Mostečtí Lvi – Ústí n/L 5:3 (kon.) | Šumperk – SHKM Hodonín 5:4 (po pr.) | Val. Meziříčí – Vel. Meziříčí 3:4 (0:2 po s.n.)
Havířov – Vyškov 4:5 (po pr.) | Kopřivnice – Žďár n/S 4:3 (kon.) | Opava – Technika Brno 3:0 (kon.)
Písek – Kobra 4:3 (1:0 po s.n.) | Příbram – Děčín 8:5 (kon.) | Chomutov – Letňany 3:0 (kon.)
Nový Jičín – Havlíčkův Brod 1:6 (kon.) | Cheb – Hronov 6:5 (kon.) | Tábor – Vrchlabí 3:1 (kon.)
Řisuty – Kralupy n. Vltavou 3:4 (po pr.)
HC Řisuty
3:4 (1:1, 1:1, 1:1 - 0:1)
HK Kralupy nad Vltavou
Sobota 20.01.2024, 18:30 • Zimní stadion, Slaný • 2. liga skupina Západ • Skupina B

64:10
    Vyloučení v týmu HC Řisuty:
    Daniel Čech – TS, sevření puku rukou.

57:46
    Tadeáš Pejchal si u řisutské branky počkal na jednoho z protihráčů, kterého sestřelil. Pískáno nedovolené bránění a Řisuty tak mají k dispozici přesilovku.

52:58
    Oba hokejisté dostali pětiminutové tresty za rvačku. Pokračuje domácí přesilovka 5 na 4.

52:29
    Daniel Čech se po naskočení z trestné lavice dostával do úniku! Sajdl proti němu vyjel a Čech se ho snažil obejít. Nakonec přepadl přes hůl brankáře, možná mu k pádu pomohl i obránce Kapoun. A právě Kryštof Kapoun je potrestán za podrážení, byť domácí by možná chtěli i trestné střílení.

50:21
    Další trest pro domácí! Daniel Čech – sekání.

47:09
    Kryštof Pejchal dohrál protihráče po odehrání kotouče a posílá svůj tým opět do čtyř.

44:48
    Přesilovou hru si zahrají hosté. Daniel Čech so vysloužil trest za podrážení.

41:52
    Hostující Ondřej Hampl dostal trest za nesportovní chování. Přesilovka pro Řisuty.

36:46
    Dvě minuty za vysokou hůl vyfasoval Sebastian Janda. jednalo se právě o zákrok na Husarika.

28:56
    Přesilová hra pro domácí. Vyloučen je kapitán Kralup Vojtěch Šilhavý. Ten navíc chytal dvě minuty také za nesportovní chování!

25:53
    Hosté si zahrají přesilovku. Kapitán Vítězslav Bilek neudržel nervy na uzdě a dostal dvě minuty za nesportovní chování.

09:47
    Druhé oslabení Řisut. Na trestnou lavici usedl za podrážení kapitán Vítězslav Bílek.

03:50
    Domácí Petr Janeček je vyloučen za podrážení. Přesilovka pro Kralupy.

00:20
    Vyloučení v týmu HK Kralupy nad Vltavou:
    David Chládek – TS, hákování.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 1. Petráš (TS), 35. Patyk (Bílek, Petráš), 41. Bílek (Patyk, Petráš) – 15. Kehar (Kellerstein, T. Pejchal), 33. T. Pejchal (Kellerstein, A. Straka), 47. Uhlík (Chládek, Zajíc), 65. Husarik (TS)

HC Řisuty: Zeithaml (Pánek) – Kolářík (A), Malovický, Zich, Růžička, Strnad, Řepka, Janda – Bílek (C), Petráš, O. Sýkora – Patyk, Janeček, Chamrád (A) – Okegawa, Čech, K. Pejchal – Pulda, V. Procházka, Výrut.
    Trenér: Roman Varga

HK Kralupy nad Vltavou: Sajdl (Sochůrek) – Chládek, Zajíc, J. Kučera, Kehar, Kapoun, A. Straka, Binko – Kellerstein, Husarik (A), T. Pejchal – Soukup, Šilhavý (C), Bradáček – Hampl, Hrala, Uhlík – Stupka, Broš, Štibran.
    Trenér: Martin Příhoda

Rozhodčí: Červenka – Hájková, Stacho