CZ Bělehrad – Manchester City 2:3 (kon.) | RB Lipsko – Young Boys 2:1 (kon.) | Antverpy – Barcelona 3:2 (kon.)
Atlético – Lazio 2:0 (kon.) | Celtic – Feyenoord 2:1 (kon.) | Dortmund – PSG 1:1 (kon.)
Porto – Šachtar 5:3 (kon.) | Newcastle – AC Milán 1:2 (kon.)
Atlético Madrid
2:0 (1:0)
S. S. Lazio
Středa 13.12.2023, 21:00 • Estadio Wanda Metropolitano (Madrid) • Liga mistrů • Skupina E

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 9:4. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 13:9. (22:57:28)

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.

Je konec. Atlético zvítězilo nad Laziem 2:0 a ovládlo tak skupinu E se 14 body. Lazio končí na druhém místě s 10 body.
    Už v 6. minutě poslal domácí do vedení Antoine Griezmann. Ve 38. minutě to málem bylo o dvě branky, ale gól Hermosa nakonec nebyl uznán pro ofsajd. Lazio si vždy vytvořilo náznak šance, ale ani jednu nedokázalo dovést do úspěšného konce. Do druhé části vlétli domácí aktivně a v 51. minutě přinesl klid na kopačky Lino. V 73. minutě se mohl trefit také Morata, ovšem netrefil odkrytou bránu.
    Atlético zvítězilo nad Laziem 2:0.

90+3

90+3
    Felipe Anderson dostal skvělou přihrávku do vápna, kde našel pod sebou Mattea Guendouziho, ale jeho pokus skončil vedle.

90+2
    Tentokrát ještě Atlético dostalo solidní centr před bránu Provedela, ale Rodrigo de Paul nedokázal zakončit hlavou.

90+1
    Dlouhý nákop z obranné řady hostů skončil jen bezpečně u gólmana Jana Oblaka.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

89
    Už to vypadalo na velkou chybu Rodrigo de Paula, který přišel o míč na hranici vlastního vápna, ale sudí uviděl faul Kamady.

87
    Luca Pellegrini se ujal standardní situace. Nejprve napálil připravenou zeď a svůj druhý pokus poslal jen nad svatyni soupeře.

86
    Nahuel Molina dohrál Zaccagniho a Lazio má k dispozici volný kop.

85
    Domácí bez problému drží balón na polovině soupeře a směřují ke dvacáté domácí soutěžní výhře v řadě!

83
    Už to není ani ze strany Římanů nic nebezpečného směrem dopředu a zápas se spíše dohrává.

81
    Mario Gila se dopustil faulu na de Paula, ale Atlético dlouho u míče nezůstalo.

80
    Máme před sebou poslední desetiminutovku tohoto utkání. Mezitím přišel dlouhý nákop domácích, který ale skončil jen u gólmana Provedela.

78
    Memphis Depay se příliš tvrdě opřel do Casaleho a sudí mu odpískal nedovolený zákrok.

77
    Álvaro Morata se dopustil faulu na Daičiho Kamadu. Tempo hry ovšem není příliš vysoké, což je vzhledem k jistému postupu obou týmů pochopitelné.

75
    Další rychlý centr domácích z pravé strany, ovšem ten skončil pouze v moci brankáře Ivana Provedela.