Detroit – Dallas 4:5 (kon.) | Montreal – Ottawa 1:4 (kon.) | Philadelphia – Tampa 3:6 (kon.)
NY Islanders – Vegas 2:3 (kon.) | Minnesota – Washington 5:3 (kon.) | Calgary – St. Louis 3:4 (kon.)
Edmonton – Columbus 4:1 (kon.) | Anaheim – Buffalo 4:2 (kon.) | San Jose – NY Rangers 3:2 (po pr.)
Calgary Flames
3:4 (1:0, 2:2, 0:2)
St. Louis Blues
Středa 24.01.2024, 03:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou. (05:44:49)

3. Noah Hanifin (CGY) 1+0

Domácí hokejisté tedy nakonec absolutně nezvládli poslední třetinu tohoto duelu. Už od prvních minut třetí třetiny si Flames hodně zahrávali a zlepšená hra Blues nakonec vcelku rychle přinesla vyrovnávající branku, kterou obstaral Kyrou.

Tentýž hráč mohl ihned po pár momentech poslat svůj celek do vedení, ale svůj samostatný únik neproměnil. Následně to vypadalo, že už zápas směřuje do prodloužení, jenže v poslední minutě dokonal obrat Saad, jehož druhá branka v utkání znamenala úspěšný obrat St. Louis.

St. Louis Blues tedy ve třetí třetině otočili zápas na svou stranu a ze Scotiabank Saddledome si po výhře 4:3 odváží oba dva body.

59:42
    St. Louis se však podařilo vytáhnout Flames ze svého obranného pásma.

59:26
    Markström jede na svou střídačku!
    59:12 Brandon SAAD - 3:4

59:12
    5/5
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Blues však rychle přenesli hru do svého útočného pásma, když jej vyvezl BRANDON SAAD, jenž po přejezdu modré čáry vystřelil zpoza obránce a jeho střela zapadla přesně k vzdálenější tyči. Tak to je parádní obrat St. Louis! Asistence: Colton Parayko, Nick Leddy.
    Saad B., Leddy N., Schenn B., Parayko C., Neighbours J.
    Backlund M., Coleman B., Hanifin N., Oesterle J., Mangiapane A.

59:00
    Poslední minutu třetí třetiny zahajujeme soubojem v rohu obranného pásma Blues.

58:29
    Kadriho pas dokázal vypíchnout Kyrou a nechybělo moc k tomu, aby se hosté dostali do nebezpečného protiútoku.

58:02
    Scandellovo nahození z modré čáry bylo zastaveno ještě před Markströmem.

57:39
    Calgary si následně muselo poradit s ofenzivní snahou Blues, ale to zvládli domácí bez větších potíží.

57:11
    Andersson měl hodně prostoru na pravé straně, odkud nakonec vyslal svou tvrdou ránu a jeho pokus se Binningtonovi podařilo vyrazit.

56:45
    Leddy chtěl posunutou puk do útočného pásma, jenže od Neighbourse se touš odrazil na domácí střídačku.

56:10
    Kyrou jen postrčil kotouč najíždějícímu Krugovi, jehož rána o malý kousek minula domácí klec.

55:42
    Blais přejel s pukem útočnou modrou, aby následně otestoval pozornost domácího brankáře, který drží touš ve své výstroji.

55:18
    Scandellova střela byla lehce tečována jedním z domácích a Markström kotouč jen vyrazil za svou klec.

55:00
    Otevíráme poslední pětiminutovku třetí třetiny. Dočkáme se v ní rozhodující branky nebo půjdeme do prodloužení?

54:25
    V samotném závěru přesilové hry ještě pálil z modré čáry Hanifin, avšak jeho rána letí mimo bránu.

53:45
    Scandella si ze vzduchu sebral nahození Flames a následně opět vyhazuje puk z obranného pásma.

53:19
    Leddy překazil domácí rozehrávku a touš se poté odrazil k Thomasovi, jenž ho vyhodil k Markströmovi.

