Technika Brno – Šumperk 3:1 (kon.) | Děčín – Tábor 3:2 (kon.) | Benátky n/J – Cheb 1:3 (kon.)
Hronov – Písek 2:0 (kon.)
HC Benátky nad Jizerou
1:3 (0:2, 1:1, 0:0)
HC Stadion Cheb
Pátek 26.01.2024, 18:302. liga skupina Západ • Skupina B

59:11
    Vyloučen domácí Viktor Martínek za hrubost, u hostů Nooa Innanmaa taktéž za hrubost.

54:46
    Vyloučen domácí Dominik Řepík za hákování.

52:46
    Vyloučen hostující Jakub Vogel za podrážení.

44:46
    Vyloučen hostující Petr Rozhon na 5 minut a do konce zápasu za zásah do oblasti hlavy a krku, u domácích Viktor Martínek na 2 minuty za krosček. Větší trest odpyká Rudolf Klíma.

30:12
    Vyloučen hostující Nooa Innanmaa na 2+2 minuty za držení hole a hrubost.

28:25
    Vyloučeni shodně dva hráči. U domácích Jan Mašek na 2+2 minuty za hrubost, u hostů Radek Prošek taktéž za hrubost, avšak jen na 2 minuty.

24:50
    Vyloučen domácí Milan Antoš za podrážení.

21:43
    Potrestána hráčská lavice hostí za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Rudolf Klíma.

19:38
    Vyloučen domácí Ivan Lytvynov za sekání.

16:22
    Vyloučen hostující Jaroslav Vašíček za podrážení.

15:50
    Vyloučen hostující Michael Čejka za zdržování hry/porušení postupu vhazování.

14:18
    Vyloučen domácí Viktor Martínek za držení.

13:31
    Vyloučen domácí Jan Klodner za podrážení.

12:52
    Vyloučen hostující Šimon Krutina za napadení.

12:36
    Vyloučeni shodně dva hráči. Na domácí straně Dominik Řepík za nedovolené bránění, u hostů Václav Stejskal za podrážení.

9:07
    Vyloučen hostující Nooa Innanmaa za sekání.

8:46
    Vyloučen hostující Jan Klodner za podrážení.

Ondřej Nejedlo

Branky a nahrávky: 26. L. Kučera (Kliment, Klodner) – 7. Čejka (Prošek, Tóth), 13. Prošek (Innanmaa, Kořán), 24. Klíma (M. Švec)

HC Benátky nad Jizerou: Brázdil (Hofman) – Lytvynov, Antoš, Klodner, Kliment, M. Němeček, Mašek – Řepík, Havlas, Hozák – Zumr, Šafránek, Jankovský – Martínek, Vágner, L. Kučera – P. Douša, Husák.
    Trenér: Novák

HC Stadion Cheb: K. Kolář (Kašpar) – Innanmaa, Kořán, V. Stejskal, Vogel, Karpov, Vápeník – Prošek, Čejka, Tóth – M. Švec, V. Skuhravý, Rozhon – Krutina, Vašíček, Davídek – Klíma, A. Vlach, Krejsa.
    Trenér: Skuhravý

Rozhodčí: Jílek – Kučera, Stacho