Slavia – Znojmo 3:5 (kon.) | Poruba 2011 – Jihlava 3:1 (kon.) | Kolín – Prostějov 4:3 (2:1 po s.n.)
Litoměřice – Sokolov 2:0 (kon.) | Přerov – Pardubice B 5:2 (kon.) | Vsetín – Zlín 1:2 (0:2 po s.n.)
Třebíč – Frýdek-M. 3:0 (kon.)
po s.n. (2:1)
SC Marimex Kolín
4:3 (2:1, 1:1, 0:1 - 0:0)
LHK Jestřábi Prostějov
Sobota 06.01.2024, 17:00 • Zimní stadion města Kolín, Kolín • Chance liga • 35. kolo

To je pro dnešek úplně vše! Užijte si zbytek sobotního večera a u dalších textových přenosů naviděnou. (19:39:21)

Utkání 35.kola Chance ligy mezi Kolínem a Prostějovem je u svého konce! Po divokém průběhu došlo střetnutí až do samostatných nájezdů. Zde poměrem 2:1 zvítězil Marimex a to hlavně zásluhou Chalupy, který proměnil nájezd ve čtvrté sérii a zajistil domácím cenný dvoubodový zisk.

65:00 Matěj CHALUPA - 4:3
    Hampl

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým SC Marimex Kolín.
    MATĚJ CHALUPA rozhodl dnešní duel povedenou kličkou, se kterou vyzrál na marně natahujícího Pavelku. Kozlové tak berou dva body výhru v nájezdech 4:3.
    Marek RAČUK
    Hampl

5. série
    2:1
    Marek Račuk musel dát a to se mu nepovedlo. Kolín zvítězí po nájezdech.
    Matěj CHALUPA
    Hampl

4. série
    2:1
    Matěj Chalupa se inspiroval Koukala a podobnou kličkou posílá Kozly do vedení.
    Lukáš FORMAN
    Hampl

4. série
    1:1
    Lukáš Forman se rozjel pomalu, a tak mu klička na Soukupa nevyšla.
    Petr KOUKAL
    Hampl

3. série
    1:1
    Zkušený Petr Koukal má několik nájezdů za sebou. Což potvrdil kličkou a vyrovnávací brankou.
    Zdeněk DOLEŽAL
    Hampl

3. série
    0:1
    Jakub Soukup odhadl kličku Doležala a vypíchl mu kotouč.
    Kryštof OUŘADA
    Hampl

2. série
    0:1
    Kryštof Ouřada také zkoušel bekhnedovou kličku, kterou Pavelka vystihl.
    Jan VESELÝ
    Hampl

2. série
    0:1
    Jan Veselý se rychle rozjel na nájezdou a střelou k tyči překonal bezradného Soukupa.
    Petr KOLMANN
    Hampl

1. série
    0:0
    Obránce Petr Kolmann bekhendovým blafákem trefuje tyč Pavelky.
    Jakub ILLÉŠ
    Hampl

1. série
    0:0
    Nájezdy odstartoval hostující Jakub Illéš. Zkoušel to Forsbergovo kličkou, která končí na betoně Soukupa.

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení duelu mezi Kolínem a Prostějovem je u konce! Branka v něm nepadla, a tak se na ledě Kozlů pojedou samostatné nájezdy. Hra se v nastaveném čase přelévala ze strany na stranu, ale nakonec to byli domácí, kteří mohli rozhodnout v posledních sekundách. Matěj Chalupa nadějnou střelu ze slotu nasměroval pouze do lapačky Pavelky.
    Po úpravě ledu začnou nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:52
    Velká šance na závěr prodloužení! Matěj Chalupa se dostal krkolomně ke střele ze slotu, jenže přízemní pokus Pavelka odhadl a fantasticky zachraňuje své mužstvo.

64:26
    Josef Skořepa nejprve zaváhal v útoku, proto prchal dopředu Veselý, zkušený domácí útočník se stačil vrátit.

63:53
    Hosté se po delší době dostali ke kotouči. Hanousek začne za svou svatyní.

63:23
    Kryštof Ouřada se neprosadil před obranu soupeře. Síla zavezl do obrany.

62:48
    Matěj Chalupa chtěl překvapit Pavelku na bližší tyč. Prostějovský brankář se včas přesunul.

