil projektilem do připraveného strážce branky Ďáblů, který si pohlídal bližší tyč.

27:23
    O první hostující střelecký pokus v prostřední třetině se chtěl postarat Miller, jehož projektil z modré čáry ale k Pickardovi neprošel. Někdo ho zblokoval.

Střely na branku: 13 – 7.

26:47
    Olejáři se nyní při pokusu se rychle vrátit dopředu dostali do ofsajdu, na řadu přichází reklamní pauza.

26:22
    McDavid krátkou přihrávkou vybídl k zakončení Ekholma, jehož následnou střelu z kruhu Schmid vykryl vyrážečkou. Pryž se odrazila do plexiskla.

25:51
    Pryž se nyní odrazila na jednu ze střídaček, další vhazování proběhne po pravé ruce Calvina Pickarda.

25:15
    Hosté se nyní trápí v koncovce, Pickard od začátku druhé třetiny nečelil pořádnému projektilu. Domácí obrana momentálně odvádí velmi kvalitní práci.

24:48
    Schmid si připisuje další zákrok, střelu od mantinelu vyrazil hrudníkem. Devils se vrací na puk.

24:20
    Edmonton vyhrál vhazování ve své třetině, jen pár sekund poté ale vyhodil puk na zakázané uvolnění.

23:38
    A právě Nurse byl tím, kdo dlouhou sérii přihrávek uzavřel ranou z hranice pásma. Gólman ve střehu.

22:59
    New Jersey si v oslabení počíná dobře a drží hru daleko od své brány, Schmid je více méně bez práce. Nurse nyní nicméně operuje s pukem na modré.

22:14
    Olejáři sice do početní výhody nevstoupili ideálně, McDavid ale nyní po bleskovém výpadu orazítkoval vzdálenější tyč hostující svatyně!

21:42
    Ďáblové se konečně dotkli puku, Jonas Siegenthaler (NJD) mizí na trestnou za nedovolené bránění.

21:20
    Hostující svatyně je stále pod tlakem, Edmonton drží hru před Schmidem a nepouští protihráče ke kotouči.

20:48
    Domácí mají už několik desítek sekund ponechanou výhodu, uvidíme další přesilovku v podání Oilers.

20:20
    Devils se hned zkraje druhé části blýskli celkem slibně vypadající souhrou, rychlou sérii přihrávek v útočném pásmu ale v zakončení nakonec nepřetavili.

20:01

Úvodní pasáž hry je minulostí, domácí se zatím těší z jednobrankového náskoku. V prvních dvaceti minutách byl k vidění pěkný hokej s šancemi na obou koncích hrací plochy, Oilers ale na rozdíl od Devils jednu z nich dokázal přetavit v přesný zásah. Dosud je to velmi vyrovnané a můžeme jen doufat, že tomu tak bude i nadále. Uvidíme, jak se duel bude vyvíjet po pauze.

Další třetina začne přibližně ve 23:08.

20:00

19:54
    Devils zatlačili protihráče zpět do neutrální zóny, v první třetině toho nejspíš už moc neuvidíme.

19:40
    Edmonton ovládá kotouč v posledních sekundách první části a snaží se znovu prorazit za modrou čáru.

19:00
    Ohlášena poslední minuta první třetiny!
    18:36 Derek RYAN - 1:0

18:36
    6/6
    Domácím tentokrát už gól nic nesebere, svěřenci kouče Knoblaucha se těsně před pauzou dostávají do vedení! Gagner se uvolnil za brankou a skvělou přihrávkou k tyči vybídl ke střele najíždějícího DEREKA RYANA, jehož nenápadné zakončení proklouzlo za bezmocného Schmida – 1:0! Asistence: Sam Gagner, Brett Kulak.
    Ryan D., Kulak B., Pickard C., Hamblin J., Desharnais V., Gagner S.
    Hischier N., Nemec Š., Palát O., Schmid A., Bratt J., Siegenthaler J.

18:21
    Draisaitl se dostal do dobré střelecké příležitost, Schmid si ale jeho střelu z prostoru mezi kruhem a brankovištěm pohlídal a vyrazil jí!

18:12
    První část se pomalu chýlí ke konci. Oilers nyní po dlouhé době přesunuli hru zpátky před Schmida.

