Pardubice – Olomouc 8:1 (kon.) | Mountfield HK – Plzeň 2:4 (kon.) | Č. Budějovice – HC Litvínov 4:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Jihlava 1:2 (po pr.)
HC Dynamo Pardubice
8:1 (3:0, 2:1, 3:0)
HC Olomouc
Čtvrtek 18.01.2024, 16:30 • Enteria arena, Pardubice • DHL Extraliga juniorů • O účast v play-off

58:31
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
    Štěpán Rájek – 2 min., podrážení.

56:45
    6/5
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Pardubice využívají již druhou početní výhodu utkání! A tenkrát je tomu tak zásluhou sólové akce TADEÁŠE KALUŽÍKA!
    Bez asistence
    Vilém L., Kalužík T., Hebek T., Švec M., Fiala A., Jaša T.
    Münch M., Růžička J., Compel M., Ruda S., Drábek K.

55:40
    Vyloučení v týmu HC Olomouc:
    Adam Panáček – 2 min., krosček.

46:06
    Bartoň poslal dobrou přihrávku jednomu ze svých spoluhráčů přímo před bránu, kdyby pas ještě nebylo potřeba zpracovat, rána mohla být gólová. Münch v bráně se ale stihl přesunout.

43:07
    6/6
    A o sedmou branku domácího celku se právě postaral obránce MARTIN ŠVEC, který po individuální akci rozvlnil síť za Münchem.
    Asistence: Tomáš Hebek
    Vilém L., Švec M., Hebek T., Fiala A., Pilař V., Bartoň Š.
    Münch M., Panáček A., Růžička J., Belan J., Neoral V., Burkov M.

41:40
    6/6
    Pardubice právě předvedly krásnou akci! Na jednoho obránce si zleva najížděl Gromadzki a naservíroval kotouč křižnou přihrávkou JIŘÍMU ŠTĚPÁNKOVI na pravý kruh, který bez problému nasměroval puk do odkryté části brány.
    Asistence: Adrian Gromadzki, Tomáš Jaša
    Vilém L., Štěpánek J., Gromadzki A., Jaša T., Kubánek A., Rájek Š.
    Münch M., Kalman A., Compel M., Šotkovský O., Turek A., Smýkal M.

35:39
    Štěpán Rájek – 2 min., krosček.

35:16
    Jeden z olomouckých hráčů se dostal do úniku, stíhán dvěma domácími obránci, ale na Vilémovy betony nedokázal vyzrát.

31:10
    6/6
    A máme tu pátý gól Pardubic! Po prvotní střele Fialy se k odraženému kotouči před Münchem dostal TADEÁŠ KALUŽÍK a dorazil jej kolem levé brusle brankáře do olomoucké klece!
    Asistence: Adam Fiala, Dominik Pavlata
    Vilém L., Kalužík T., Fiala A., Pavlata D., Hebek T., Švec M.
    Münch M., Šabatka Š., Sedláček P., Koudelný J., Tomeček M., Burkov M.

29:30
    6/6
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Hosté právě snížili stav utkání! Rychlou akci předvedl třetí útok Mory a po kombinaci s Rudou zakončoval ADAM HAVEL!
    Asistence: Stanislav Ruda
    Münch M., Havel A., Ruda S., Drábek K., Růžička J., Panáček A.
    Vilém L., Kubánek A., Rájek Š., Gromadzki A., Jaša T., Štěpánek J.

29:09
    Gól nebyl uznán, jelikož byl do brány tečován vysokou holí.

22:53
    6/6
    Pardubice opět mění skóre a zvyšují na 4:0! Tentokrát dokázal olomouckou obranu prostřelit JIŘÍ ŠTĚPÁNEK!
    Asistence: Tomáš Jaša, Adrian Gromadzki
    Vilém L., Štěpánek J., Jaša T., Gromadzki A., Kubánek A., Rájek Š.
    Münch M., Kalman A., Compel M., Šotkovský O., Neoral V., Ungr P.

20:01
    Střídání v týmu HC Olomouc:
    ze hřiště odchází Dominik Frgál, přichází Marian Münch.

19:30
    6/6
    Pardubice se dostaly v závěru první třetiny do ráže! Již třetí gól v rámci minuty a půl! Tentokrát dokázal puk přes hostujícího gólmana propasovat DOMINIK PAVLATA!
    Asistence: Adam Fiala
    Vilém L., Pavlata D., Fiala A., Kalužík T., Koudelka J., Chabada O.
    Frgál D., Kalman A., Compel M., Koudelný J., Tomeček M., Burkov M.

19:04
    6/6
    Po minutě tu máme další domácí gól! Tentokrát se o něj postarala trojice Rájek – Bartoň a zakončující ADAM FIALA, který kotouč zametl k levé tyčce Frgálovy brány.
    Asistence: Šimon Bartoň, Štěpán Rájek
    Vilém L., Fiala A., Bartoň Š., Rájek Š., Pilař V., Kubánek A.
    Frgál D., Panáček A., Růžička J., Belan J., Turek A., Smýkal M.

18:01
    6/5
    Pardubice zvládly využít druhou přesilovou hru a jdou do vedení! Po střele Švece od modré se dostal kotouč přes Jašu až k TOMÁŠI HEBKOVI, který jej dokázal dostat za Frgálova záda – 1:0.
    Asistence: Tomáš Jaša, Martin Švec
    Vilém L., Hebek T., Jaša T., Švec M., Kalužík T., Helikar J.
    Frgál D., Kalman A., Compel M., Koudelný J., Tomeček M.