Stal Rz. – FC Košice 0:0 (zruš.) | Příbram – Dukla Praha 3:1 (kon.) | Táborsko – Znojmo 1:0 (kon.)
Liberec – Černo More 1:0 (kon.) | Prostějov – Start Brno 2:2 (kon.) | Žilina – L. Mikuláš 5:0 (kon.)
Niš – Karviná 0:2 (kon.)
FC SILON Táborsko
1:0 (0:0)
1. SC Znojmo FK
Středa 24.01.2024, 11:00 • Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor • Přípravný zápas

Zápas mezi druholigovým Táborskem a třetiligovým Znojmem končí vítězstvím jihočeského celku 1:0. Děkujeme za pozornost a přejeme hezký zbytek dne. (12:48:07)

90

80
    Táborsko právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je PAVEL SVATEK.

75
    Na první gól stále čekáme, na rohy vede Táborsko 8:4.

46

První poločas skončil bezbrankovou remízou. Uvidíme, jak týmy prostřídají hráče a co nabídne druhá půle.

45

40
    První poločas se blíží ke konci. Viděli jsme zatím pět rohových kopů, z toho tři kopali domácí hráči.

1
    Táborsko vstoupilo do zápasu v sestavě Kerl – Varačka, Skopec, Kone, Schindler, Nsunzu, Kateřiňák, Zeman, Sojka, Dordič, Matoušek. Na střídání jsou připraveni Šplíchal, Kopřiva, Plachý, Bláha, Kopáček, Kalousek, Svatek, Šašinka, Mrzena a Kolousias.

1

K zápasu nemáme zatím k dispozici žádné podrobnosti. Bohužel známé nejsou doposud ani sestavy.

Zápas mezi druholigovým jihočeským Táborskem a třetiligovým Znojmem nabídne souboj mužstev z vyšších pater svých soutěží. Zatímco Táborsko pokukuje ve F:NL po postupu do české nejvyšší soutěže, Znojmo je naopak na špici MSFL a pošilhává po F:NL. Jak souboj dopadne budeme sledovat díky informacím o změnách stavu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.