Trnava – Pov. Bystrica 5:2 (kon.) | Modré Krídla – Skalica 1:3 (kon.) | Prešov – Vlci Žilina 4:3 (kon.)
HK Gladiators Trnava
5:2 (1:1, 2:0, 2:1)
HK 95 Považská Bystrica
sk Středa 17.01.2024, 17:30 • ZŠ Trnava • 1. liga (SR) • 32. kolo

Predposledná Trnava si pripisuje cenný skalp, keď poráža Považskú Bystricu 5:2. Hostí v dnešnom zápase zradila koncovka, pretože v tretej tretine mohli kľudne vyrovnať po toľkých šanciach. Vyzdvihnúť treba aj brankára Hollého, ktorý zneškodnil všetky nebezpečné pokusy. Dva góly za Trnavu strelil Antonov. Na dnes je to všetko. Ďakujem za pozornosť a želám pekný večer. (19:44:34)

59:48
    Maťovčík bol ďaleko od svojej brány, ale vychytal Alapuranena.

58:00
    Posledné dve minúty tretej tretiny.

57:00
    Trnava dala gól! VLADIMIR ANTONOV pridáva ďalší puk do siete hostí a navyšuje na 5:2. Už sa zdá byť rozhodnuté.
    Asistencie: Kukumberg, Jurák.

56:28
    Maťovčík je na striedačke a hostia hrajú vabank!

56:20
    Zakázané uvoľnenie domácich.

56:15
    Panterom asi nie je súdené dávať dnes góly! V tejto tretine mali neúrekom možností.

54:07
    Trnava dala gól! Nedáš-dostaneš! Na strieľanú prihrávku od modrej čiary zareagoval ROMAN JURÁK, ktorému vyšiel teč pred bránou hostí.
    Asistencie: Škultéty, Antonov.

53:45
    V obrovskej šanci Lušňák, ktorému servíroval Cíger, ale aj toto ostáva nevyužité.

52:13

51:58
    Hostia v plnom počte.

51:54
    A po krátkej chvíli v úniku aj Urbánek, ale tiež bol vychytaný domácim gólmanom! Toto bude Považanov mrzieť.

51:36
    Ligas šikovne unikol v oslabení, lenže Hollého neprekonal!

51:18
    Mohutný náprah Juráka, ale Maťovčík vyráža.

50:52
    Gladiátori triafajú do žrde!

49:58
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica:
    Tománek – 2 min., podrazenie.

49:02
    Považská Bystrica dala gól! Za bránou bol Ján Zlocha a pri pravom krídle videl JAKUBA URBÁNKA, ktorému prihral a ten z prvej znižuje.
    Asistencia: Zlocha J.

48:25
    Juraj Ďurkech sa obtočil s pukom okolo brány a natlačil sa s ním pred Hollého, ešte dorážal Král, ale svoj prvý gól si nepripísal.

Klaudia Kadlecová

Branky a nahrávky: 14. Antonov (Jurák, Holovič), 27. Kocúr (Škultéty, Zahradník), 33. Holovič (Jurák, Alapuranen), 55. Jurák (Škultéty, Antonov), 57. Antonov (Kukumberg, Jurák) – 14. Lušňák (Cíger), 50. Urbánek (Zlocha J.)

HK Gladiators Trnava: Hollý (Nagy) – Škultéty, Kocúr – Ejem, Marko – Danko, Dúžek – Kohút; – Antonov, Holovič, Jurák – Miklík, Kukumberg, Múčka – Alapuranen, Kupka, Galimov – Zahradník, Haščič, Ružek
    Trenér: Martin Baran

HK 95 Považská Bystrica: Maťovčík (Tomek) – Scheuer, Meszároš – Omelka, Zaťko – Ďurkech L., Ďurkech J. – Zlocha A., Hlinka; – Cíger, Rufati, Lušňák – Tománek, Ligas, Vorona – Král, Zlocha J., Urbánek – Buchman, Ščasník, Zemko
    Trenér: Jakub Ručkay

Rozhodčí: Bachúrik, Vido – Kollár, Haringa