53:02
    Šarangovič dostal nabito do pravého kruhu a jeho pohotová střela končí za bránou St. Louis.

52:33
    Hostujícím hokejistům se nakonec po vhazování podařilo získat puk a Schenn jej mohl vyhodit přes všechny čáry.

52:24
    Torey Krug (STL) musel zatáhnout za záchranou brzdu, protože byl Andersson zcela sám před Binningtonem, kterého chtěl překonat kličkou do forhendu, ale následně přišla sekera Kruga, jenž vše překazila a hostující obránce odjíždí na trestnou lavici.

52:13
    Hostujícím hráčům nyní nevyšla jejich útočná rozehrávka, protože kotouč pouze podél mantinelu doklouzal na zakázané uvolnění.

51:09
    Huberdeau dostal přihrávku mezi obránce St. Louis a ujížděl na Binningtona, ale Scandella jej parádně dojel a navíc ještě i čistě o kotouč obral.

50:48
    Bučněvič obdržel přihrávku na levou stranu, kde napřáhl a jeho rána letí do výstroje domácího brankáře.

50:35
    Neighbours se po chybné rozehrávce Flames dostal do zakončení z mezikruží, avšak Anderssonovi se jeho střelu podařilo zblokovat do ochranné sítě.

50:22
    Anderssonova střela z modré čáry byla ještě tečována Colemanem a kotouč následně mířil těsně mimo bránu St. Louis.

49:59
    Po malé odmlce se opět musel předvést Binnington. Gilbert dostal přihrávku na hranici levého kruhu a jeho střelu k vzdálenější tyči skvěle chytil lapačkou hostující brankář.

49:46
    Alexandrov poslal puk za bránu Calgary, kde však Sundqvist nezvládl svůj souboj a o puk přišel.

48:52
    Kyrou jel zcela sám na Markströma, jenže hostující útočník se svou kličkou do bekhendu neuspěl!

48:26
    Hostující hráči podél mantinelu posílají puk přes celé kluziště, ale trochu překvapivě se zakázané uvolnění nepíská.

47:32
    Domácí jeli do přečíslení dvou na jednoho, kde Huberdeau objel Binningtona a posílal puk před prázdnou klec, ale zde jej sebral jeden z hráčů Blues.
    46:56 Jordan KYROU - 3:3

46:56
    5/5
    Blues jsou odměněni za svou snahu a vyrovnávají! JORDAN KYROU dostal přihrávku do rohu kluziště a následně si odtud sjel až do slotu, odkud prostřelil Markströma střelou na bližší tyč. Asistence: Robert Thomas, Nick Leddy.
    Kyrou J., Thomas R., Leddy N., Parayko C., Bučněvič P.
    Backlund M., Greer A., Coleman B., Gilbert D., Oesterle J.

46:27
    Blues velmi dobře uzavřeli svého soupeře v jeho obranném pásmu, ale Flames nakonec vše zvládli a domácí poslali touš do střední části kluziště.

46:06
    Sundqvistova střela z levého kruhu skončila na bránícím Tanevovi.

45:37
    Hayes zavezl puk do útočného pásma, kde ho posílal na najíždějícího Toropčenka, jenž se sice natáhl, jak jen mohl, ale puk nezasáhl.

44:52
    Paraykova střela z modré čáry zasáhla hned prvního bránícího hráče Calgary a puk se poté odrazil až do středního pásma.

44:31
    Huberdeau velmi dobře posílal puk do slotu, kam si najížděl Šarangovič, ale tento pas nakonec sebral Schenn.

43:49
    Kyrou chtěl vypálit z modré čáry, avšak jeho hůl to nevydržela a hostující útočník tedy musí rychle pro novou.

43:24
    Domácí sice nahodili puk do útočného pásma, jenže odtud se ještě vracel Coleman, takže Blues mají dostatek času na svou rozehrávku.

42:41
    Klapka poslal přihrávku na modrou Tanevovi, jehož následná střela se až k Binningtonovi nedostala.

