Skalica – Vlci Žilina 1:5 (kon.) | Žiar nad Hronom – Modré Krídla 1:3 (kon.) | Topoľčany – Prešov 3:4 (kon.)
Rimavská Sobota – Trnava 1:2 (kon.) | Dubnica – Pov. Bystrica 5:4 (kon.)
TSS GROUP Dubnica
5:4 (1:2, 2:0, 2:2)
HK 95 Považská Bystrica
sk Pátek 15.12.2023, 18:00 • ZŠ Dubnica nad Váhom • 1. liga (SR) • 23. kolo

Dubnica sa v závere zápasu ubránila vabanku Považskej Bystrice a víťazí 5:4! Hostia viedli 0:2, domáci v druhej tretine otočili na 3:2, panteri vyrovnali na 3:3, ale to im nepomohlo, pretože Dubničania strelili ešte dva góly, na ktoré zareagoval len Cíger. Zmena na trénerskom poste domácim pomohla, získali tri body a prerušili negatívnu sériu šiestich zápasov bez výhry. Dvojgólovými strelcami boli dnes Géci, Ďuriš a Vorona. Na dnes je to všetko. Ďakujem vám za pozornosť a želám pekný víkend. (20:23:36)

59:55
    Takmer bolo vyrovnané, ale Kristín zneškodnil dorážky!

Oddychový čas pre Dubnicu.

59:27
    Dubničania vyhodili puk len na icing.

58:42
    Hostia už odvolali brankára a idú sa pokúsiť vyrovnať!

58:00
    Posledné dve minúty tretej tretiny.

57:52
    Považská Bystrica dala gól! Tak to bola bomba v podaní JAKUBA CÍGERA, ktorú vyslal z osi klziska!
    Asistencia: Lušňák.

57:10
    Zakázané uvoľnenie domácich.

55:44
    Kristín sa poriadne natiahol a lapačkou vychytal Voronu!

54:28
    Dubnica dáva gól! Hovorka poriadne napriahol od modrej čiary, Maťovčík puk len vyrazil pred seba, kde bol OLIVER ĎURIŠ, ktorý už len zasúval čierne čudo do prázdnej brány. Využitá presilová hra.
    Asistencie: Hovorka, Kluka.

54:23
    Sprava strieľal Tybor do hrude gólmana panterov.

54:17
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica:
    Ďurkech J. – 2 min., hákovanie.

53:31
    Géci zastavený a o pár sekúnd neskôr mal puk Maťovčík.

52:42
    Tybora je dnes neustále vidno. Po jeho strele má puk v lapačke brankár hostí. Reklamná prestávka.

50:42
    Dubnica dáva gól! Individuálne sa presadil OLIVER ĎURIŠ, ktorý vykúpal Maťovčíka. Pochváliť treba Tybora za jeho prihrávku.
    Asistencie: Tybor, Kluka.