62:24
    Kolín se neodvážil k dalšímu útoku, a tak začne od defenzivy.

61:50
    Za brankou vznikl boj o kotouč, ten byl úspěšný pro domácí. Chalupa začne z obranného pásma.

61:28
    Tak i Michael Gaspar vyjíždí s útoku, když neviděl ideálně postaveného Skořepu.

60:58
    Tomáš Hanousek neměl další nabídku svých spoluhráčů, a tak raději vyjíždí s kotoučem mimo pásmo.

60:32
    Unáhlená přihrávka do ofenzivy končí na holi Pavelky.

60:16
    Úvodní buly prodloužení vyhrál Petr Koukal. Domácí začnou útokem.

60:01

Třetí třetina zápasu mezi Kolínem a Prostějovem je u svého konce! Za stavu 3:3 se bude na ledě Kozlů prodlužovat. Marimex vstupoval do poslední části za vedení 3:2, jenže po tlaku Jestřábů bylo vyrovnáno. O to se postaral v 53.minutě Veselý, když dorážel do prázdné branky Soukupa. Po zbytek utkání byl v tlaku Prostějov, ale vítěznou branku nevsítil.
    Prodloužení začne za pár chvilek.

60:00

59:59
    Naopak se do ofenzivy hnali domácí. Matěj Chalupa v posledních momentech pálil ze slotu, ale Pavelka skryl pod svůj beton.

59:16
    Prostějovu rozhodně remíza po základní hrací době nestačí, a tak zatlačili domácí v jejich pásmu.

58:59
    Jan Slanina svou rychlostí nadělal problémy domácí obraně, ta se zatím dobře brání.

58:18
    Jan Pohl se mohl stát hvězdou duelu, když si nabrusil do slotu. Odsud pálil na beton Soukupa.

57:57
    Nepřesná dalekonosná přihrávka Jestřábů končí na zakázaném uvolnění.

57:29
    Petr Koukal nemohl najít další své spoluhráče, proto puk pouze protečoval za hostující svatyni.

56:48
    Velká škoda pro domácí. Matěj Chalupa chtěl vybojovat nadějnou pozici na střelu pro spoluhráče, ten ovšem špatně zpracoval.

56:23
    Další velký boj vznikl v obranném pásmu domácích. Vojtěch Síla započne útok Kolína.

55:53
    Jaroslav Pavelka se stihl včas přesunout ke své bližší tyči a chytá lehkou střelu bekhendem Naara.

55:43
    Další útočná snaha Kozlů je u konce, protože útočící hráč vjel do brankoviště Pavelky.

55:32
    Stanislav Vrhel nedokázal včas dojet před obránci kotouč. Přeci jen se dostal ke střele Josef Skořepa, ale pokus z nápřahu končí na Pavelkově hrudi.

54:52
    Jakub Soukup má opravdu napilno v poslední části. Momentálně řešil nahození od modré čáry.

54:24
    David Ostřížek se vydává ze všech sil. Vybojoval kotouč u mantinelu a kombinuje se svými spoluhráči v útočném pásmu.

53:59
    Neúspěšná kombinace Jestřábů skončila na hokejce Hampla, ten začíná za brankou.

53:19
    Petr Kolmann slabě prověřil Pavelku, který kryje jednoduše do lapačky. Komerční přestávka.

52:53
    Po brance je aktivnější Prostějov, když Jan Slanina zaváží do útočného pásma.
    52:15 Jan VESELÝ - 3:3
    Hampl

52:15
    6/6
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    Prostějov z ničeho nic vyrovnává! Jakub Soukup nedokázal udržet lehké nahození Tomáše Jáchyma od modré čáry. Proto se před brankou dostal k dorážce JAN VESELÝ a jednodušší práci do prázdné svatyně už mít nemohl . – 3:3. Asistence: Tomáš Jáchym a Jan Pohl.
    Veselý J., Jáchym T., Pohl J., Pavelka J., Jiránek T., Hanousek T.
    Soukup J., Gaspar M., Hampl J., Naar J., Moravec P., Gajda P.

51:58
    Matěj Morong vystihl rozehrávku hostů, ale v další akci nepokračuje.

51:19

51:05
    Stále se Kolín nedostal do větší kombinace a Jestřábi se opět osvobodili.