41:43
    Binnington nyní trochu překvapivě jen vyrazil před sebe neškodnou střelu Kadriho a jen tím nadělal potíže svým obráncům, kteří museli ihned odrážet dojíždějící hráče Calgary.

41:15
    Saad poslal přihrávku na modrou čáru Kesselovi, jehož rána byla zblokována mimo bránu Flames. Kotouč se navíc následně odrazil na domácí střídačku.

40:35
    Thomas chtěl zpoza domácí klece najít svým pasem Bučněviče, ale tuto přihrávku se podařilo zblokovat obraně Flames.

Vyhraná vhazování: 22:22

Druhá třetina byla dlouho v režii domácích hráčů, kterým se však nedařilo navýšit své vedení, a tak lehce před polovinou utkání přišel trest v podobě srovnávající branky Saada.

Flames si však vzali své vedení vcelku rychle zpět. Calgary následně hrálo přesilovou hru, kterou sice nevyužili, ale krátce po ní se z levého kruhu trefil Hanifin. Na toho navíc za minutu navázal Šarangovič a rázem to bylo o dva kousky.

Nicméně poslední slovo měli Blues. Calgary v závěru druhé třetiny hrálo druhou přesilovou hru, jenže ihned v jejím začátku jel do úniku hostující kapitán Schenn, který opět vrátil St. Louis do zápasu.

I do závěrečné třetiny tedy půjdou Flames pouze s jednobrankovým náskokem.

40:00

39:48
    Blues se pokusili ještě o jeden ofenzivní výpad, ale hostům se zde nepodařilo dostat do nějakého střeleckého zakončení.

39:14
    Hostující hokejisté jsou tedy kompletní a s právě ubráněným oslabením mohou být naprosto spokojeni.

38:57
    Blues opět dokázali dostat puk alespoň do středního pásma.

38:15
    Calgary následně nevyšel přechod do útočného pásma, kde se domácí hráči dostali do ofsajdu.

38:02
    Blues zvládnuli souboj v rohu svého obranného pásma a hostující hokejisté poté poslali touš do střední části kluziště.
    37:13 Brayden SCHENN - 3:2

37:13
    4/5
    Blues se prosazují ve vlastním oslabení! Domácí sice vyhráli následné vhazování, jenže chybu zde provedl Weegar, kterému sebral touš BRAYDEN SCHENN, jenž tak jel sám na Markströma, kterého překonal střelou pod jeho lapačku. Bez asistence.
    Schenn B., Leddy N., Thomas R., Parayko C.
    Huberdeau J., Šarangovič J., Lindholm E., Weegar M., Kadri N.

37:06
    Calgary si zahraje svou druhou přesilovou hru, protože dvě minuty za sekání dostává Alexej Toropčenko (STL).

36:41
    Walker poslal kotouč na modrou čáru Faulkovi, který na nic nečekal a jeho ránu musel řešit Markström, jenž má kotouč ve své lapačce.

35:14
    Thomasovi se na pravé straně podařilo přistrčit kotouč Kyrouovi, jehož okamžitá střela končí na betonech Markströma.

34:57
    Coleman jen bekhendem poslal puk před bránu St. Louis, kde jej Binnington raději sebral svou lapačkou.

34:44
    Leddy dostal nabito na modrou čáru a jeho rána trefila Sundqvista do jeho hlavy. Hostující útočník naštěstí vše viděl a stihl se alespoň sklonit, aby puk neskončil někde v jeho tváři.

33:45
    Blues však kotouč rychle ztratili a naopak se do útoku dostali Flames, kde mohl čtvrtou branku přidat Zary, ale domácí útočník puk příliš zvedl a místo odkryté klece trefil břevno!

33:28
    O kotouč se dlouho bojovalo ve středním pásmu, odkud jej nakonec vybojoval hostující Walker.

