1:1 (0:1)
Liverpool FC
Středa 24.01.2024, 21:00 • Craven Cottage, Londýn • Anglický Ligový pohár

Tímto vám děkuji za pozornost a přeji vám příjemný zbytek večera! (22:57:31)

Hotovo, je rozhodnuto! Píšťalky ukončila odvetu semifinále, ve které se Fulham nedal lacino a zejména díky skvělému výkonu střídající Harryho Wilsona dokázal Liverpool potrápit. Bývalý hráč Reds připravil vyrovnávací gól, po němž domácí zabrali, ale gól, který by zajistil alespoň prodloužení, už vstřelit nedokázali.

Ve finále Ligového poháru se tak v neděli 25. února představí ve Wembley právě Liverpool, a to v repríze dva roky starého finále proti Chelsea, v němž se radoval po penaltách.

90+5

90+4
    Ofsajd domácích u pravé postranní čáry je nejspíš definitivní tečkou. Fanoušci Liverpoolu slaví a není pravděpodobné, že by se na tom něco změnilo.

90+4
    Už zbývá jen půl minuty! Fulham drží míč, ale nedaří se mu dostat k šestnáctce Liverpoolu.

90+3
    Caoimhin Kelleher (LIV) logicky nespěchal, za což vidí taktickou žlutou kartu.

90+3
    Fulham se dostal až k vápnu, kde se Palhinha marně dožadoval faulu, načež jeho spoluhráč jen nadarmo nastřelil míč mimo branku.

90+2
    Liverpool úspěšně drží míč na polovině Fulhamu, kde přesně v polovině nastavení domácí vhazují.

90+2
    Elliott s Clarkem pracovali u pravého rohového praporku, odkud se sice k brance nedostali, ale alespoň vybojovali cenné vteřiny.

90+1
    Čtyřminutové nastavení zastavuje útočný faul Robinsona proti Bradleymu.

90
    Fulham se nakonec vrátil a rychlou akcí na jeden dotyk po pravé straně zavařil obraně Liverpoolu, ale nakonec branku neohrozil.

90
    Teteho centr hledal ve vápně Jiméneze, před kterého se dostal Konaté a odvrací míč do bezpečí.

89
    Trojice Díaz, Jota a Elliott předvedla povedenou kombinaci, ale na jejím konci byl u míče jako první Leno, který okamžitým vyhozením rozehrává protiútok svého mužstva.

88
    Liverpoolu aktuální scénář vyhovuje. Reds drží míč ve své moci, snaží se s ním hrát na polovině soupeře a tlačit čas k finálnímu hvizdu.

87
    Jota ustál souboj s Diopem na polovině hřiště, načež se hnal za nakopnutým míčem, ale když se po něm natahoval, trefil Adarabioya – faul.

86
    Liverpool už se soustředí na defenzivu a nikam se nežene. Díky své aktivitě dostal míč až k rohovému praporku soupeře, ale Gomez s vhazováním nikam nespěchá.

85
    Čas běží rychle a karty jsou rozdány jasně. Fulham potřebuje gól na prodloužení, dva na postup. Když skóruje Liverpool, máme zřejmě hotovo.