Havířov – Kopřivnice 7:1 (kon.) | Chomutov – Tábor 0:2 (kon.) | Šumperk – Nový Jičín 3:4 (kon.)
Opava – Val. Meziříčí 6:2 (kon.) | Vyškov – SHKM Hodonín 6:2 (kon.) | Žďár n/S – Vel. Meziříčí 2:3 (kon.)
Hronov – Kobra 2:4 (kon.) | Děčín – Vrchlabí 8:4 (kon.) | Letňany – Ústí n/L 5:6 (kon.)
Technika Brno – Havlíčkův Brod 4:5 (po pr.) | Řisuty – Písek 3:7 (kon.) | Kralupy n. Vltavou – Benátky n/J 0:3 (kon.)
Příbram – Mostečtí Lvi 8:3 (kon.)
HC Baník Příbram
8:3 (2:2, 3:1, 3:0)
Mostečtí Lvi
Středa 17.01.2024, 18:302. liga skupina Západ • Skupina A

Zápas plný gólů končí vítězstvím favorizované Příbrami. Domácí nakonec nasázeli Mostu osm branek, inkasovali jen tři. Příbram byla v zápase lepší celek a všechny body bere zaslouženě. Děkujeme za pozornost a přejeme hezký zbytek večera. (20:48:56)

59:26
    Vyloučení v týmu Mostečtí Lvi:
    Martin Berčík – 2 min., nesportovní chování.

59:02
    A už běží poslední minuta. Hráči obou týmů se sympaticky ještě snaží o celkově dvanáctou branku. Nyní se musí mít na pozoru hostující Hosnedl.

58:01
    Začaly poslední dvě minuty zápasu. Most už nemá prakticky šanci tohle dohnat.
    57:24 Filip PATZELT - 8:3

57:24
    Příbram právě vstřelila branku!
    Čistý průstřel od modré zaznamenává FILIP PATZELT. Domácí navyšují vedení na pět gólů. Asistence: Tomáš Rajgl a Richard Pětník.

56:47
    Mostu se přesilovka nepovedla a hraje se v plném počtu.

55:33
    Hostující kombinace byla nepřesná a je z toho zakázané uvolnění.

55:01
    Most musí začít až od svého brankáře.

54:47
    Vyloučení v týmu HC Baník Příbram:
    Lukáš Bednařík – 2 min., sekání. Za zbytečné seknutí protihráče do nechráněné části ruky oslabuje Bednařík svůj tým na dvě minuty.

54:21
    Stále se i přes vysoký brankový rozdíl hraje ve velkém tempu. Domácí diváci musí být spokojení.

53:16
    Příbram je kompletní.

52:38
    Domácí vyhazují a střídají.

52:00
    Po rychlém přechodu do útoku a střele z levé strany zazněla za domácím brankářem tyč!

51:41
    Mostu se zatím přesilovka nedaří, v útoku je naopak Příbram.

51:16
    David Zdeněk – 2 min., krosček.

51:01
    Řehoř je zpět na ledě a hosté jsou kompletní. Příbrami tahle přesilovka moc nevyšla. Nejlepší pasáž měli domácí až v samém závěru, kdy orazítkovali tyč!

50:52
    Další útok Příbrami zastavuje ofsajd.

Michal Heřman

Branky a nahrávky: 5. L. Bednařík (Kolda, Zdeněk), 14. Hasman (Jelínek, L. Bednařík), 22. Josefus (Havlín, Hasman), 37. Pinkas (Rajgl, Krejčí), 39. Josefus (Krejčí), 46. Kafka (Josefus), 48. Kafka (L. Bednařík, Pinkas), 58. Patzelt (Rajgl, Pětník) – 6. Písařík (Havlůj, Řehoř), 20. Řehoř (Písařík, Berčík), 27. Pačan (Mical, Böhm)

HC Baník Příbram: Šorf (Jiroušek) – Jelínek, Zdeněk, Havlín, Rajgl, Krejčí, Vinš, Patzelt – Dragoun, Furch, Pětník – Bečvář, Josefus (A), Mařík – Hasman, Pinkas, Kolda – Kafka (C), Gengel (A), L. Bednařík – Duchan.
    Trenér: Radek Bělohlav

Mostečtí Lvi: Hosnedl (Kovařík) – Havlůj (C), Urbánek, Havlík, Šoustek, T. Urban II, Hoffmann, Rykl – Řehoř, Písařík, Berčík – J. Procházka, Kýhos (A), Jindra – Pačan, Böhm (A), Mical – Buberl.
    Trenér: Vladimír Kýhos

Rozhodčí: Kosnar – Tvrdík, Brtník