33:00
    Coronato se po pravém křídle dostal do střeleckého zakončení, které Binnington kryje svou lapačkou.
    32:17 Jegor ŠARANGOVIČ - 3:1

32:17
    5/5
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Flames odskakují na rozdíl dvou branek! Krugovi ve středním pásmu přeskočil touš přes hokejku, a tak následně Huberdeau přistrčil touš do jízdy JEGOROVI ŠARANGOVIČOVI, jenž si najel skoro až na hranici levého kruhu a svou svižnou střelou prostřelil Binningtona nad jeho vyrážečku. Asistence: Jonathan Huberdeau, Elias Lindholm.
    Šarangovič J., Huberdeau J., Andersson R., Lindholm E., Weegar M.
    Schenn B., Saad B., Krug T., Neighbours J., Faulk J.

32:04
    Hostující hráči se ihned snažili reagovat na inkasovanou branku, když se usadili ve svém útočném pásmu, jenže střela Bučněviče byla zblokována do ochranné sítě.
    31:13 Noah HANIFIN - 2:1

31:13
    5/5
    Flames si berou vedení zpět. Domácí hokejisté sice nevyužili přesilovou hru, ale i tak dokázali uzavřít Blues v obranném pásmu. Šarangovič zde nakonec křižně nahrával na levou stranu, kde si do kruhu pro vhazování vjel NOAH HANIFIN a jeho ránu Binnington nezachytil. Asistence: Jegor Šarangovič, Chris Tanev.
    Hanifin N., Šarangovič J., Tanev C., Coleman B., Lindholm E.
    Leddy N., Hayes K., Toropčenko A., Parayko C., Sundqvist O.

30:01
    Hra se poté rychle přesunula na druhou stranu, kde Backlund přihrával před bránu Blues, jenže kotouč byl sražen a vrátil se zpět k němu, jenže jeho střelu přizvedl bránící hráč, protože by jinak Backlund zakončil do zcela odkryté klece.
    29:48 Saad byl velmi blízko druhé brance, ale Markström jeho zakončení mezi betony zastavil.

29:48
    Saad jel v oslabení sám na Markströma, kterého chtěl překonat kličkou mezi jeho betony, jenže domácí brankář svůj tým podržel.

29:12
    Binnington měl nyní ve své bráně spoustu práce, aby zneškodnil střelu z modré čáry a následně si poradil i s dorážkou.

28:37
    Domácí si mohou vzít vedení zpět, protože dvě minuty za vysokou hůl dostává Oscar Sundqvist (STL).
    28:27 Brandon SAAD - 1:1

28:27
    5/5
    Blues srovnávají stav utkání! BRANDON SAAD nejprve z pravé strany orazítkoval břevno domácí klece, avšak útok hostí pokračoval dále a dostal se na modrou čáru, kde si obránci vyměnili touš, aby jej Parayko poté přihrál do levého kruhu BRANDONU SAADOVI, jehož střela na bližší tyč prošla za záda Markströma.
    Saad B., Parayko C., Leddy N., Schenn B., Neighbours J.
    Tanev C., Coronato M., Zary C., Hanifin N., Kadri N.

28:17
    Nahození Parayka před bránou tečoval Schenn, avšak to bylo vysokou holí, takže je hra přerušena.

28:05
    Thomas přihrál touš na modrou Kesselovi, jehož nahození Markström jen vyrazil před sebe, kde následně do kotouče sekl Kyrou a domácí brankář jen ze vzduchu sebral touš lapačkou.

27:36
    Hanifin obdržel přihrávku na modrou čáru a jeho následnou střelu zřejmě opět musel řešit Binnington, jenž se už za malý okamžik bude blížit k třiceti úspěšným zákrokům.

27:03
    Andersson si najel s pukem až do pravého kruhu, odkud vyslal svou navštívenku směrem na hostující klec a Binnnigton zapisuje velmi klidný zákrok lapačkou.

26:50
    Šarangovič vyslal z levého kruhu hodně nepříjemnou střelu, na kterou Binnington reagoval pozdě, ale naštěstí pro něj letěl touš těsně vedle.