50:29
    Kryštof Lang tvrdou střelou z nápřahu trefil pouze obránce před sebou.

49:55
    Vilém Burian odhadl přihrávku Piegla na modré čáře a mířil do útoku. Kolínský obránce se stihl vrátit.

49:38
    První střela přišla z hole Kryštofa Langa. Přesilovková rána letí nad.

49:19
    Po několika odrazech se dostal ke střele Matěj Chalupa. Při této snaze byl seknut a na dvě minuty míří Zdeněk Doležal.

48:54
    Jakub Soukup musel opět dávat pozor, což určitě dával, protože další střela končí v jeho lapačce.

48:36
    Matouš Venkrbec se probojoval do útočného pásma, ale přes Gaspara neprošel.

48:00
    Aleš Poledna se dostal po přihrávce Fronka ke střele od modré čáry, Zblokovaný pokus letí do rohu kluziště.

47:39
    Na druhé straně musel zasahovat Soukup. Po jeho zákroku je na programu komerční přestávka.

47:07
    Obrovská šance pro Kozly! Vojtěch Síla odmítl zvýšení skóre, když po přihrávce Chalupy mířil sám před brankou nad ní. Jaroslav Pavelka tak nemusí zasahovat.

46:30
    Jan Pohl měl štěstí, když k němu projel kotouč na modrou čáru. Okamžitá střela z nápřahu letí mimo.

45:56
    David Ostřížek neměl konkrétní nabídku spoluhráčů, a tak jen nahazuje za branku.

45:24
    Domácí celek se osvobodil vyhozením do středního pásma, tím se prezentoval Ouřada.

44:50
    Jiří Fronk a Jan Slanina po sobě prověřili Soukupa. Oba pokusy dokázal domácí brankář vyrazit do bezpečí.

44:19
    Vojtěch Síla byl výborný v defenzivní činnosti, to se ale nedá říct o ofenzivě, kde ztrácí kotouč.

43:54
    Prostějov usilovně bojoval o kotouč v rohu kluziště, povedlo se mu to na jedničku.

43:34
    Hra je přerušena kvůli střetu, po kterém zůstal na ledové ploše ležet Petr Koukal.

43:18
    Jakub Illéš ze slotu trestuhodně netrefil prostor tří tyček a Jestřábi začnou od defenzivy.

42:57
    Zbytečné vyhození domácích Kozlů znamená zakázané uvolnění.

42:25
    Stanislav Vrhel byl dotěrný na hostující obránce a díky tomu se dostal k bekhendovému zakončení, kterým nevyzrál na Pavelku.

41:52
    Matěj Morong dojížděl tvrdou střelu svého kolegy. Pavelka dokázal včas vyjet z branky a rozehrát svou holí.

41:28
    Protečovaný kotouč si našel Jan Hampl, proto Marimex začne za svou brankou.

40:47
    Na druhé straně musel také zasahovat Jakub Soukup. Skvělé roztažení zastavilo Prostějov.

40:15
    Hned po buly se dostal k zakončení Matěj Chalupa. Jeho stahovačka na brankovišti byla neúspěšná.

40:01

Další třetina začne přibližně v 18:43.

Prostřední část duelu mezi Kolínem a Prostějovem je u konce! I druhá přestávka bude příjemnější pro Kozly, jelikož vedou opět o jednu branku, tentokrát 3:2. Hned ve 22.minutě skvěle objel branku domácí Síla a překonal Pavelku, který se přesouval velice pomalu. Prostějov ovšem zapnul a odměnou mu byla snižující branka. Tu obstaral Jiránek, když vjel před domácí svatyni a překonal bezradného Soukupa. Ve zbytku třetiny se v tlaku udrželi Jestřábi, ale Marimex se všemu dokázal ubránit.

40:00

39:52
    Druhá část se už zřejmě dohraje v útočném pásmu Prostějova. Hosté se ke střele nedostávají.

39:09
    Kryštof Ouřada si rychle najížděl na přihrávku do útočného pásma. Nakonec ji před obráncem nestíhá.

38:41
    Po zákroku Jakuba Soukupa se bude vhazovat po jeho lavici. Jestřábi se usilovně tlačí za vyrovnáním.

