Německo
5:6 (2:0, 2:2, 1:3 - 0:1)
Slovensko
sk Pátek 22.12.2023, 19:00Reprezentace do 20 let

Nebol to žiaden oslnivý výkon od slovenskej reprezentácie v druhom prípravnom zápase proti Nemecku, ale napokon sa počíta víťazstvo 6:5 po predĺžení po pôsobivom obrate, keď mužstvo za nepriaznivého stavu 2:5 ukázalo psychickú silu a nezlomnosť. Napriek tomu však treba konštatovať, že to bol výkon s množstvom chýb a hlavne zlý z pohľadu defenzívy, pretože päť inkasovaných gólov od Nemecka je dosť. Tak snáď sa z tohto pohľadu poučíme, pretože už v utorok nás čaká naozaj ostrý štart do šampionátu v derby proti Česku. To je odo mnňa z tohto zápasu všetko, ďakujem za pozornosť a prajem Vám príjemný zvyšok večera! (22:05:14)

62:11
    Slovensko dalo gól! A obrat je definitívne dokonaný, keď slovenské víťazstvo 6:5 po predĺžení v presilovej hre vystrelil DALIBOR DVORSKÝ tvrdou ranou z pravého kruhu! Asistencia: Štrbák

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Po inkasovanom góle od Assavolyuka Nemecko už viedlo na začiatku tretej tretiny 5:2, ale slovenskí mladíci sa nevzdali a predviedli zaujímavý comeback, keď sa gólovo presadili Žabka, Honzek a Sýkora. Pokračovať sa tak bude v predĺžení troch proti trom.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

51:17
    Slovensko dalo gól! Veľmi rýchlo sa nám podarilo aj vyrovnať, keď našu peknú kombináciu do prázdnej bránky zakončil svojím druhým gólom v zápase ADAM SÝKORA! Asistencia: Štrbák

49:55
    Slovensko dalo gól! Je tu kontaktný gól, keď na konci rýchleho protiútoku v presilovej hre bol SAMUEL HONZEK, ktorý vymietol pavučinu v nemeckej bránke! Asistencia: Petrovský

43:57
    Slovensko dalo gól! Nádej ešte predsa len vykresal rýchlou gólovou odpoveďou BORIS ŽABKA, ktorý po Kmecovom nahodení predviedol úspešnú dorážku! Asistencia: Kmec

42:50
    Nemecko dalo gól! Naše šance na prípadný obrat sa ešte viac znižujú, pretože Brandl sa natlačil pred našu bránku a jeho prácu dokonal DANIEL ASSAVOLYUK, ktorý puk dostal do siete! Asistencia: Brandl

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Aj keď sa nám v druhej tretine podarilo zmazať dvojgólové manko po góloch Sýkoru a Čiernika, tak samotný záver sme vôbec nezvládli a inkasovali sme hneď dvakrát od Oswalda, ktorý priblížil Nemecko k víťazstvu v tomto prípravnom zápase. Tretia tretina sa začne približne o 21:10.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:14
    Nemecko dalo gól! Ani sme sa nestihli spamätať z predchádzajúceho úderu a VEIT OSWALD udrel opäť, keď sa uvoľnil peknou kľučkou a gólovo zakončil! Asistencie: Hördler, Hübner

38:59
    Nemecko dalo gól! Pekná nemecká kombinácia v presilovej hre, na ktorej konci bol zakončujúci VEIT OSWALD z ľavej strany! Asistencie: Hauf, Lutz

29:40
    Slovensko dalo gól! A je vyrovnané, keď sa presnou dorážkou prezentoval ALEX ČIERNIK a vraciame sa do hry o víťazstvo! Asistencia: Žabka

23:26
    Slovensko dalo gól! Podarilo sa nám streliť kontaktný gól, keď sme využili presilovú hru zásluhou ADAMA SÝKORU, ktorý sa najlepšie zorientoval v predbárnkovom priestore a prekonal Dietla! Asistencia: Štrbák