Jihlava – Kolín 2:4 (kon.) | Zlín – Znojmo 5:4 (2:1 po s.n.) | Litoměřice – Vsetín 2:5 (kon.)
Přerov – Slavia 4:1 (kon.) | Poruba 2011 – Třebíč 0:1 (kon.) | Pardubice B – Frýdek-M. 2:3 (po pr.)
Sokolov – Prostějov 1:2 (kon.)
po s.n. (2:1)
Berani Zlín
5:4 (1:2, 3:1, 0:1 - 0:0)
HC LERAM Orli Znojmo
Středa 24.01.2024, 17:30 • Trinity Bank Arena Luďka Čajky, Zlín • Chance liga • 42. kolo
    Zdeněk SEDLÁK - 5:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým Berani Zlín.
    Autorem vítězné branky je ZDENĚK SEDLÁK.
    59:03 Jan ZAHRADNÍČEK - 4:4

59:03
    6/5
    Orli právě vstřelili branku!
    Tak přece jenom se podařilo hostům vyrovnat! Při hře bez brankáře se o to postaral JAN ZAHRADNÍČEK, a to pouhou necelou minutu před vypršením základní hrací doby. Pravděpodobně se tak dočkám ještě prodloužení. Asistence: Tomáš Svoboda a Jan Hruška.
    Zahradníček J., Svoboda T., Hruška J., Šťovíček M., Jenyš P., Kratochvíl P.
    Čáp Z., Sedláček P., Köhler B., Gago M., Warg S.
    29:36 Tomáš SVOBODA - 4:3

29:36
    5/5
    Tak toto jsou doslova gólové žně dámy a pánové! Během pouhé minuty a pů jsme byli svědky rovnou tří branek. O tu poslední se postaral nyní TOMÁŠ SVOBODA. Ten tak vytvořil učebnicovou odpověď na výkony soupeře. Asistence: Dominik Tejnor a Martin Šťovíček.
    Svoboda T., Tejnor D., Šťovíček M., Jenáček J., Jenyš P.
    Sedlák Z., Riedl V., Novotný M., Tomi V., Kindl D.
    28:46 Mikko SALMIO - 4:2

28:46
    5/5
    Zlín právě vstřelil branku!
    Tak toto je parádní představení, které nám ukazuje MIKKO SALMIO. Během pouhých 40 vteřin se dokázal prosadit již podruhé. Velký podíl na tom má ale Nicolas Werbik, který mu kotouč naservíroval před prázdnou bránu na stříbrném podnose. Asistence: Nicolas Werbik.
    Salmio M., Werbik N., Novák M., Warg S., Čáp Z.
    Zahradníček J., Bartko J., Sklenář D., Sedláček J., Čermák P.
    28:06 Mikko SALMIO - 3:2

28:06
    5/4
    A ševci jdou v dnešním utkání poprvé do vedení! Postaral se o to svým pokusem od modré MIKKO SALMIO. Ten tak před samým koncem početní výhody potrestal již třetí vyloučení soupeře. Asistence: Jiří Suhrada.
    Salmio M., Suhrada J., Sedláček P., Tomi V., Novotný M.
    Matuš R., Kratochvíl P., Tejnor D., Jenáček J.
    20:38 Martin LANG - 2:2

20:38
    5/5
    A je opět srovnáno vážení! Po necelé minutě druhé dvacetiminutovky dokázal potrestat zaváhání soupeře MARTIN LANG. Ten stál na konci akce dva na jednoho, kterou zvládl z Werbikem ukázkově. Asistence: Nicolas Werbik.
    Lang M., Werbik N., Novotný M., Salmio M., Suhrada J.
    Lichanec P., Beránek P., Zahradníček J., Bartko J., Berger J.
    18:21 Jan HRUŠKA - 1:2

18:21
    5/5
    A hosté jdou opět do vedení! Necelé dvě minuty před koncem se prosazuje JAN HRUŠKA, a to po dosti šťastném odraze. Díky tomu se mu podařilo umístit kotouč nad beton Hufa. Asistence: Petr Kratochvíl a Jan Bartko.
    Bartko J., Kratochvíl P., Matuš R., Zahradníček J., Hruška J.
    Werbik N., Novotný M., Salmio M., Zbořil M., Novák M.
    08:26 Zdeněk SEDLÁK - 1:1

08:26
    5/5
    Tak přece jenom gól platí! Po dlouhém zkoumání videa se nakonec sudí přiklonili na stranu ševců. Radovat se tak může zejména ZDENĚK SEDLÁK, který stav utkání po devíti minutách hry opět vyrovnal.
    Sedlák Z., Kindl D., Čáp Z., Warg S., Tomi V.
    Mareš E., Lichanec P., Bukač D., Berger J., Beránek P.
    00:51 Daniel BUKAČ - 0:1

00:51
    5/5
    Tak toto je vstup do utkání jako hrom ze strany Znojma! Po pouhé necelé minutě se prosadil vůbec první střelou a bránu DANIEL BUKAČ. Ten svým pokusem od levého kruhu propálil vše, co mu stálo v cestě a umístil kotouč přesně k tyči. Asistence: Peter Lichanec a Petr Beránek.
    Berger J., Štich D., Beránek P., Bukač D., Lichanec P.
    Warg S., Novotný M., Werbik N., Salmio M., Novák M.

Patrik Hlaváč

Branky a nahrávky: 9. Z. Sedlák, 21. M. Lang (Werbik), 29. Salmio (Suhrada), 29. Salmio (Werbik), rozh. náj. Z. Sedlák – 1. Bukač (Lichanec, Beránek), 19. Hruška (Kratochvíl, Bartko), 30. T. Svoboda (Tejnor, Šťovíček), 60. Zahradníček (T. Svoboda, Hruška)