38:26
    Matěj Chalupa si po své dobré práci najížděl na teč před Pavelku. Brankář hostů ovšem dával pozor.

37:53
    Ofsajdové postavení pozastavuje útok Prostějova. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

37:26
    Tomáš Hanousek to také zkoušel nepříjemnou ranou z první. Obětavá obrana ovšem tento pokus blokuje.

36:49
    Marek Račuk skvělou prácí tělem vybojoval střelu pro svého kolegu. Ten z nápřahu míjí svatyni.

36:16
    Jakub Soukup musel reagovat na nahození od modré čáry, to pro něj bylo lehké sousto.

35:45
    David Ostřížek se po návratu na ledovou plochu zapojil do hostující kombinace v útočném pásmu.

35:17

35:05
    Kolín se zřejmě nedostane k přesilovkové souhře, jelikož puk je za Soukupovo brankou.

34:40

34:28
    Jaroslav Pavelka musel nastavit svou vyrážečku po střele ze slotu.

34:04
    Michael Gaspar se ve vyrovnané hře dostal ke střele golfákem. Jeho rána od modré končí na zadním mantinelu.

33:34
    Petr Moravec moc dlouho držel kotouč na své hokejce a dostal se až do svého obranného pásma.

33:17
    Dlouho hostující přesilovka netrvala. David Ostřížek po ztrátě také seknul protihráče a poměr mužů na ledě se vyrovnává.

32:57
    Jestřábi musí rozehrávat od své branky, jelikož Marimex okamžitě vyhodil.

32:40
    Domácí jdou do čtyř. René Piegl se po buly prezentoval tvrdým sekáním, a tak míří na trestnou lavici.

32:32
    Jan Veselý chtěl potrestat podklouznutí Gaspara. Nakonec se povedlo domácím střelu zablokovat do ochranné sítě. Komerční přestávka.

31:50
    Matěj Chalupa nejprve pálil od modré nad. Následně se dostal i ke střele z levého kruhu, trefuje pouze připraveného Pavelku.

31:20
    Prostějov se po dlouhé kombinaci dostal do středního pásma. Můžou být rádi za reakci Kolmanna, který až zbytečně posílá na icing.

30:48
    Vilém Burian velice odvážně pronikl až před domácí branku. Soukup si střelu mezi betony pohlídal.

30:16
    René Piegl chtěl zopakovat svůj moment před první vstřelenou branku domácích. Tentokrát jeho bomba je zablokována.

29:58
    Kryštof Ouřada nerozjel úspěšně svou akci ze středu kluziště. U kotouče budou domácí.

29:23
    Jan Pohl se z pozice obránce dostal k nadějné střele ze slotu. Pokusem na přední tyč trefuje lapačku Soukupa.

28:53
    Hraje se nahoru a dolů. Jiránek našel na pravém kruhu Jáchyma, který okamžitou střelou řádně protáhl Soukupa.

28:37
    Po kratší pauze se po delší době dostal k zakončení Petr Koukal. Kapitán Kolína ještě hledal před brankou spoluhráče, ale neúspěšně.

27:59
    Jan Pohl po šťastném odrazu nenachytal Soukupa na bližší tyči. Na programu je komerční pauza.

27:42
    Štěpán Němec dlouho váhal se svou rozehrávkou od modré. Nakonec ji poslal na hůl Ostřížka.
    26:53 Tomáš JIRÁNEK - 3:2
    Hampl

26:53
    6/6
    Prostějovu se podařilo snížit! Po zavezení kotouče Tomáše Jáchyma za branku Soukupa se probojoval do brankoviště TOMÁŠ JIRÁNEK. Toho domácí obránci nechali lehce projít a hostující útočník chladnokrevně překonal domácího gólmana. – 3:2. Asistence: Tomáš Jáchym a Lukáš Forman.
    Jiránek T., Jáchym T., Hanousek T., Pavelka J., Krejčí P., Veselý J.
    Soukup J., Ouřada K., Vrhel S., Gaspar M., Morong M., Hampl J.

26:28
    Petr Hašek je dotěrný na domácí obránce, další jeho snaha byla úspěšná.

25:53
    Zdeněk Doležal hrozil svým tvrdým golfákem, který míří do plexiskla za brankou.

25:20
    Před brankou domácích bylo pět rušno. Vilém Burian z nadějné pozice přestřelil.

