Mallorca – Girona 3:2 (kon.) | Ath. Bilbao – Barcelona 4:2 (po pr.)
RCD Mallorca
3:2 (3:0)
Girona FC
Středa 24.01.2024, 19:30 • Visit Mallorca Estadi (Palma de Mallorca) • Španělský pohár • Čtvrtfinále

Máme za sebou zápasu čtvrtfinále španělského poháru Copa del Ray. Domácí Mallorka zaskočila favorizovanou Gironu a díky skvěle zvládnutému prvnímu poločasu vyhrála nakonec 3:2. Girona svého soupeře ve druhém poločase mačkala jako citron, hrála v početní výhodě, avšak na více než dva góly nedosáhla. (21:34:40)

90+9

90+9
    Pablo Torre pálil zpoza vápna, nakonec je z toho ale jen odkop, protože Pablo Torre pálil mimo.

90+9
    Domácí chtějí konec, ten ale nepřichází.

90+8
    Hra je samozřejmě totálně rozkouskovaná.

90+7
    Jeden z hostujících hráčů teď zahrál rukou, a to je to poslední, co by hosté potřebovali.
    90+6. SÁVIO - 3:2

90+6
    Girona právě vstřelila branku!
    Hosté přeci jen snižují. SÁVIO si narazil balon s Dovbykem a následně tak trochu šťastně špičkou kopačky poslal balon do brány – 3:2!

90+5
    Emočně vykolejený Yan Couto se zachoval nesportovně a také on dostal žlutou kartu.

90+5
    Žlutou dostal také Daley Blind za dohady s rozhodčím.

90+4
    Samuel Costa fauloval Couta a dostal žlutou kartu.

90+4
    Hosté se vehementně snaží, již ale nemají čas.

90+3
    Aleix García poslal velmi dobrý pas do vápna na Stuaniho. Ten byl ale zdvojený a nezvládl se otočit, aby mohl zakončit.

90+2
    Centr do vápna ale opět velmi dobře pokryl Greif.

90+2
    Do další šance se už už dostával Dovbyk, jeho zakončení bylo zblokované na roh.

90+1
    Druhý poločas bude nastavený o sedm minut.

90
    Už se hraje poslední minuta normální hrací doby. Hosté se zoufale snaží, ale teď domácí přeci jen jejich tlak otupili.

88
    Yan Couto posílal další pas do vápna, jenže míč doputoval znovu do rukavic brankáře, který si vše pohlídal.

87
    Cristhian Stuani ve vápně srazil Copeteho. Je pískáno ve prospěch domácích a gólman Dominik Greif znovu nikam nespěchá.