Varnsdorf – Liberec B 6:1 (kon.) | Hr. Králové – KF Gostivar 1:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Budućnost Podgorica 2:0 (kon.)
Dinamo Tbilisi – Bohemians 1905 0:3 (kon.) | Widzew – Liberec 0:2 (kon.) | Olomouc – Ludogorec 1:3 (kon.)
Sereď – Petržalka 0:3 (kon.)
FC Dinamo Tbilisi
0:3 (0:0)
Bohemians Praha 1905
Středa 31.01.2024, 14:00 • Side • Přípravný zápas

Fotbalisté Bohemians nakonec zvítězili v přípravném zápase s Dinamem Tbilisi 3:0. Všechny góly padli po změně stran, kdy klokani převzali iniciativu a byli výrazně lepším týmem. Ve 49. minutě otevřel skóre Matyáš Kozák a čtvrthodinu před koncem zvýšil proměněnou penaltou Martin Hála. Skóre duelu pak uzavřel svým druhým zásahem opět Matyáš Kozák.

Třetí a poslední utkání na tureckém soustředění Bohemians odehrají v sobotu proti CSKA Sofia. (15:45:59)

90+2

90+1
    Rozhodčí ještě nechává hrát i přes čas.

89
    Hála se nechal na vlastní polovině faulovat a Bohemians tak rozehrávají z klidové pozice.

88
    Teď už se zápas spíše dohrává. Rozehrávat bude brankář Bohemians Lukáš Soukup.

86
    Roh Martina Hály. Dobře kopnutý. Ladislav Mužík pak navíc získal na hranici šestnáctky míč zpět, ale jeho spoluhráč už z toho nedokázal těžit.

85
    Vršovičtí i nadále pokračují v aktivním výkonu. Sestava, která je ve druhém poločase na hřišti, si říká o prostor i pro ostré zápasy.
    82. Matyáš KOZÁK - 0:3

82
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Zmíněnou standardku rozehrál Hála přihrávkou na hranu šestnáctky, odkud střílel MATYÁŠ KOZÁK. Ten ještě brankáře nepropálil, ale po následném závaru se dostal k balónu znovu a to se už nemýlil. Druhá trefa pro útočníka klokanů.

81
    Na pravém křídle byl faulován Ladislav Mužík. Bude z toho takový zkrácený roh pro zelenobílé.

78
    Bohemians tedy disponují dvougólovým náskokem a jdou si pro vítězství v tomto zápase.
    76. Martin HÁLA - 0:2

76
    Pokutový kop s přehledem proměnil MARTIN HÁLA. Ten poslal míč k opačné tyči, než kterou si vybral brankář – 0:2.
    75. Penaltová situace.

75
    Penalta pro Bohemians po faulu na Adama Kadlece!

73
    Nyní ale rohový kop pro Dinamo...

72
    Ve druhém poločase se Dinamo zatím k ničemu většímu nedostalo. Trenér Bohemky Veselý může být vcelku spokojen s prací svých svěřenců po změně stran.

68
    Po rozehrávce nakrátko přišel centr Michala Berana. Po něm přišla hlavička, po které se bude jen kopat od brány.

68
    Napravo podpořil akci Bohemians stoper Křapka. Jeho centr byl sražen a bude z toho další roh.

Martin Augustin

Branky: 49. Kozák, 76. Hála (pen.), 82. Kozák

FC Dinamo Tbilisi: Loria – Salukvadze, Ugrechelidze, Majsuradze, López, Lominadze, Osikmašvili, Romanovskij, Kverenčchiladze, Šicharulašvili, Schirtladze (C).
    Náhradníci: Makacaria – Gognadze, Gvasalia, Charebašvili, Kobouri, Haruna, Simon, Apciauri, Berelidze, Lomtadze, Salia, Santis.

Trenér: Andrés Carrasco

Bohemians Praha 1905: Valeš – A. Kadlec, Vondra, Hybš – Köstl, Jindřišek (C), Hrubý, Kovařík – Prekop – Ristovski, Huf.

2. poločas: Soukup – A. Kadlec, Křapka, M. Kadlec – Mužík, Hůlka, Beran, Shejbal – Kozák, Hála – Huf.

Náhradníci: Reichl, Soukup – Shejbal, Beran, Mužík, M. Kadlec, Hála, Kozák, Hůlka, Křapka.

Trenér: Jaroslav Veselý