24:39
    Vyloučení v týmu SC Marimex Kolín:
    Matěj Chalupa – 2 min., hrubost.

Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov:
    Lukáš Forman – 2 min., hrubost.

24:39
    Matěj Chalupa se dostal po přihrávce Koukala ke střele před Pavelkou. Na hostující brankáře nevyzrál.

24:00
    Jakub Soukup se nadále prezentoval několika zákroky. Jestřábi jsou zatím bezradní.

23:22
    V útoku se také usadil Prostějov! Jakub Illéš se dostal před brankovištěm k dorážce. už překonal Soukupa, kterého zachraňuje branková konstrukce.

22:44
    Matěj Morong pozdě přejel modrou čáru a píská se ofsajdové postavení.

22:19
    Domácí jsou po třetí brance při chuti, když nadále vyráží do útočné akce.
    21:45 Vojtěch SÍLA - 3:1
    Hampl

21:45
    6/6
    Kozlové právě vstřelili branku!
    Marimex z kraje druhé třetiny zvyšuje! Po delším úseku v útočném pásmu se zmocnil kotouče VOJTĚCH SÍLA. Útočník Kolína chytře objel branku a překonal Pavelku, který se včas nestihnul přesunout k tyči a rozhodně nebude mít čisté svědomí. – 3:1. Bez asistence.
    Síla V., Soukup J., Němec Š., Skořepa J., Ouřada K., Piegl R.
    Pavelka J., Krejčí P., Račuk M., Fronk J., Forman L., Slanina J.

20:55
    Josef Skořepa začal rychlý útok domácích od červené čáry. Prostějov se zatím ubránil.

20:21
    Úvodní buly v prostřední části ovládli hosté. Do útoku ovšem míří Matěj Chalupa.

20:01

Další třetina začne přibližně v 17:52.

Úvodní třetina duelu mezi Kolínem a Prostějovem je u konce! Do kabin jde šťastnější domácí mužstvo, které obrátilo skóre a vede 2:1. Nejprve ve druhé minutě se z oslabení trefil Venkrbec, když odhadl kombinaci Kolmanna a následně pelášel sám na branku a byl i úspěšný. Jenže o pár sekund později v té samé přesilovce tvrdě vypálil od modré Piegl a jeho střela proletěla až do sítě. V 10.minutě Kozlové skóre otočili, když nádhernou kombinaci zakončil přesnou ranou Vrhel. Zbytek třetiny byl spíše bojovný a další větší šance nebyly k vidění.

20:00

19:48
    A také, že přišla poslední střela. Z hole Štěpána Němce, jenž mířil pouze na připraveného Pavelku.

19:22
    Přidalo se také na důrazu. Konkrétně domácí, kteří i díky tomu zřejmě naposledy zaútočí.

18:54
    Tomáš Hanousek zpracoval těžkou přihrávku na útočnou modrou a zachránil útok Prostějova.

18:26
    Jakub Illéš se oskytl pod velkým tlakem v útočné třetině a puk vyváží do středního pásma.

17:58
    René Piegl posunul do ataku na Moravce, domácí útočník si nakonec poradil.

17:29

17:11
    Špatné zpracování Fronka vede k osvobození Kozlů, kteří brání fantasticky,

16:42
    Jan Pohl vyslal s přípravou ránu od modré. Soukup se stačil včas přesunout.

16:08
    Po dlouhé době se hosté probojovali do útočné třetině, ale domácí hned vyhazují.

15:45
    Hned v úvodu přesilovky pálil od modré Tomáš Hanousek. Jeho bomba letí do mantinelu.

15:29
    Přesilovka také čeká hosty. Jakub Naar zastavoval hákováním Ostřížka a míří na dvě minuty.

14:48
    Trochu sporné zakázané uvolnění na domácí straně. Sudí se ovšem nemýlili a bude se vhazovat po pravici Soukupa.

14:28
    David Ostřížek z obrovského úhlu zkoušel nachytat Soukupa. Po zásahu brankáře letí puk do ochranné sítě.

13:55
    I po vhazování musel dvakrát reagovat hostující strážce svatyně. Prostějov poté raději vyhazuje na zakázané uvolnění.

13:38
    Jaroslav Pavelka podržel svůj celek důležitými, ale povinnými zákroky. Po tom druhém je na programu komerční přestávka.

