Slovensko
3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
Lotyšsko
sk Pátek 15.12.2023, 18:00 • TIPOS aréna Bratislava • Kaufland Super Cup

Slovensko vyhráva dnešný zápas 3:0. Naši reprezentanti vyhrávajú aj celý turnej Kaufland Cup. Sledovali sme dnes výborný hokej a musím pochváliť aj Lotyšsko, ktoré odohralo výborný zápas. Ja sa lúčim a prajem ešte pekný večer. (20:12:52)

59:02
    Začala posledná minúta tretej tretiny a aj celého zápasu.

58:27
    Brankár Vitols zostáva na striedačke! Hostia v šestici!

58:27
    Oddychový čas pro tím Lotyšsko.

57:54
    Slovensko dalo gól! Pridávame tretí gól v zápase a rozhodujeme tento zápas. Matej Kašlík potiahol puk do útočnej tretiny. Priťukol puk MAREKOVI HRIVÍKOVI, ktorý strelou príklepom prekonáva Vitolsa. Asistencie: M. Kašlík, P. Bačík

57:32
    Ozol si chystal puk na strelu, ale napokon ho dobre zablokoval Gajdoš.

56:24
    Lantoši sa dostal do mini brejku. Jeho zakončenie minulo bránu Vitolsa.

55:34
    Freibergs pálil. Opať výborný zákrok Hlavaja.

54:44
    Hostia sú v plnom počte.

54:05
    Hostia sa dostali v oslabení do prečíslenia. Daugavinš prihral voľnému Bukartsovi, ktorý vypálil a krásny zákrok predviedol Samuel Hlavaj!

53:55
    Domáci hráči sa zatiaľ nevedia usadiť v pásme.

53:05
    Lotyši vyhadzujú puk cez všetky čiary.

52:44
    Vylúčenie v tíme Lotyšsko:
    Oskars Lapinskis – 2 min., držanie.

52:37
    Po dlhšom čase sú v útočnej tretine aj slovenskí hokejisti. Hrivík vypálil, ale jeho pokus bol zrazený na ochrannú sieť.

51:43
    Zuzin zaviezol puk do útočnej tretiny. Našiel prihrávkou Cehlárika, ktorý chcel zakončiť, ale zablokoval ho Ozols.