Varnsdorf – Mladá Boleslav 0:4 (kon.) | Vlašim – Bohemians 1905 0:7 (kon.) | Chrudim – Teplice 2:1 (kon.)
Brno – Zlaté Moravce 0:2 (kon.)
FC Sellier & Bellot Vlašim
0:7 (0:1)
Bohemians Praha 1905
Středa 17.01.2024, 10:30 • Na Lukách, Vlašim • Tipsport liga • Skupina B

67
    Na hřiště s v domácím dresu vrací Filip Dostál, který nahradil Jiřího Kulhánka.

33
    Hosté střídají! Jana Shejbala nahradil Darek Farkaš. Těžko říci, zda se jedná o zdravotní důvody a nebo měl Shejbal podle plánu opravdu odehrát jen třetinu utkání.

Martin Augustin

Branky: 9. Křapka, 52. Matoušek, 68. Hůlka, 70. Puškáč, 83. Matoušek, 85. Kovařík, 88. Mužík

FC Sellier & Bellot Vlašim: Vágner – Beránek, Lacík, Planka, Pernica, F. Dostál, Šubert, Šmiga, Nogha, Kulhánek, Osuagwu.
    Náhradníci: Kolář – Š. Beran, Biegon, Heppner, Karim, Musil, Onije, Tavares, Kneifel, Wilson, Olamilekan.

Trenér: Martin Hyský

Bohemians Praha 1905: Reichl – A. Kadlec, Křapka, Hybš – Köstl, Jánoš, Hrubý, Shejbal (33. Farkaš) – Prekop – Kozák, Ristovski.

2. poločas: Reichl – Hůlka, Vondra, Kadlec M. – Dostál, Jindřišek, Beran, Kovařík – Matoušek – Mužík, Puškáč

Trenér: Jaroslav Veselý