Detroit – Dallas 4:5 (kon.) | Montreal – Ottawa 1:4 (kon.) | Philadelphia – Tampa 3:6 (kon.)
NY Islanders – Vegas 2:3 (kon.) | Minnesota – Washington 5:3 (kon.) | Calgary – St. Louis 3:4 (kon.)
Edmonton – Columbus 4:1 (kon.) | Anaheim – Buffalo 4:2 (kon.) | San Jose – NY Rangers 3:2 (po pr.)

Tampa právě vstřelila branku!
    Další gól do prázdné branky, prosazuje se NIKITA KUČEROV. Asistence: Anthony Cirelli a Nick Perbix.
    Glendening L., Perbix N., Cirelli A., Hedman V., Kučerov N.
    Drysdale J., Konecny T., Couturier S., Frost M., Farabee J., Atkinson C.

59:40
    Cam Atkinson se nedokázal prosadit, jeho rána končí vedle.
    59:00 Brandon HAGEL - 3:5

59:00
    5/6
    Hosté tento zápas vyhrají, kotouč do prázdné branky dokázal poslat BRANDON HAGEL. Asistence: Anthony Cirelli a Calvin de Haan.
    Hagel B., de Haan C., Perbix N., Cirelli A., Kučerov N.
    Zamula J., Sanheim T., York C., Laughton S., Foerster T., Atkinson C.

58:25
    Mnoho času už Flyers na vyrovnání nemají, hosté hrají velmi dobře.

57:53
    Sean Couturier z dobré pozice pálil na branku, Andrej Vasilevskij si s jeho ránou dokázal poradit.

57:18
    Domácí hrají v šesti, zkouší se prosadit při hře bez brankáře.

56:38
    Tyler Motte z mezikruží trefil prostor vedle branky. Nechybělo moc jeho pokusu.

56:08
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině. Hosté drží vedení.

55:06
    Garnet Hathaway mohl sice přihrávat, ale raději vypálil. Jeho pokus končí vedle.

53:47
    Sean Couturier to vzal na sebe, jeho bekhendový pokus končí těsně vedle branky.

52:35
    Flyers si vypracovali další zajímavou šanci, ale kotouč kryje brankář. Bude se vhazovat.

51:19
    Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, hosté se pokouší hrát takticky velmi dobře a daleko od vlastní branky.

50:52
    Anthony Cirelli střelou zápěstím poslal kotouč malý kousek vedle branky, jeho pokusu nechybělo moc.

49:31
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, Tampa stále vede o jednu branku.

48:23
    Tyler Motte neměl komu přihrát, a tak vyslal puk na brnaku, Samuel Ersson v pohodě zasáhl.

48:05
    Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, střeleckou převahu mají dál hráči Flyers. TI zatím prohrávají.

46:54
    Brandon Hagel si vypracoval pozici pro zakončení, ale trefil jen střed branky, kde byl gólman.

46:20
    Samuel Ersson kryje kotouč poté, co zakončoval z bezprostřední blízkosti Max Crozier.

45:41
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Ani jeden celek se nemůže propracovat do zakončení.

44:42
    Sean Couturier se propracoval do šance, ale jeho pokus kryje poměrně dobře postavený brankář Tampy.

43:09
    Domácí jsou v zápase střelecky aktivnější, v tomto ohledu vedou 23:13.

41:35
    Morgan Frost to vzal na sebe, ale jeho pokus nebyl povedený.

40:42
    4/4
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Domácí celek se v úvodu třetiny prosazuje a snižuje na rozdíl jediné branky. Z mezikruží se tvrdou ránou trefuje CAMERON YORK. Asistence: Morgan Frost.
    York C., Drysdale J., Frost M., Atkinson C.
    Point B., de Haan C., Perbix N., Kučerov N.

40:41
    Sledujeme nyní hru čtyři na čtyři, Tampa má aktuálně náskok o dvě branky.

40:01
    Úvodní buly třetí třetiny pro hostující celek.

40:01

Čtyři branky jsme viděli ve druhé třetině, po které vede hostující celek 4:2.

38:51
    Travis Konecny pálil z dobré pozice mezi kruhy, ale trefil pouze brankáře soupeře.

38:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetině.
    37:42 Michael EYSSIMONT - 2:4

37:42
    5/4
    Úspěšná přesilovka, ve které se prosazuje hostující celek a navyšuje svůj náskok, přesně pálil MICHAEL EYSSIMONT. Asistence: Nikita Kučerov a Victor Hedman.
    Paul N., Eyssimont M., Hedman V., Kučerov N., Stamkos S.
    Couturier S., Seeler N., Walker Se., Cates N.

