Chomutov – Řisuty 8:2 (kon.) | Kopřivnice – Opava 4:3 (kon.) | Šumperk – Val. Meziříčí 3:2 (1:0 po s.n.)
SHKM Hodonín – Technika Brno 1:4 (kon.) | Vel. Meziříčí – Vyškov 2:7 (kon.) | Děčín – Hronov 7:3 (kon.)
Cheb – Písek 2:3 (po pr.) | Kobra – Mostečtí Lvi 5:6 (kon.) | Příbram – Tábor 3:5 (kon.)
HC ISMM Kopřivnice
4:3 (2:1, 1:2, 1:0)
HK Opava
Středa 03.01.2024, 18:00 • Kopřivnice, Zimní stadion • 2. liga skupina Východ • 26. kolo

Poslední třetina přinesla již jeden jediný gól, a to ze strany domácích. O výsledku dnešního zápasu rozhodl necelcýh 6 minut před koncem utkání Dominik Raška, který využil nepřesné přihrávky hostujících a puk poslal za Slíže, jenž jeho střelu nečekal. (20:21:54)

59:28
    Vyloučení v týmu HK Opava:
    Tomáš Rousek – 2 min., podrážení.

59:20
    Hosté kombinují v útočném pásmu. Domácí je k šancím nepouštějí.

58:40
    Opava to zkouší v šesti.

58:28
    Střela Šindeláře se pouze odrazila od Kubáně.

57:41
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice:
    Tomáš Fojtík – 2 min., podrážení.

57:28
    Hokej se výrazně zrychlil. Opava se snaží srovnat. Na puku jsou teď ale domácí.

56:36
    Střelu z těsné blízkosti od Indrsta Slíž zachytil v lapačce.

56:12
    Vašenkova střela byla zblokována a končí mimo bránu.

55:40
    Střela Vojtoviče se odrazila od betonu Kubáně.

54:50
    Hosté kombinují v útočném pásmu, beze střely.
    54:10 Dominik RAŠKA - 4:3

54:10
    Kopřivnice právě vstřelila branku!
    Nepřesná přihrávka opavského útočníka skončila na hokejce DOMINIKA RAŠKY, který z těsné blízkosti překonal Slíže.

53:41
    Opava si vyžádala oddechový čas.

53:40
    Dorážku Brodka přikryl chytající Slíž lapačkou.

53:05
    Kopřivnice kombinuje v útočném pásmu, zatím bez střely.

52:35
    Dobšova střela míří mimo bránu.

51:59
    Kopřivnice se drží v útočném pásmu.

Eva Suchánková

Branky a nahrávky: 4. Suchý (J. Mach, Hrůzek), 19. O. Sluštík (Raška, Indrst), 29. O. Sluštík (Raška), 55. Raška – 6. Dobša (Brada, Šindelář), 21. Káňa (Rousek, Šindelář), 30. Vašenka (Káňa, Vojtovič)

HC ISMM Kopřivnice: Kubáň (Baldik) – Petrek, Hrůzek, Andrle, Marek, Kelnar, Zeman, Spurný, Fojtík – J. Mach (C), O. Sluštík (A), Kubík – Raška, Indrst, Suchý (A) – Brodek, Pargáč, Pastor – Velecký, Pindel, A. Urban.
    Trenér: Ladislav Majkius

HK Opava: Slíž (Nowak) – Štěpánek, Šindelář (C), Ervasti, Pachula, Jak. Ludvík, Lehotský, Backa, Bílek – Rousek (A), K. Stuchlík (A), Vojtovič – Kotásek, Káňa, Häring – Dobša, Brada, Štindl – Vašenka, Hradil, Buršík.
    Trenér: Pavel Zdráhal

Rozhodčí: Kapitanov – Konvička, Klimek