Hr. Králové – Austria 0:0 (kon.) | Olomouc – Trnava 2:0 (kon.)
SK Sigma Olomouc
2:0 (1:0)
FC Spartak Trnava
Středa 10.01.2024, 20:00 • Ta' Qali National Stadium, Malta • Tipsport Malta Cup • 1. kolo

Je tu konec utkání, ze kterého si Sigma Olomouc odnáší výhru 2:0. Nejprve se ve 36. minutě z penalty prosadil Zorvan, na jeho branku hned z úvodu druhé půle navázal Moses Emmanuel Amasi.

Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (21:54:37)

90+2

90+2
    Ze standardky nedokázal žádný z hráčů Trnavy ohrozit branku soupeře. Nic moc už se asi v utkání neodehraje.

90+1
    V závěru utkání bude Trnava rozehrávat standardku z pravé strany.

Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

88
    Juraj Chvátal dostal proti noze přihrávku, takže na nic nečekal a z hrany vápna vypálil. Střela se mu vůbec nepovedla a je docela možné, že přeletěla tribunu za brankou soupeře.

86
    Ventúrova průniková přihrávka na Amasiho šla do offsidu.

84
    Oseni vyslal krásný centr na zadní tyč, kde byl úplně volný Šulek. Ten následně trestuhodně minul branku.

83
    Sigma vybojovala další roh, do vápna bude centrovat Sláma.

81
    Začala nám poslední desetiminutovka. Od branky bude odkopávat brankář Trnavy.

78
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc:
    ze hřiště odchází Vodháněl, přichází Růsek.

Tohle je důležitý moment pro Antonína Růska, na hřiště se totiž vrací zhruba po deseti měsíční pauze zapříčiněnou vážným zraněním.

77
    Sláma hledal na zadní tyči svým centrem Vodháněla, Jan Vodháněl ale míč nezpracoval a o míč přišel.

74
    Ofori obešel Slámu a jelikož se mu nikdo ze spoluhráčů nenabízel, rozhodl se z velké dálky vypálit. Jeho pokus srazil olomoucký hráč do autu.

69
    Krásně to teď udělal Burke, ten si dokázal poradit se dvěma hráči Sigmy a dostal se až na hranu malého vápna, odkud trefil bližší tyč.

67
    Hráči Sigmy vybojovali rohový kop, ten zahraje Vodháněl.

64
    Amasiho pokus z úhlu blokuje svým tělem stoper Trnavy. Míč se ale odráží zpět na kopačky hráčů Sigmy.

61
    ze hřiště odchází Fiala, přichází Zifčák.

Po tomto střídání je zjevné, že Singhateh v první půli nestřídal kvůli zranění, ale kvůli tomu, že chtěl trenér Jílek dát všem třem útočníkům 30 minut na place.

60
    Rychlý brejk končí střelou Burkeho, tu dokázal Stoppen vyrazit před sebe. S pomocí ihned přispěchal Matys, který míč odkopl do bezpečí.

57
    Do akrobatického zakončení se dostal jeden z olomouckých. Svým pokusem rozvlnil boční síť Rusovovi branky.