Kometa Brno – Sparta 2:3 (1:2 po s.n.) | Vítkovice – Mladá Boleslav 5:3 (kon.) | Tábor – HC Litvínov 4:5 (2:3 po s.n.)
K. Vary – Pardubice 5:4 (2:1 po s.n.) | Plzeň – Přerov 5:2 (kon.) | Zlín – Liberec 3:2 (3:2 po s.n.)
Třinec – Mountfield HK 4:3 (po pr.) | Jihlava – Kladno 1:3 (kon.)
HC Dukla Jihlava
1:3 (1:0, 0:1, 0:2)
Rytíři Kladno
Pátek 05.01.2024, 18:00 • Jihlava, Malá hala • Extraliga dorostu • O účast v play-off
    59:16 Denis BERAN - 1:3

59:16
    6/6
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Dukle se hra bez brankáře nevyplatila. Od vlastní modré čáry se trefuje DENIS BERAN.
    Beran D. I, Borkovec J., Háž R., Rambousek M., Polášek O., Hájek J.
    Verbeshchuk D., Zmrhal D., Chvátal O., Nejedlý R., Kouba M., Katolický Š.

55:57
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava:
    Kladno si zahraje přesilovou hru, Štěpán Adamec vyloučen na dvě minuty za podrážení.

53:00
    Současné vyloučení:
    Štěpán Adamec – 2 min., hákování.

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno:
    Denis Beran – 2 min., držení hole.

45:04
    Hosté jdou do tří, Karel Müller vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

44:10
    Bude hrát ve čtyřech na obou stranách. Vyloučen na dvě minuty za sekání Henryk Grabowski.

43:47
    Domácí mají možnost srovnat stav. Jakub Borkovec vyloučen na 2 minuty za podrážení.
    43:08 Eliáš HAUSNER - 1:2

43:08
    6/6
    Hosté otáčejí průběh zápasu, přihrávku Jakuba Kulicha zužitkoval střelou z levé strany ELIÁŠ HAUSNER. Asistence: Jakub Kulich.
    Hausner E., Kulich J., Beran D. I, Dörfl D., Polášek O., Hájek J.
    Štěbeták O., Tomica V., Tramba J., Adamec Š., Kytka D., Katolický Š.

39:22
    Dominik Holas – 5 min. + OK, bitka.

Adam Klempíř – 2 min. + OK, napadení + 5 min., bitka, odpyká Matyáš Pěch.

38:51
    Martin Kouba byl vyloučen na dvě minuty za krosček.

31:45
    Šimon Katolický zahrál vysokou holí a půjde si na dvě minuty odpočinout.
    25:18 Matěj RAMBOUSEK - 1:1

25:18
    6/6
    Hosté se usadili v útočném pásmu, MATĚJ RAMBOUSEK dostal přihrávku zpoza brány a Ondřej Štěbeták byl na jeho střelu krátký. Asistence: Jan Valuš a Karel Müller.
    Rambousek M., Valuš J., Müller K., Borkovec J., Pytlík D., Hájek J.
    Štěbeták O., Podroužek D., Slavíček M., Lukáš J., Kouba M., Hrodek Š.

20:29
    Richard Háž si odpočine celkem čtyři minuty. Dvě minuty za držení a dvě minuty za nesportovní chování.

11:54
    Hosté hráli v šesti, což neuniklo pozornosti čárových, trest odpyká Adam Klempíř.

11:20
    Viktor Tomica trefil ranou od modré břevno.

08:46
    Hosté mají k dispozici další přesilovou hru. Na dvě minuty za vražení na hrazení vyloučen Daniel Kytka.
    05:25 Martin KOUBA - 1:0

05:25
    6/6
    Dukla právě vstřelila branku!
    Domácí jdou do vedení. Přihrávku Jindřicha Lukáše na pravou stranu přetavil v gól MARTIN KOUBA. Asistence: Jindřich Lukáš.
    Kouba M., Lukáš J., Holas D., Zmrhal D., Hrodek Š., Štěbeták O.
    Hájek J., Kozák T., Polášek O., Pěch M., Krása K., Hausner E.

05:16
    Šimon Katolický ujel v brejku se Štepánem Adamcem, druhý jmenovaný zakončoval z pravé strany, ale Jakub Hájek se překonat nenechal.

04:20
    Matěj Rambousek se objevil tváří tvář před Štěbetákem, ale ten svůj tým podržel.

03:14
    Henryk Grabowski zahákoval unikajícího hráče Kladna a půjde si na dvě minuty odpočinout.

Jaroslav Wollmann

Branky a nahrávky: 6. Kouba (Lukáš) – 26. Rambousek (Valuš, Müller), 44. Hausner (Kulich), 60. D. Beran I

HC Dukla Jihlava: Štěbeták (Bican) – Tomica, Tramba, Zmrhal, Holas, Slavíček, Podroužek (A), Verbeshchuk – Katolický, Š. Adamec, Kytka – Chvátal (C), Nejedlý, Grabowski – Kouba, Lukáš, Hrodek – Beraczka.
    Trenér: Michal Broš

Rytíři Kladno: Hájek (Voráček) – Háž, Borkovec, Hausner, Dörfl, Krása (A), Müller – Pytlík (C), Rambousek, Valuš – Klempíř, Kulich, D. Beran I (A) – T. Kozák, V. Trojna, Pěch – O. Polášek.
    Trenér: Radek Hlavatý

Rozhodčí: Karpíšek – Kociňák, Viskot