13:14
    Kryštof Ouřada nevěděl co v rychlé brejku s kotoučem, proto zvolil střelu z nápřahu, ta končí na betoně brankáře.

12:43
    V obranném pásmu hostů vznikl u mantinelu souboj. Výhozem na icing ho vyřešil Račuk.

12:05
    Jakub Illéš je zatím velice aktivní, což znovu poznal Soukup. Tento minisouboj ovládl domácí gólman.

11:34
    Petr Moravec se nadějně dostal před branku Pavelky. Místo zakončení volil přihrávku, se kterou obránci počítali.

11:05
    Rychlé napadání se vyplatilo i hostům, ti pomocí této metody vybojovali vhazování v útočném pásmu.

10:43
    Jakub Soukup musel opět zasahovat. Tentokrát ho prověřil nadějnou střelou Hašek.

10:02
    Kolín skvěle zatlačil na rozehrávku soupeře, který pro jistotu vyhazuje na zakázané uvolnění.
    09:27 Stanislav VRHEL - 2:1
    Hampl

09:27
    6/6
    Marimex otačí skóre dnešního duelu! Petr Kolmann rozjel od modré čáry rychlý protiútok. Ten nakonec vyšperkoval fantastickou přihrávkou Petr Koukal, který našel v druhé vlně volného spoluhráče. Tím byl STANISLAV VRHEL, jenž pohotovou střelou překonal překvapeného Pavelku. – 2:1. Asistence: Petr Koukal a Petr Kolmann.
    Koukal P., Vrhel S., Kolmann P., Soukup J., Sýkora D., Chalupa M.
    Pavelka J., Ostřížek D., Venkrbec M., Pohl J., Forman L., Burian V.

08:53
    Domácí se nedostali kombinací dál než přes střední pásmo. Proto Vrhel pouze nahazuje.

08:12
    Jakub Illéš nemůže pokračovat v útočném snažení, jelikož se nacházel v brankovišti, čehož si všimli sudí.

07:50
    Matěj Morong se pokoušel vyvážet kotouč před svoji modrou. Zde byl čistě sestřelen a ve hře pokračují hosté.

07:17
    I dále musel zasahovat domácí strážce branky, což se mu povedlo a nás čeká komerční přestávka.

07:05
    Zdeněk Doležal dostal nabito do slotu od Illéše. Pokus z první dokázal Soukup vyrazit.

06:33
    Marek Račuk dlouho držel kotouč v útočné třetině, nakonec nahrál na modrou, ale střela nepřichází.

05:56
    I Kolín se dostával do velké šance. Jenže Lang si nerozuměl se Skořepou a kotouč mají opět hosté.

05:22
    A hned z této akce Jestřábi zahrozili. David Ostřížek ovšem z mezikruží trefuje vyrážečku Soukupa.

05:00
    Stanislav Vrhel se sice dostal do útočné třetině, kde dále nevyzrál na bránícího Veselého.

04:33
    Velké zmatky vznikly před brankou Soukupa. Pohotový gólman ho raději skryl pod lapačku.

03:59
    Kryštof Ouřada si skvěle poradil proti obraně a obětavým průnikem zahájil domácí akci před brankou Pavelky.

03:25
    Nadále pokračujeme v rychlé hře. Tentokrát na útočné polovině kombinovali hosté.
    02:42 René PIEGL - 1:1
    Hampl

02:42
    6/5
    Kolínští hned ve stejné přesilovce vyrovnávají! Po dlouhé kombinaci v útočném pásmu letěla přihrávka od Petra Koukala na modrou čáru. Zde si kotouč přebral RENÉ PIEGL a tvrdou bombou z nápřahu překonal bezradného Pavelku. – 1:1. Asistence: Petr Koukal.
    Piegl R., Soukup J., Koukal P., Lang K., Němec Š., Vrhel S.
    Pavelka J., Hašek P., Jiránek T., Kubeš J., Slanina J.
    01:48 Matouš VENKRBEC - 0:1
    Hampl

01:48
    5/6
    Prostějov jde v oslabení do brzkého vedení! MATOUŠ VENKRBEC skvěle odhadl rozehrávku Kolmanna na modré čáře. Proto mířil prakticky od poloviny kluziště sám na branku. Jakuba Soukupa si vymíchal a bekhendem ho prostřelil. – 0:1. Bez asistence.
    Pavelka J., Forman L., Poledna A., Hašek P., Venkrbec M.
    Soukup J., Morong M., Chalupa M., Skořepa J., Ouřada K., Kolmann P.

