Skalica – Podbrezová 3:0 (kon.)
MFK Skalica
3:0 (2:0)
FK Železiarne Podbrezová
sk Pátek 15.12.2023, 17:30 • Mestský futbalový štadión Skalica • Niké liga • 18. kolo

72
    Žltá karta aj pre Martina Talakova, pravdepodobne za zbytočné reči smerom k rozhodcovi.

67
    A naozaj, Podbrezová bude dohrávať v deviatich mužoch! Matej Grešák je dodatočne vylúčený po súboji s Alexom Sobczykom. Bol posledný brániaci muž rovnako ako Matej Oravec v 15. minúte. Dvaja hráči predčasne pod sprchami.

57
    Sanusi Ridwan sa obtrel o Ranka, ktorý pád prifilmoval svoj pád. Ivan Kružliak vyťahuje z vrecka pre útočníka Podbrezovej žltú kartu.

44
    Ondřej Rudzan takticky zastavil akciu Patrika Blahúta. Aj skalický obranca videl žltú kartu, čo automaticky znamená stopku do ďalšieho súboja – už v novom roku proti Dunajskej Strede.

43
    Zaslúžená žltá aj pre Mateja Grešáka za riskantný sklz. V poradí už tretia za ostatných päť minút.

41
    Kartový mariáš pokračuje, žltá karta sa blysla aj pred Patrikom Blahútom.

38
    Za faul a dohranie súboja zozadu je žltou kartou potrestaný Roland Galčík.

34
    Adam Krčík vzápätí vidí žltú kartu za zastavenie prieniku Sanusiho. Domácim by pomohla polčasová prestávka už v tomto momente.

15
    Defenzíva Podbrezovej sa rozpadáva! Dlhá lopta za obranu, Haša by už išiel sám na Ludhu, ale to sa nakoniec neuskutočnilo. Zozadu ho fauloval Matej Oravec, ktorý bez najmenšieho zaváhania videl z ruky Ivana Kružliaka červenú kartu!