Pelhřimov – ORLI Bystřice n. P. 6:3 (kon.)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
6:3 (1:0, 2:3, 3:0)
HC ORLI Bystřice nad Pernštejnem
Sobota 03.02.2024, 17:00 • Pelhřimov, Zimní stadion • Krajská liga: Vysočina • 19. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Zdravím z Pelhřimova, vše je připraveno, jde se na hokej.

00:01

00:20
    První útočné manévry Poutníků před Benem, který nemusel zasahovat.

00:40
    Na druhé straně protáhl Burian Zourovu lapačku.

01:48
    Horák trefil Zoura do masky, sudí přerušují hru.

02:18
    Filip Kasalý a krátce po něm i Dominik Kasalý přinutili Bena k prvním zákrokům večera.

03:25
    Zakázané uvolnění vrací hru před Bena.

04:16
    Zatím jsou na puku častěji hosté, kteří mají i více šancí, skóre se ale zatím nemění.

05:51
    Lední Medvědi právě vstřelili branku! Čistý průstřel od modré v podání VLADIMÍRA PORTA posílá domácí do vedení. Asistence Martin Vysloužil a Filip Kasalý.

06:26
    Dvě minuty za hákování pro Vojtěcha Dudáka.

06:40
    Zámek...

07:24
    Hosté vyhazují.

08:26

09:00
    Vysloužil pálí do oblouku branky, ale z tribuny to vypadalo na gól, sudí ale rozpažil.

10:07
    Horák z kruhů pálí do Zoura.

11:38
    Zakázané uvolnění, vhazuje se u Bena. Hosté jsou i přes inkasovaný gól domácím minimálně vyrovnaným týmem.

12:47
    Závar před Zourem, puk končí na výstroji domácího brankáře.

13:38
    Poutníci zavřeli hosty před Benem, ale finální kombinace je proti.

15:41
    Cejpek od mantinelu vyslal ránu na Bena, ten kryje.

16:15
    Port to zkouší od modré, ale tentokrát nebyl jeho projektil přesný.

17:37
    Hru nyní doprovází řada nepřesností na obě strany.

18:09
    Cejpek v dobré pozici minul zařízení.

20:00

Po první třetině vedou Poutníci nad Bystřicí nad Pernštejnem jednobrankovým rozdílem po trefě Porta od modré čáry. Druhá třetina začne cca v 17:42.

A jdeme na druhou třetinu.

20:01

20:30
    Portova pumelice jen těsně minula hostující branku.

21:16
    Vrátný se akrobaticky uvolňoval přes bránícího hráče, což se mu povedlo, ale v těžké pozici nedokázal Vrátný zakončit.

21:47
    Na druhé straně upaloval na Zoura Zítka, domácí brankář připraven.

23:34
    Tým Orli Bystřice n. P. právě vstřelil branku! Domácí obrana trestuhodně před modrou čárou zapomněla na Jana Ludvíka, ten ujížděl na Zoura a blafák se hostujícímu kapitánovi povedl. Bez asistence.

24:38
    Dvě minuty pro Filipa Hájka za vysokou hůl.

25:28
    Tým Orli Bystřice n. P. právě vstřelil branku! Od modré vypálil přesněMichal Straka a puk skončil po víkem domácí branky. Asistence Jan Ludvík.

27:03
    Obraz hry se během dvou minut otočil a nyní musí Poutníci začít dohánět manko. To se jim zatím nedaří, obrana Bystřice je pevná a nepouští domácí tým do šancí.

28:44
    Hosté i nadále hrozí, nyní Burian v dobré pozici netrefil puk ideálně a ten končí nad domácí brankou.

28:54
    Lední Medvědi právě vstřelili branku! Zblízka před Benem trefuje odražený puk JIŘÍ KOCHRDA a máme vyrovnáno. Bez asistence.

30:32
    Podražení a dvě minuty pro Tomáše Doležala.

31:16
    Zámek...

31:45
    Domácí přichází o pásmo...

32:07
    Lední Medvědi právě vstřelili branku! Benem vyražený puk si na kruhách našel PETR VOTÁPEK a tvrdou střelou posílá domácí opět do vedení. Asistence Ondřej Šťáva a Josef Vrátný.

