Závod s hromadným startem mužů 15 km, Anterselva | Vítěz: V. S. Christiansen (NOR) (kon.) | | | Závod s hromadným startem žen 12,5 km, Anterselva | Vítěz: J. Simonová (FRA) (kon.) |
Baltimore Ravens – Houston Texans | 34:10 (kon.) | | | San Francisco 49ers – Green Bay Packers | 24:21 (kon.) |
Detroit Lions – Tampa Bay Buccaneers | 31:23 (kon.) |
Slalom žen, 1. kolo, Jasná | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom mužů, 1. kolo, Kitzbühel | Vítěz: K. Jakobsen (SWE) (kon.) |
Slalom žen, 2. kolo, Jasná | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom mužů, 2. kolo, Kitzbühel | Vítěz: L. Strasser (GER) (kon.) |
Muži HS140, Zakopane | Vítěz: S. Kraft (AUT) (kon.) |
konec
SP - Závod s hromadným startem žen 12,5 km, Anterselva
Vítěz: J. Simonová (FRA)
Tomáš Kubečka
Konečné výsledky
- 1. Julia Simonová (FRA) 34:42,5 (1)
- 2. Lou Jeanmonnotová (FRA) +8,9 (0)
- 3. Lena Häckiová-Grossová (SUI) +20,7 (1)
- 4. Vanessa Voigtová (GER) +28,6 (0)
- 5. Karoline Offigstad Knottenová (NOR) +46,4 (2)
- 6. Lisa Vittozziová (ITA) +49,3 (1)
- 7. Juni Arnekleivová (NOR) +53,0 (2)
- 8. Gilonne Guigonnatová (FRA) +55,5 (2)
- 9. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) +58,4 (4)
- 10. Amy Basergaová (SUI) +1:01,6 (1)
- 11. Elvira Öbergová (SWE) +1:14,7 (2)
- 12. Hanna Öbergová (SWE) +1:19,0 (2)
- 13. Julija Džimová (UKR) +1:19,6 (1)
- 14. Anamarija Lampičová (SLO) +1:28,1 (6)
- 15. Anastasija Merkušynová (UKR) +1:33,4 (1)
- 16. Sophia Schneiderová (GER) +1:40,5 (2)
- 17. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:44,6 (4)
- 18. Sophie Chauveauová (FRA) +1:53,5 (5)
- 19. Aita Gasparinová (SUI) +2:10,9 (1)
- 20. Anna Magnussonová (SWE) +2:23,9 (2)
- 21. Mona Brorssonová (SWE) +2:31,6 (2)
- 22. Markéta Davidová (CZE) +2:56,8 (6)
- 23. Irina Petrenková (UKR) +3:02,4 (2)
- 24. Jessica Jislová (CZE) +3:13,2 (1)
- 25. Tuuli Tomingasová (EST) +3:19,4 (6)
- 26. Ida Lienová (NOR) +3:29,0 (6)
- 27. Linn Perssonová (SWE) +3:46,1 (4)
- 28. Marit Ishol Skoganová (NOR) +4:28,6 (7)
- 29. Natalia Sidorowiczová (POL) +4:38,0 (6)
- 30. Tereza Voborníková (CZE) +6:00,4 (9)
Startovní listina
- 1. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
- 2. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA)
- 3. Lisa Vittozziová (ITA)
- 4. Elvira Öbergová (SWE)
- 5. Julia Simonová (FRA)
- 6. Franziska Preussová (GER)
- 7. Lou Jeanmonnotová (FRA)
- 8. Lena Häckiová-Grossová (SUI)
- 9. Karoline Offigstad Knottenová (NOR)
- 10. Vanessa Voigtová (GER)
- 11. Juni Arnekleivová (NOR)
- 12. Mona Brorssonová (SWE)
- 13. Hanna Öbergová (SWE)
- 14. Janina Hettichová-Walzová (GER)
- 15. Linn Perssonová (SWE)
- 16. Anna Magnussonová (SWE)
- 17. Anamarija Lampičová (SLO)
- 18. Sophie Chauveauová (FRA)
- 19. Marit Ishol Skoganová (NOR)
- 20. Tereza Voborníková (CZE)
- 21. Jessica Jislová (CZE)
- 22. Julija Džimová (UKR)
- 23. Tuuli Tomingasová (EST)
- 24. Markéta Davidová (CZE)
- 25. Dorothea Wiererová (ITA)
- 26. Ida Lienová (NOR)
- 27. Anastasija Merkušynová (UKR)
- 28. Gilonne Guigonnatová (FRA)
- 29. Irina Petrenková (UKR)
- 30. Aita Gasparinová (SUI)
Pořadí disciplíny
- 1. Julia Simonová (FRA) 130 b
- 2. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) 122 b
- 3. Elvira Öbergová (SWE) 105 b
- 4. Lou Jeanmonnotová (FRA) 102 b
- 5. Lisa Vittozziová (ITA) 90 b
- 6. Hanna Öbergová (SWE) 89 b
- 7. Lena Häckiová-Grossová (SUI) 84 b
- 8. Karoline Offigstad Knottenová (NOR) 74 b
- 9. Vanessa Voigtová (GER) 70 b
- 10. Juni Arnekleivová (NOR) 70 b
- 15. Markéta Davidová (CZE) 44 b
- 27. Tereza Voborníková (CZE) 25 b
- 28. Jessica Jislová (CZE) 24 b
Pořadí SP
- 1. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) 719 b
- 2. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) 689 b
- 3. Lisa Vittozziová (ITA) 671 b
- 4. Julia Simonová (FRA) 662 b
- 5. Elvira Öbergová (SWE) 602 b
- 6. Lou Jeanmonnotová (FRA) 590 b
- 7. Lena Häckiová-Grossová (SUI) 559 b
- 8. Franziska Preussová (GER) 539 b
- 9. Karoline Offigstad Knottenová (NOR) 522 b
- 10. Vanessa Voigtová (GER) 475 b
- 21. Tereza Voborníková (CZE) 201 b
- 22. Jessica Jislová (CZE) 193 b
- 24. Markéta Davidová (CZE) 179 b
- 35. Lucie Charvátová (CZE) 110 b
- 62. Ema Kapustová (SVK) 31 b
1. Julia Simonová (FRA) 28:18,0
2. Lou Jeanmonnotová (FRA) +8,5
3. Lena Häckiová-Grossová (SUI) +13,7
4. Vanessa Voigtová (GER) +20,5
5. Lisa Vittozziová (ITA) +36,2
1. Lou Jeanmonnotová (FRA) 21:10,9
2. Julia Simonová (FRA) +4,2
3. Lisa Vittozziová (ITA) +9,0
4. Vanessa Voigtová (GER) +14,7
5. Karoline Offigstad Knottenová (NOR) +20,5
1. Julia Simonová (FRA) 6:53,6
2. Lena Häckiová-Grossová (SUI) +7,7
3. Vanessa Voigtová (GER) +8,0
4. Mona Brorssonová (SWE) +9,1
5. Hanna Öbergová (SWE) +10,1