Mladá Boleslav – Teplice 2:2 (kon.)
FK Mladá Boleslav
2:2 (2:1)
FK Teplice
Středa 10.01.2024, 10:30 • Městský stadion UMT, Mladá Boleslav • Tipsport liga • Skupina A

První utkání zimní Tipsport ligy mělo dva rozdílné poločasy. První patřil hlavně Mladé Boleslavi, která ho díky gólům Matějovského a Kadlece vyhrála 2:1. Po příchodu druhých jedenáctek už byly lepší Teplice. A zatímco Fila své šance zahazoval, tak Petr Hronek v 73. minutě vyrovnal na 2:2 kuriózním lobem, který Mikulec kvůli pohledu do slunce neviděl. (12:20:21)

90

90
    Poulolo podrazil Kričfalušiho, který po svém příchodu operuje v záložní formaci. Z pravděpodobně poslední standardky Teplic vzešel ofsajd Bednára.

89
    Fila si nabíhal mezi stopery, jenže Hronkova průniková přihrávka mu projela kolem kopaček pryč. Na druhé straně Mladoboleslavští odevzdali míč nákopem na Němečka.

88
    Petr Hronek zleva adresoval špičkový centr na nekrytého Cykala, jehož hlavička proletěla dobrý metr nad břevnem mladoboleslavské branky.

87
    Střílená přihrávka Trubače musela Mikulce pořádně vylekat. Míč ho víceméně trefil, když jeho směr změnil probíhající Cykalo.

86
    Fulnek nepropasíroval přihrávku k neviditelnému Buryánovi. Naopak Teplicím stačilo málo, aby se dostali k dalšímu rohu.

85
    Bídná Filova střela z dálky zhruba dokresluje úroveň hry ve druhém poločase.

84
    Bednár nechal odcentrovat Horu. Míč propadl přes vápno na protější stranu a tam šel od Kostky do autu.

83
    Trubačova realizace rohového kopu měla tristní parametry. Domácí jednoduše odpravili míč na druhý konec hřiště.

82
    Poulolo na okraji šestnáctky ubránil Filu za cenu rohového kopu.

81
    Samuel Bednár špatným bráněním otevřel Fulnekovi výhled na branku. Fulnek pálil ze svého pohledu k pravé tyči s nedostatečnou razancí a brankář Němeček tak neměl moc problémů.

80
    Na rozdíl od Hronkova lobu se Mikulcovi dalekonosný pokus Kričfalušiho ve slunci neztratil.

78
    Němeček si po dlouhé době zachytal, když Vojta šikovně změnil směr Fulnekova nákopu.

76
    Bednárův sražený centr Hronek ve hřišti neudržel.

75
    Fila šel podruhé sám na Mikulce a podruhé ve velké šanci selhal! Defenziva Mladé Boleslavi je ve druhé půli na ručník.
    73. Petr HRONEK - 2:2

73
    Teplice právě vstřelily branku!
    Tak to je hodně kuriózní trefa! Čerepkai na půlce vyhrál souboj nad Šimkem pro PETRA HRONKA. Nečekaný lob z dálky vypadal neškodně, jenže Mikulcovi se při pohledu do slunce balon ztratil a pak se od jeho ruky odrazil směrem do brány.

71
    Díky faulu Kostky se ke standardní situaci dostali i hosté. Trubačův prudký centr Fila jenom přizvedl a pro míč si došel Mikulec.

Michal Břuchanský

Branky: 18. Matějovský, 45. Kadlec – 28. Havelka, 73. Hronek

Karty:   44. Kadlec (MBL)

FK Mladá Boleslav: Trmal – Kadlec, Suchý, Král, Suchomel – D. Mareček, Matějovský (C) – Solomon, Mašek, Vaníček – Ladra.
    2. poločas: Mikulec – Kostka, Šimek, Král (C), Fulnek – Kodad, Žitný, Poulolo, Vojta, Buryán – Pulkrab.

Trenér: David Holoubek

FK Teplice: Ludha – L. Mareček (C), Knapík, Mičević – Radosta, Havelka, Vachoušek, Křišťan, Švanda – Gning, Jásir.
    2. poločas: Němeček – Hora, Audinis, Cykalo – Radosta (60. Bednár), Kričfaluši (C), Trubač, Švanda (60. Urbanec) – Čerepkai, Fila, Hronek.

Trenér: Zdenko Frťala

Rozhodčí: Vokoun – Černoevič, Hádek