01:30
    Kozlové se zatím neusadili v útočném pásmu a začínají za svou brankou.

01:02
    První přesilová hra. Tomáš Jiránek ukončil rychlou akci Kolína podrážením na modré čáře.

00:53
    Vilém Burian vyslal první střelecký pokus zápasu. Jeho rána letí vedle branky.

00:20
    Úvodní buly bylo vhozeno. Uspělo v něm Prostějov, který na svých hokejkách začíná za svou brankou.

00:01

Všichni aktéři dnešního duelu právě nastoupili na ledovou plochu. Za pár chvilek jdeme do akce.

Oba celky mají za sebou předzápasové rozbruslení. Momentálně míří do kabin se naposledy připravit na start utkání.

SC Marimex Kolín: Soukup (Bartošák) – Gaspar, Hampl, Š. Němec, Piegl, Kolmann (A), Sýkora – Chalupa, Koukal (C), Vrhel – K. Lang, Skořepa (A), P. Moravec – Ouřada, Morong, Síla – Gajda, Naar.
    Trenér: Jan Šťastný

LHK Jestřábi Prostějov: Pavelka (Štipčák) – Poledna, Hanousek, Forman, Pohl, Kubeš, Krejčí – Illéš, Hašek, Z. Doležal – J. Veselý, Jáchym (A), Jiránek (A) – Slanina, Račuk, Fronk – Ostřížek, Venkrbec (C), V. Burian – Maruna.
    Trenér: Martin Janeček

Rozhodčí: Jechoutek, Maršálek – Štofa, Beneš.

SC MARIMEX KOLÍN

Celek z východně ležícího města od Prahy neprožívá zatím moc dobrou sezónu. Po 33 odehraných duelech se nachází na 11.místě s 41 body a negativním skóre 67:84. Od pozice zaručující play-off ztrácí pouhý bod a je stále na dostřel. Pravou nohou Kozlové určitě nevstoupili do nového roku, když jim byla nachystána krutá porážka na ledě Frýdku-Místku. Zde Marimex odehrál špatný zápas již od začátku a po zásluze padnul tenisovým poměrem 1:6. Kolínští opravdu nemají formu v posledních duelech, protože hned tři za sebou prohráli a teď mají největší možnost tohle přerušit.
    Dokážou Kozlové vyhrát poprvé v roce 2024?

TOP 3 hráči:
    Josef Skořepa (5+11)
    Stanislav Vrhel (7+5)
    Kryštof Ouřada (5+7)

LHK JESTŘÁBI PROSTĚJOV

Mužstvo z Olomoucka zažívá prozatím velice povedenou sezónu. Po 34 se nachází na třetí pozici zaručující čtvrtfinále play-off s 60 body a pozitivním skóre 107:91. Jestřábi vstoupili správným krokem do nového roku 2024. Když vyhráli na ledě nevyzpytatelného Znojma, kde přišel senzační tříbodový zisk výsledkem 4:2. Dále se také Prostějov pyšní velice dobrou sérií, jelikož z posledních pěti střetnutí pokaždé bodoval a získal 12 bodů z 15 možných.
    Bude trvat tato série i po zápase s Marimexem?

Zdeněk Doležal (21+13)
    Tomáš Hanousek (9+18)
    Jakub Illéš (6+19)

Krásný sobotní podvečer z Kolína! Na místním zimním stadionu se odehraje zajímavý duel celku bojující o předkolo play-off a mužstva, které se pohybuje v horních patrech tabulky. Ve 35.kole Chance ligy přivítá SC Marimex Kolín poprvé na svém ledě v novém roce LHK Jestřábi Prostějov.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Matyáš Kotlan

Branky a nahrávky: 3. Piegl (Koukal), 10. Vrhel (Koukal, Kolmann), 22. Síla, rozh. náj. Chalupa – 2. Venkrbec, 27. Jiránek (Jáchym, Forman), 53. J. Veselý (Jáchym, Pohl)