17:55
    Bouchard drží jednoho z protihráčů u mantinelu a snaží se ho odzbrojit, zatím se mu to ale nedaří.

17:14
    Rozhodčí zastavil hru pro přihrávku rukou mezi hostujícími borci a připravil je o útočnou třetinu. Když se do ní Devils pokusili rychle vrátit, byl z toho ofsajd.

16:54
    Ceciho pokus o vymrštění puku za modrou nevyšel. New Jersey se sice stále drží vepředu, Pickard je ale bez práce. Domácí nejspíš přežijí i tohle oslabení.

16:12
    Hughesové si několikrát vyměnili kotouč, ani jeden z nich ale nevypálil. Edmontonu se pak podařilo sérii přihrávek přetnout a pryž vyhodit ven z pásma.

15:36
    Hischier protlačil puk za modrou čáru, Devils se rozestavují v útoku a rozjíždí další kombinaci.

Střely na branku: 6 – 7.

15:01
    Olejáři po konci komerční pauzy půjdou znovu do čtyř. Tentokrát je oslabil Zach Hyman (EDM), jenž byl vykázán za vyhození puku mimo hrací plochu.

14:42
    Sledujeme velmi svižnou a vyrovnanou podívanou, které ale momentálně chybí výraznější šance.

13:58
    Nurse sbírá puk ve svém pásmu a rozehrává ho dopředu, Edmonton hledá cestu do útoku.

13:09
    Dění se přelévá z jedné strany na druhou. Michael McLeod nahodil puk do domácí třetiny a vydává se na střídačku, jeho spoluhráči ho obratem následují.

12:37
    Nurse vyrazil ven z trestné lavice a hned se vydal za volným kotoučem ve středním pásmu, Marino byl ale rychlejší. Hosté obratem startují do ofenzívy.

11:56
    Z hostující přesilovky zbývá posledních třicet sekund. New Jersey do početní výhody nevstoupilo špatně, teď se mu ale nedaří udržet hru u Pickarda.

11:24
    Jeden z Hughesů se odhodlal ke střele z pravého kruhu, Pickard ale nemusel zasahovat. Do dráhy kotouče se totiž obětavě postavil Desharnais.

10:37
    Hru v početní výhodě si vyzkouší také hosté, Darnell Nurse (EDM) inkasuje dvě minuty za podrážení.

Střely na branku: 4 – 5.

10:30
    A právě McLeod další výpad Devils také zakončil, Pickard byl ale připraven a kotouč podržel.

10:21
    McLeod vyváží pryž ven ze svého obranného pásma, Hischier se za malou chvíli vrátí na ledovou plochu.

09:51
    Bouchardova rána z modré byla zblokována, pár sekund nato Siegenthaler vyhazuje puk až za Pickarda.

09:19
    Domácí zatím drží hru v útočném pásmu a kombinují, Schmid si dosud v oslabení připsal minimálně dva zákroky. Bránící čtveřice Devils to nemá jednoduché.

08:25
    Za záchranou brzdu zatáhl Nico Hischier (NJD), který Kanea sekl a vysloužil si za to menší trest.

08:25
    Draisaitl parádní přihrávkou připravil střelu z voleje pro Kanea, který z mezikruží trefil jen Schmidův beton! Byl při tom ale faulován, Edmonton si tak zahraje přesilovku!

07:55
    Dění se v posledních sekundách hodně kouskuje, puk se tentokrát od mantinelu odrazil do diváků. Vhazovat se tentokrát bude vedle Schmidovy klece.

Střely na branku: 2 – 4.

07:38
    Odpískáno další postavení mimo hru, tentokrát proti Oilers. Míříme do první reklamní přestávky.

06:55
    New Jersey ustálo další rychlý útok Edmontonu, Bastian nyní přesouvá hru na druhou stranu po křídle.

06:36
    Sledujeme tahanici o kotouč u mantinelu vedle hostující klece, do které je zapojeno hned několik hráčů.

05:28
    Teď už to pro Hischiera vypadalo podstatně slibněji! Na kapitána Devils v takřka identické pozici jako před malou chvílí zívala odkrytá branka, jenže útočník toho nevyužil!

04:57
    Hischier se nyní na druhém konci hřiště u tyče dostal ke kotouči, který se k němu odrazil od hrazení, a nasměroval ho do Pickardova nastraženého betonu.