26:39
    Flames následně nahodili touš směrem na Binningtona, jenž jej s poklidem uklidil do své lapačky. Poté se zde strhla potyčka bezi Klapkou a Paraykem. Českému útočníkovi následně něco vysvětloval i Sundqvist.

26:29
    Domácí hráči se museli vypořádat s menší ofenzivní snahou hostujícího týmu, avšak Zarymu se nakonec podařilo dostat puk do středního pásma.

26:00
    Kadri obloukem nahodil touš ze středního pásma a před Binningtonem puk ještě nebezpečně poskočil, avšak hostující brankář vše zvládl.

24:54
    Po upadnutí Šarangoviče se do slibné příležitosti dostal Neighbours, ale jeho bekhendové zakončení z velké blízkosti Markström vyrazil.

24:32
    Hanifin poté vrátil touš Tanevovi, jenž ho dovezl až do útočného pásma, kde z velké vzdálenosti poslal puk směrem na Binningtona.

24:26
    Kyrou se snažil obrat o kotouč Taneva, ale ten s poklidem přihrál touš svému kolegovi Hanifinovi.

23:48
    Calgary se nakonec samo vyhnalo z útočného pásma, když Backlund poslal nepřesný pas na modrou čáru.

23:27
    Anderssonovu zpětnou přihrávku z pravého kruhu se hostující obraně sice podařilo zblokovat, ale Flames zůstávají u kotouče.

22:45
    Úvod druhé třetiny tedy zatím zcela jasně patří domácím hráčům, kteří tak úspěšně navázali na povedenou druhou polovinu první části.

21:55
    Coronato se dostal do střeleckého zakončení z pravé strany, které se Binningtonovi podařilo vyrazit.

21:08
    Domácí se dostali do útoku dvou proti dvěma, který Flames vyřešili velmi dobře, když byl nakonec Šarangovič zcela volný na levé straně, jenže útočník Calgary se víceméně vyhnal až za klec Blues.

20:48
    Lindholmovi se před bránou St. Louis podařilo tečovat nahození z modré čáry, které se jen zastavilo u Binnigtona, jenž raději přikryl touš svou lapačkou.

Vyhraná vhazování: 12:11

Máme za sebou úvodní třetinu tohoto utkání, ve které jsme nejprve mohli vidět aktivnější hru hostů ze St. Louis, jenž si vypracovali i přesilovou hru, jenže všechny jejich šance vychytal Markström.

Naopak následně se podařilo vstřelit úvodní branku Flames, kterou obstaral Weegar a momentum hry se přelilo na stranu domácích hráčů, kteří následně Binningtona hodně zaměstnali.

Další branka už však nepadla, a tak do druhé třetiny půjde Calgary pouze s jednobrankovým vedením.

20:00

19:42
    Hostujícím hokejistům se sice daří držet puk ve svém útočném pásmu, jenže Blues jej spíš pouze honí podél mantinelu.

19:20
    Domácím hráčům nevyšla jejich rozehrávka, jelikož kotouč pouze proletěl přes celé kluziště na zakázané uvolnění.

18:40
    Bučněvič vedl útok Blues po levém křídle a následně zkoušel poslat puk před bránu Flames, ale tento pas pouze proletěl až do rohu kluziště.

18:26
    Hra je přerušena kvůli přihrávce rukou hostujících hráčů. Vhazovat se tedy bude znova před bránou Blues.

18:19
    Hanifin se vydal na ofenzivní výlet, když vjel do útočného pásma, kde vystřelil z levé strany a Binnington si zapsal hodně jednoduchý zákrok.

17:48
    Domácí hokejisté nyní nemohou do útočného pásma za nahozeným kotoučem, protože je Calgary signalizováno postavení mimo hru.

17:15
    Scandellovu přihrávku sice ve středním pásmu zachytil Backlund, ale jeho následná rozehrávka byla hodně nepřesná.