37:41
    Michael Eyssimont mohl přihrávat, ale rozhodl se pro střelecký pokus, kteří míří vedle branky. Nechybělo moc.

36:15
    Joel Farabee se při vlastním oslabení dostal ke střele, kterou snadno zastavil brankář.

36:11
    Cam Atkinson – 2 min., hákování.

35:25
    Andrej Vasilevskij zmenšil soupeři střelecký úhel, Cam Atkinson nyní neuspěl.

35:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetině.

34:30
    Nikita Kučerov měl na hokejce čtvrtou branku svého celku, ale z dobré pozice neuspěl.
    33:06 Jamie DRYSDALE - 2:3

33:06
    5/4
    Úspěšná přesilovka a už je to jen o jednu branku. Gólmana Tampy dokázal tvrdou ránou překonat JAMIE DRYSDALE. Asistence: Morgan Frost a Cam Atkinson.
    Sanheim T., Drysdale J., Frost M., Foerster T., Atkinson C.
    Raddysh D., de Haan C., Cirelli A., Sheary C.

32:26
    Victor Hedman poslal kotouč na branku soupeře, gólman byl připravený.

32:19
    Brandon Hagel – 2 min., hákování.

31:29
    Hra je přerušena pro přihrávku rukou, vhazovat se bude ve středním pásmu.

30:09
    Tyson Foerster mohl přihrávat, ale rozhodl se pro zakončení, které míří vedle branky.
    29:56 Cam ATKINSON - 1:3

29:56
    5/5
    Krátce před polovinou zápasu se prosazuje dnes poprvé domácí celek, z hranice brankoviště prostřelil brankáře soupeře aktivně hrající CAM ATKINSON. Asistence: Joel Farabee a Sean Walker.
    Seeler N., Walker Se., Frost M., Farabee J., Atkinson C.
    Glendening L., Point B., Perbix N., Lilleberg E., Stamkos S.

28:24
    Travis Konecny pokračoval v aktivní hře, jeho dobrou ránu zastavil brankář Tampy, bude se vhazovat.

27:48
    Jegor Zamula ani Tyson Foerster nedokázali své zajímavé střelecké pozice proměnit. Hostující brankář se vyznamenal.

26:22
    Mnoho šancí nyní k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

26:19
    Calvin de Haan vyslal dobrou střelu, ale ránu zblokoval soupeř.

25:17
    Rasmus Ristolainen zakončoval, jeho pokus zblokoval hostující obránce, který se dobře pohyboval před brankou.

25:04
    Tampa pokračuje v dobré akci, tlačí se dál do zakončení, ale zatím si obrana Flyers dokázala poradit.

23:29
    Brandon Hagel to vzal na sebe, jeho projektil kryje poměrně snadno brankář.
    22:24 Nikita KUČEROV - 0:3

22:24
    5/4
    Hostující celek navyšuje své vedení, z hranice brankoviště se díky důraznému sledování kotouče a zakončení prosazuje NIKITA KUČEROV. Asistence: Brayden Point a Steven Stamkos.
    Paul N., Point B., Hedman V., Kučerov N., Stamkos S.
    Sanheim T., York C., Hathaway G., Poehling R.

21:36
    Sean Walker – 2 min., držení.

21:33
    Brayden Point z hranice kruhu nedokázal trefit branku. Nechybělo moc jeho pokusu.

20:51
    Cameron York mohl přihrávat, ale rozhodl se pro zakončení, se kterým si dokázal poradit brankář Tampy.

20:28
    Anthony Cirelli se jako první hráč propracoval do zakončení v této třetině, ale neuspěl.

20:01

Tampa vede po první třetině v tomto zápase o dvě branky, z pěti střel se dokázala prosadit hned dvakrát.

20:00
    18:45 Nikita KUČEROV - 0:2

18:45
    5/5
    V závěru první třetiny navyšuje hostující celek vedení, v přesilovce se po pěkné kombinaci dokázal prosadit obranou neobsazený NIKITA KUČEROV. Asistence: Darren Raddysh a Brandon Hagel.
    Eyssimont M., Hagel B., Raddysh D., Cirelli A., Kučerov N.
    Konecny T., Laughton S., Seeler N., Walker Se., Ristolainen R.