04:32
    Challenge přinesl ovoce – gól neplatí! Kane si před hostující svatyní skutečně počínal až moc důrazně, trefa tedy nemůže být uznána.

04:32
    Ale pozor, Lindy Ruff si vybírá Trenérskou výzvu! Před gólem totiž došlo ke kontaktu mezi Schmidem a dotěrným Kanem, dost možná šlo o nedovolené bránění brankáři...
    04:32 Neuznaný gól domácích

04:32
    Devils sice dosud měli více ze hry, jako první se ale dnes večer na střeleckou listinu zapisují domácí! Střeleckou listinu během chaotické situace před brankovištěm otevřel CONNOR BROWN, který propasoval puk za padajícího Schmida a posílá Oilers do vedení!

03:57
    Hosté jsou zatím aktivnějším týmem na hrací ploše a snaží se tlačit na Pickarda, Edmonton se v posledních momentech věnuje hlavně obranným činnostem.

03:20
    Palát sice na kruhu zachytil pěknou přihrávku, jenže při tom byl v postavení mimo hru. Dění je přerušeno, další buly proběhne před domácí modrou čarou.

02:39
    Mercer nahodil puk za brankoviště Olejářů, New Jersey se ale poté nepovedlo zakotvit v útoku.

02:06
    Pozornost strážce domácí svatyně rutinní střelou od mantinelu prověřil Luke Hughes, přičemž Pickard puk vyrazil před sebe a pak ho schoval pod lapačku.

01:47
    Edmonton si po ofsajdu do statistik zapisuje také zakázané uvolnění, vhazování před Pickardem.

01:17
    Nugent-Hopkins se ve snaze se probojovat zpět do útoku dostal do postavení mimo hru, přerušuje se.

00:50
    Hra se úvodních sekundách přelévá ze strany na stranu, ani jednomu týmu se nedaří se usadit vepředu.

00:22
    První buly utkání vyhráli Oilers, kteří se obratem přesunuli dopředu. Schmid musí být ve střehu.

00:01

Sudí svolává hráče do kruhu, jdeme na věc!

Oba týmy vyráží na hrací plochu, domácí v modrých a hosté v bílých dresech. Za chvíli v aréně zazní státní hymny Kanady a USA, pak budeme moci začít.

Úvodní buly je sice naplánováno na desátou našeho času, velmi pravděpodobně však bude vhozeno o deset až patnáct minut později, jak je v NHL zvykem.

Ještě jednou vás zdravím a přeji vám příjemný nedělní večer, utkání začíná za pár minut. Níže si v mezičase můžete prohlédnout dnešní kompletní sestavy.

Edmonton Oilers: Pickard (S. Skinner) – Ekholm, Bouchard, Nurse, Ceci, Kulak, Desharnais – Nugent-Hopkins (A), McDavid (C), Hyman – E. Kane, Draisaitl (A), C. Brown – Janmark, R. McLeod, Foegele – Gagner, Hamblin, Ryan.
    Trenér: Kris Knoblauch.

New Jersey Devils: Schmid (Vaněček) – Siegenthaler, Nemec, Bahl, Marino, L. Hughes, C. Miller – Palát (A), Hischier (C), Bratt – Meier, J. Hughes (A), Toffoli – Tierney, Mercer, Holtz – Lazar, M. McLeod, Bastian.
    Trenér: Lindy Ruff.

Rozhodčí: Skilliter, Pollock – Knorr, Murchison.

DNEŠNÍ OČEKÁVANÉ SESTAVY

Edmonton Oilers: Skinner – Nurse, Ceci, Ekholm, Bouchard, Kulak, Desharnais – Nugent-Hopkins, McDavid, Hyman – Kane, Draisaitl, Brown – Janmark, McLeod, Foegele – Gagner, Hamblin, Ryan.

Mimo sestavu: Erne.

Zranění: nikdo.

New Jersey Devils: Schmid – Siegenthaler, Nemec, Bahl, Marino, L. Hughes, Miller – Haula, J. Hughes, Toffoli – Palát, Hischier, Bratt – Meier, Mercer, Lazar – Holtz, McLeod, Bastian.

Mimo sestavu: Smith, Tierney.

Zranění: Nosek, Hamilton.
    Pod rozhodující gól Devils se včera podepsal Holtz.