16:03
    Leddy poslal přihrávku mezi obránce Flames na Saada, kterému však touš hodně utekl z hokejky, čehož využil Markström, který vyjel ze své brány a vypíchl puk mimo dosah hostujícího útočníka.

15:37
    Momentum hry je nyní zcela jasně na straně domácích hráčů a Blues naopak pouze vyhazují kotouč na zakázané uvolnění.

15:18
    Po zblokované střele Weegara se kotouč příhodně odrazil na hůl Coronata, jenž okamžitě vypálil a Binningtonovi se podařilo touš vyrazit mimo svou klec.

15:00
    Po souboji za bránou St. Louis se kotouč nakonec odrazil až do ochranné sítě a po reklamní pauze se tedy bude vhazovat před Binnigtonem.

14:13
    Binnington měl ve své bráně co dělat, aby neinkasoval další branku. Hostující brankář totiž nejprve pouze vyrazil střelu Anderssona a následně si ještě musel poradit i s dorážkou Backlunda.

12:51
    Blues jsou nyní trochu pod tlakem domácích hráčů a Sundqvist nyní vše řešil pouhým vyhozením kotouče na zakázané uvolnění.

12:34
    Útok Calgary však pokračoval dále a mezi kruhy se nakonec s pukem prodral Coronato, jehož střelu obrana Blues přizvedla do ochranné sítě.

12:24
    Kadri obdržel přihrávku do pravého kruhu, odkud následně vypálil a jeho pokus proletěl těsně vedle hostující klece.

11:57
    Plameny se znova dostali do svého útočného pásma, kde tentokrát z levé strany střílel Zary a jeho pokus končí ve výstroji hostujícího brankáře.
    11:38 MacKenzie WEEGAR - 1:0

11:38
    5/5
    Flames otevírají skóre tohoto utkání! Kadri poslal zpoza hostující klece kotouč až na modrou čáru Anderssonovi, jenž ho křižně přihrál svému kolegovi MACKENZIEMU WEEGAROVI, který využil toho, že měl před sebou dostatek místa, a tak si najel až do levého kruhu, odkud střelou na bližší tyč prostřelil Binningtona. Asistence: Rasmus Andersson, Nazem Kadri.
    Weegar M., Andersson R., Kadri N., Huberdeau J., Coronato M.
    Thomas R., Parayko C., Neighbours J., Faulk J., Bučněvič P.

11:01
    Po delší době se dostal do akce i Binnington, jenž si musel poradit hned s dvěma střelami Huberdeaua.

10:31
    Markström si zapsal další úspěšný zákrok, když si domácí brankář poradil se zakončením z podstatně velkého úhlu.

09:50
    Flames chtěli nahodit puk do svého útočného pásma, ale puk míří až do spodního prstence Scotiabank Saddledome.

09:37
    Calgary se však muselo postarat o útočnou snahu St. Louis, kteří se ještě drželi ve svém útočném pásmu, ale Blues zde Markströma nijak neohrozili.

09:04
    Calgary tedy své první oslabení zvládlo bez inkasované branky, a tak jsou domácí hokejisté opět kompletní.
    08:38 Hayesovu šanci zneškodnil Markström.

08:38
    Hayes mohl otevřít skóre tohoto utkání, když obdržel křižný pas na pravou stranu a následně mířil do bližší šibenice, jenže parádně si jej lapačkou vychutnal Markström.

08:15
    Coleman se připletl do kombinace Blues a následně tedy poslal touš přes všechny čáry.

07:50
    Markström si poradil se střelou Thomase z pravé strany útočného pásma a domácí hokejisté následně vyhodili kotouč přes všechny čáry.

07:26
    Nicméně při svém oslabení se Calgary už podařilo hned dvakrát ohrozit hostujícího brankáře Binnigtona.

07:05
    Cole Schwindt (CGY) se tedy do statistiky svého prvního utkání v NHL zapisuje dvouminutovým trestem, když si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.