17:31
    Steven Stamkos pálil z dobré pozice při přesilovce, ale trefil jen obránce soupeře.

16:43
    Rasmus Ristolainen – 2 min., podrážení.

15:44
    Joel Farabee to vzal na sebe, s jeho pokusem si snadno dokázal poradit brankář Andrej Vasilevskij.

14:19
    Nick Perbix se propracoval k zakončení, ale jeho pokus byl zblokovaný obranou soupeře.

13:30
    Hostující celek je mírně aktivnější, ale v posledních minutách marně čekáme na nějakou zajímavější příležitost.

11:35
    Domácí sice vybojovali buly v útočném pásmu, ale do zakončení se dostat nedokázali.

10:30
    Polovina první třetiny je pry, zatím vedou aktivněji hrající hostující hráči.

10:13
    Steven Stamkos se dostal ke střele na branku, ale jeho pokus míří jen do prostoru, kde byl brankář. Bude se vhazovat.

09:13
    Philippe Myers si vypracoval zajímavou pozici, ale jeho rána míří vedle branky.

08:35
    Vyloučený hráč se vrací do hry, sledujeme tedy hru pět na pět.

08:14
    Kotouč vypadl z hrací plochy po střele Sanheima. Bude se vhazovat před brankou Tampy.

07:18
    Jegor Zamula se jako obránce dostal ke střele, ale minul branku. Následně neuspěl ani Cam Atkinson.

06:35
    Tyson Foerster – 2 min., podrážení.

06:28
    Andrej Vasilevskij kryje kotouč poté, co zakončoval z dobré pzoice Cam Atkinson,

06:00
    Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit před brankou soupeře.

04:56
    Olle Lycksell se po individuální akci dostal do zakončení, ale brankáře neprostřelil. Následně se bude vhazovat.

03:31
    Michael Eyssimont si z dobré pozice nedokázal poradit s brankářem soupeře, Samuel Ersson kryje kotouč.
    01:46 Brayden POINT - 0:1

01:46
    5/5
    Ve druhé minutě zápasu vidíme úvodní branku utkání, z hranice brankoviště se díky důrazné hře dokázal prosadit nadvakrát BRAYDEN POINT. Asistence: Max Crozier.
    Point B., Motte T., Crozier M., Lilleberg E., Kučerov N.
    Konecny T., Seeler N., Frost M., Ristolainen R., Lycksell O.

01:13
    Po rychlém přenesení hry pálil Steven Stamkos, který nepřekonal brankáře soupeře.

01:04
    Sean Couturier se jako první hráč propracoval ke střele na branku, Andrej Vasilevskij si dokázal poradit.

00:01
    Zápas začal, úvodní buly pro domácí celek, Scott Laughton vyhrál souboj o puk.

00:01

Philadelphia Flyers: Ersson (Hart) – Sanheim, Drysdale, Seeler, Se. Walker, York, Ristolainen, Zamula – Farabee, Couturier, Konecny – Foerster, Laughton, Hathaway – Lycksell, Frost, Atkinson – N. Cates, Poehling.

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (J. Johansson) – Hedman, D. Raddysh, de Haan, Perbix, Lilleberg, P. Myers, Crozier – Stamkos, Point, Kučerov – Hagel, Cirelli, Eyssimont – Sheary, Paul, Motte – Glendening, Barré-Boulet.

Zápas brzy začne.

Tampa hraje pohledný hokej a získává body, z posledních pěti zápasů vyhrála čtyři. Sérii výher ukončil poslední duel a porážka 1:2 od Red Wings.

Jedná se o zápas dvou soupeřů z Východní konference. Lepší výchozí pozici mají hráči Flyers, kteří jsou na čtvrté pozici. Z posledních pěti zápasů mají šest bodů. Poslední dva zápasy však kluby nevyšly a prohrál je. Naposledy nestačil na Ottawu 3:5.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Philadelphia Flyers a Tampa Bay Lightnings.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 30. Atkinson (Farabee, Se. Walker), 34. Drysdale (Frost, Atkinson), 41. York (Frost) – 2. Point (Crozier), 19. Kučerov (D. Raddysh, Hagel), 23. Kučerov (Point, Stamkos), 38. Eyssimont (Kučerov, Hedman), 59. Hagel (Cirelli, de Haan), 60. Kučerov (Cirelli, Perbix)

Rozhodčí: Sutherland, Furlatt – Gawryletz, Murray

Diváci: 17 937