Egypt – DR Kongo 1:1 (7:8 po pen.) | Kapverdy – Mauritánie 1:0 (kon.) | Senegal – Pobř. slonoviny 1:1 (4:5 po pen.)
po penal. (4:5)
Senegal
1:1 (1:0)
Pobřeží slonoviny
Pondělí 29.01.2024, 21:00 • Charles Konan Banny Stadium (Yamoussoukro) • Africký pohár národů • Osmifinále

118
    Střídání Senegalu. Ze hřiště odchází Abdou Diallo, přichází Dieng.

116
    Po ošetřování jednoho ze Senegalců přichází střídání Pobřeží Slonoviny. ze hřiště odchází Kossounou a přichází Singo.

96
    Střídání Senegalu, odchází Sarr, přichází Ndiyae.

87
    Senegal vystřídal. Na hřiště poslal trenér Cisse Gueye místo Camary.

79
    Ze hřiště odchází nejlepší hráč prvního poločasu Seko Fofana, který za 80 minut předvedl skvělý výkon. Nahrazuje ho Kouame.

73
    Střídání Slonů. Odchází Krasso a Sangaré, přichází Haller a Kessie.

67
    Střídání také na straně Senegalu. Hřiště opouští střelec první branky Habib Diallo a místo něj přichází útočník Chelsea Jackson.