Barcelona – Osasuna 1:0 (kon.) | Atlético – Rayo Vallecano 2:1 (kon.)
Atlético Madrid
2:1 (1:1)
Rayo Vallecano
Středa 31.01.2024, 21:00 • Estadio Wanda Metropolitano (Madrid) • Španělská LaLiga • 20. kolo

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 2:3. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 7:0. Fauly: 11:13. (23:05:06)

Atlético Madrid poráží Rayo Vallecano v dohrávce 20. kola La Ligy 2:1. Domácí se dostali do vedení v 35.minutě, kdy se po standardní situaci trefil Reinildo Mandava, ovšem ještě do přestávky stačil vyrovnat Álvaro García.

Ve druhém poločase jsme dlouho sledovali nezáživnou podívanou, nakonec se dvakrát z vítězného gólu radoval Memphis Depay. Poprvé mu ještě radost vzali rozhodčí, kteří u videa našli těsný ofsajd, v 90. minutě už ale vstřelil branku, která byla označena za regulérní, byť hosté se cítí poškozeni kvůli údajnému faulu Antoineho Griezmanna.

Hráčem zápasu je vyhlášen viditelně smutný Álvaro García, branka hostujícího útočníka k bodovému zisku Raya dnes nestačila.

90+6

90+6
    Atlético se pak ještě pokusili o jeden brejk do otevřené obrany, z toho ale bude jen rohový kop.

90+5
    Do pokutového území Atlética se tlačil Trejo, ovšem nepovedlo se mu míč udržet a hosté jej rychle dostali do bezpečí.

90+4
    Rayo se dostalo k rohovému kopu, z něj ale zahrozit nedokázalo.

90+2
    Další žlutou kartu dostává Josep Chavarría.

90+1
    Rozhodčí Soto Grado oddaluje závěrečný hvizd o šest nastavených minut.

90+1
    Ještě se u videa řešilo, jestli si Griezmann nepočínal v rozporu s pravidly při souboji s Chavarríou, hosté se hodně zlobili, branka je ale regulérní!

90
    To domácí trenér Simeone dostává žlutou kartu za opuštění své zóny, když se rozběhl radovat za svými hráči.

90
    Okamžitě po brance je vyloučen hostující trenér Francisco Rodríguez.

90
    Atlético právě vstřelilo branku! Přeci jen se Depay dočkal! Antoine Griezmann po přenesení na pravou stranu pokutového území vyhrál hlavičkový souboj s Chavarríou, vyměnil si míč s Molinou a přihrál z pravého křídla před branku, kde MEMPHIS DEPAY i s trochou štěstí dokázal míč procedit přes brankáře Dimitrievskiho do sítě!

89
    Memphis Depay dostal přihrávku k hranici pokutového území, pak ovšem narazil do tří protihráčů, neměl kudy projít a o míč přišel.

87
    Antoine Griezmann dostal příliš dlouhý pas za hostující obranu, tento nákop si pohlídal Stole Dimitrievski a došel si pro míč před nejlepším střelcem mistrovství světa 2018.

86
    Nakrátko rozehraný roh ale ke střeleckému zakončení nevedl.

85
    Hosté na levé straně vybojovali svůj již šestý rohový kop a mohou se znovu přesunout před Dimitrievskiho.

83
    Radamel Falcao si ve své bohaté kariéře zahrál dva roky i za Atlético, řada diváků jej tak na trávníku vítá potleskem.

83
    Střídání v týmu Rayo Vallecano:
    ze hřiště odchází Sergio Camello, přichází Radamel Falcao.

Tomáš Kohlmann

Branky: 36. Mandava (Riquelme), 90. Depay (Griezmann) – 43. Á. García (Chavarría)

Karty:   90. Simeone (ATM) – 38. Á. García (VLL), 60. Palazón (VLL)   90. Rodríguez (VLL)

Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 2:3. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 7:0. Fauly: 11:13.
    Atlético Madrid: Oblak (C) – Witsel, Hermoso, Mandava – Llorente (58. de Paul), Barrios, Vermeeren (46. Molina), Saúl (69. Koke), Riquelme (58. Lino) – Correa (58. Griezmann), Depay.
    Náhradníci: Gomis, Moldovan – El Jebari, Savić, Paulista.

Trenér: Diego Simeone

Rayo Vallecano: Dimitrievski – Rațiu (65. Balliu), A. Hernández, Lejeune, Espino – Palazón (76. De Frutos), K. Pérez (65. Crespo), Valentín (C), Chavarría – Camello (83. Falcao), Á. García (76. Trejo).
    Náhradníci: Cárdenas – de Tomás, Mumin, M. Pascual, J. Pozo.

Trenér: Francisco Rodríguez