Columbus – Boston 1:4 (kon.) | NY Rangers – Carolina 1:6 (kon.) | Pittsburgh – Washington 3:4 (kon.)
Dallas – Montreal 3:4 (kon.) | Minnesota – Calgary 1:3 (kon.) | Nashville – Chicago 3:0 (kon.)
Winnipeg – Tampa 4:2 (kon.) | Arizona – Florida 1:4 (kon.) | Colorado – NY Islanders 5:4 (po pr.)
Edmonton – Philadelphia 5:2 (kon.) | Vancouver – Ottawa 6:3 (kon.) | Los Angeles – Toronto 0:3 (kon.)

3. Alex Kerfoot (ARI) 1+0 (05:54:26)

Florida zvítězila na ledě Arizony 4:1 a prodloužila svou vítěznou šňůru už na pět zápasů. Coyotes naopak po dvou výhrách nedokázali na své výkony navázat a na rozjeté Pantery recept nenašli. Ve 44. minutě sice Arizona vyrovnala na 1:1 po gólu Kerfoota, ale pak ve 48. a 49. minutě udeřili Reinhart s Tkachukem a tečku za zápasem přidal do prázdné branky Forsling v 58. minutě.

59:01
    Začala poslední minuta střetnutí.
    57:39 Gustav FORSLING - 1:4

57:39
    6/6
    Florida právě vstřelila branku!
    GUSTAV FORSLING vystřelil z pravého rohu obranného pásma přes celé kluziště do prázdné klece Arizony. Definitivní tečka za tímto utkáním. Bez asistence.
    Ekblad A., Reinhart S., Barkov A., Rodrigues E., Forsling G., Bobrovskij S.
    Välimäki J., Schmaltz N., Keller C., Kerfoot A., McBain J., Maccelli M.

57:15
    Arizona odvolala Vejmelku na střídačku!

56:58
    Komerční pauza.

56:27
    Hosté v plném počtu. Arizona ani jednou nevystřelila v této přesilovce na bránu.

55:20
    Arizona má velký problém s návratem do útočného pásma.

54:02
    Bude se vylučovat na straně Floridy. Domácí mají výhodu a puk ve vlastní třetině.

53:35
    Icing Floridy. Vhazovat se bude před Bobrovským.

52:25
    Rychlostně skvěle vybavený Cooley se dostal za obranu Floridy a pronikl až před branku Bobrovského. Ten jeho zakončení odvrací mimo tyče.

51:57

51:38
    Vejmelka zastavuje střelu Bennetta z pravého kruhu na svém břiše. Přerušuje hru.

50:43
    Po další střele hostujícího týmu se kotouč od zadního mantinelu odráží až do středního pásma. Florida musí vyklidit útočnou třetinu.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 44. Kerfoot (Crouse) – 11. Verhaeghe, 48. Reinhart (Barkov, Verhaeghe), 49. M. Tkachuk, 58. Forsling

Arizona Coyotes: Vejmelka (Ingram) – Durzi, Kesselring, Moser, Dumba, Välimäki, Stecher – Keller (A), Kerfoot, Schmaltz (A) – Maccelli, Bjugstad, Crouse (A) – Carcone, McBain, Sanford – Zucker, L. Cooley, O'Brien.
    Trenér: André Tourigny

Florida Panthers: Bobrovskij (Stolarz) – Forsling, Ekblad (A), Mikkola, Montour, Ekman-Larsson, Kulikov – Rodrigues, Barkov (C), Reinhart – Verhaeghe, Bennett, M. Tkachuk (A) – Luostarinen, Lundell, Cousins – Lomberg, Stenlund, Lockwood.
    Trenér: Paul Maurice

Rozhodčí: Brenk, Samuels-Thomas – Gawryletz, Apperson