Detroit – Anaheim 3:4 (kon.) | Pittsburgh – Minnesota 4:3 (kon.) | Winnipeg – Montreal 2:3 (po pr.)
Dallas – Seattle 4:3 (po pr.) | Calgary – Florida 3:1 (kon.)
Dallas Stars
4:3 (2:0, 1:2, 0:1 - 1:0)
Seattle Kraken
Úterý 19.12.2023, 02:00 • American Airlines Center, Dallas • NHL

53:18
    Přesilová hra Dallasu končí předčasně, protože dvě minuty za podrážení dostává Joe Pavelski (DAL), ale z opakovaného záběru bylo vidět, že Wennberg upadl zcela sám aniž by se jej dotkla hokejka domácího útočníka. Hodně přísný trest.

52:24
    Tak ovšem tohle bylo od Yanniho Gourda (SEA) hodně zbytečné. Hosté nahodili puk na Wedgewooda, jenž jej chytil do své lapačky, ale útočník Krakena následně do domácího brankáře vletěl, takže dostává dvě minuty.

49:52
    Yanni Gourde (SEA) tedy putuje na trestnou lavici, kde si odpyká dvě minuty za hákování.

45:11
    A tak si početní výhodu opět zkusí hosté ze Seattlu, protože dvě minuty za nedovolené bránění dostává Thomas Harley (SEA).

42:37
    Tomáš Tatar (SEA) obstaral druhý trest Krakena v tomto utkání, když lehce přidržel Benna a za své počínání tedy dostává dvě minuty.

39:40
    Stars se v závěru první třetiny dočkávají první přesilové hry v utkání, protože dvě minuty za hrubost dostává Alexander Wennberg (SEA).

35:06
    Seattle bude hrát svou druhou přesilovou hru v utkání, protože dvě minuty za vyhození kotouč do hlediště dostává Miro Heiskanen (DAL).

06:07
    Seattle si zahraje první přesilovou hru v utkání, protože dvě minuty za držení dostává Ty Dellandrea (DAL)

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 2. Duchene (Seguin, Marchment), 11. J. Robertson (Pavelski, Hintz), 27. Duchene (Pavelski, Dadonov), 63. Harley (Duchene, Benn) – 21. Tatar (Beniers), 34. Beniers (Eberle, Tatar), 60. Tolvanen

Dallas Stars: Wedgewood (M. Murray II) – R. Suter, Heiskanen, Hakanpää, Lindell, Harley, Hanley – J. Robertson, Hintz, Pavelski – Seguin, Duchene, Marchment – Benn, W. Johnston, Dadonov – Steel, Dellandrea, Cr. Smith.
    Trenér: Peter DeBoer

Seattle Kraken: Daccord (Driedger) – Dunn, Larsson, Oleksiak, Borgen, R. Evans, Dumoulin – Tatar, Beniers, Eberle – Tolvanen, Gourde, Bjorkstrand – McCann, Wennberg, B. Tanev – Kartye, Bellemare, Yamamoto.
    Trenér: Dave Hakstol

Rozhodčí: Luxmore, Sandlak – Grillo, Gallloway

Diváci: 18 532