06:47
    Schenn vletěl po pravém křídle do útočného pásma a následně velmi dobře zasekl, nahrál do druhé vlny Krugovi, jenž měl před sebou zcela volný prostor a Markström opět velmi dobře vyjel a kotouč dokázal vyrazit.

05:55
    Zary jen ze středního pásma napálil puk směrem na hostujícího brankáře, který jej hokejkou přihrál Kesselovi.

05:15
    Mangiapane zkoušel střílet hned po přejezdu do útočného pásma, ale zde mu jeho střela vůbec nesedla a Binnington spíš jen posunul touš za svou klec.

04:47
    Parayko obdržel přihrávku na modrou čáru, odkud vyslal své schované nahození, jenž proletělo mezi několika hráči a Markström měl vcelku velké štěstí, že jej touš trefil.

04:20
    Saad nyní pouze odevzdal puk za domácí bránu a hostující hokejisté následně odcházejí střídat.

03:28
    Bučněvič na modré čáře čekal co s pukem udělá, až jej nakonec přenechal za sebou dojíždějícímu Faulkovi, který se do něj pořádně opřel a rána hostujícího obránce končí ve výstroji Markströma.

02:59
    A hned bylo opět nebezpečno na druhé straně, kde Thomas zpoza domácí klece poslal kotouč do slotu, kde na jeho pas čekal Bučněvič a Markström měl co dělat, aby jeho střelu zastavil.

02:41
    Cole Schwindt se hned ve svém prvním utkání v NHL dostal do obrovské šance, když byl po chybě Kessela zcela volný mezi kruhy, jenže Binnington svůj tým podržel.

02:20
    Při rozehrávce St. Louis byl kotouč ve středním pásmu tečován mimo hrací plochu a následně se bude vhazovat ve středovém kruhu.

01:52
    Hayesova střela z otočky jen proletěla za bránu Calgary.

01:17
    Faulk vyslal dlouhý pas na útočnou modrou Saadovi, jenž jel z levé strany sám na Markströma, na kterého vystřelil už z bodu pro vhazování a domácí brankář si proti jeho střele dobře povyjel.

01:05
    Nicméně hra musí být přerušena, protože s maskou Binningtona není něco v pořádku a musí si jí nechat opravit.

00:55
    Binnington má za sebou svůj úvodní zákrok zápasu, když si hostující brankář musel poradit s nahozením Weegara z modré čáry.

00:31
    Kyrou chtěl zavést puk do útočného pásma, jenže ve středním pásmu mu do hokejky lehce sekl Šarangovič a kotouč míří až k domácím obráncům.

00:01

Vítám vás u dalšího utkání z úterního programu kanadskoamerické NHL, ve kterém se podíváme do Scotiabank Saddledome, kde Calgary Flames přivítají St. Louis Blues.

Zápas startuje něco málo po třetí hodině ranní.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 12. Weegar (R. Andersson, Kadri), 32. Hanifin (Šarangovič, C. Tanev), 33. Šarangovič (Huberdeau, E. Lindholm) – 29. Saad (Parayko, Leddy), 38. B. Schenn, 47. Kyrou (Thomas, Leddy), 60. Saad (Parayko, Leddy)

Calgary Flames: Markström (Vladař) – Weegar, R. Andersson, Hanifin, C. Tanev, Gilbert, Oesterle – Huberdeau, E. Lindholm, Šarangovič – Mangiapane, Backlund, Coleman – Zary, Kadri, Coronato – Greer, Klapka, Schwindt.
    Trenér: Ryan Huska

St. Louis Blues: Binnington (Hofer) – Leddy, Parayko, Krug, Faulk, Scandella, Kessel – Bučněvič, Thomas, Kyrou – Saad, B. Schenn, Neighbours – Toropčenko, Hayes, N. Walker – Alexandrov, Blais, Sundqvist.
    Trenér: Drew Bannister

Rozhodčí: Syvret, Schlenker – Nansen, Cherrey

Diváci: 16 813