34:10
    Vysloužilova střela byla sražena do ochranné sítě.

34:27
    Tým Orli Bystřice n. P. právě vstřelil branku! Hosté v úniku 2 na 1 vyrovnávají stav utkání po zásahu Michala Straky. Asistence Šimon Horák.

36:35
    Poutníci se snaží o rychlou odpověď, ale Beno chytá několik domácích šancí.

36:47
    Dvě minuty pro Martina Vysloužila z nedovolené bránění.

40:00

Ve druhé třetině se nejprve hosté rychle dostali do vedení, ale Poutníci si rychle vzali vedení zpět. Ale i odpověď hostů na sebe nedala dlouho čekat, takže před třetí třetinou máme skóre 3:3 a třetí třetina, která začne cca v 18:31 může být hodně zajímavá.

Pár okamžiků a začne třetí třetina.

40:01

41:35
    Poutníci jsou sice usazeni v útočném pásu, ale bez střely na branku.

42:05
    Zour kryje dvě šance hostů v krátkém sledu.

42:44
    Sražený pokus Vrátného pomalu padal do branky, ale Beno zasahuje.

43:38

45:47
    Další vhazování u Bena. Tlak Poutníků zatím takový platonický, gólových šancí si Poutníci moc nevytváří.

47:50
    Lední Medvědi právě vstřelili branku! Hostující obranou se prokličkoval VLADIMÍR PORT a jeho pokus končí vedle tyčky hostující branky. Asistence Martin Vysloužil a Josef Vrátný.

49:20
    Hrubost a vzájemné vyloučení po souboji znamená pauzu pro Tomáše Cejpka a Vojtěcha Duláka. Pokračuje se v pěti.

49:54
    Lední Medvědi právě vstřelili branku! Únik 2 na 1 znamená branku v podání VOJTĚCH BŘEZINY. Asistence Matyáš Machovský a Jiří Kochrda.

52:04
    Filip Kasalý si vybojoval šanci, ale Beno zasahuje helmou.

52:41
    Podražení a dvě minuty pro Vojtěcha Dudáka.

53:04
    Zámek...

53:21
    Krosček a dvě minuty pro Tomáše Doležala.

55:06
    Beno uklidnil puk na svých betonech a přerušil hru.

55:22

Timeout hostů.

57:31
    Beno na střídačce, hosté to zkusí v šesti.

58:09
    Lední Medvědi právě vstřelili branku! Jan Zour se chtěl zapsat do historie vstřelenou brankou, ale jeho oblouček tečoval hostující obránce k Vrátnému, který netrefil prázdnou branku a puk dopravil na místo určení MARTIN VYSLOUŽIL. Asistence Josef Vrátný a Jan Zour.

Co jste hasiči... :-)

Poutníci vítězí nad Bystřicí nad Pernštejnem 6:3 až díky třígólové třetí třetině.

Nejlepšími hráči jsou vyhlášení za hosty Michal Straka a za domácí Josef Vrátný.

S tímto konstatováním se s vámi dnes loučím a někdy příště napočtenou. (19:03:38)

Pavel Blažek

Branky a nahrávky: 6. Port (Vysloužil, Kasalý F.), 29. Kochrda, 33. Votápek (Šťáva, Vrátný), 48. Port (Vysloužil, Vrátný), 50. Březina (Machovský, Kochrda), 59. Vysloužil (Vrátný, Zour) – 24. Ludvík, 26. Straka (Ludvík), 35. Straka (Horák)

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Zour (Roh) – Bříza, Kasalý D., Port, Glejtek, Šťáva, Hájek – Kochrda, Machovský, Březina, Kasalý F., Buchta, Vysloužil, Vrátný, Svoboda, Cejpek, Votápek, Siřiště
    HC ORLI Bystřice nad Pernštejnem: Beno (Škorpík) – Mach, Svoboda, Dudák, Škareda, Doležal, Pelikán – Jindra, Jakeš, Viktorin, Horák, Bárta, Ludvík, Straka, Bednář Daniel, Martínek, Zítka, Burian, Bednář Dominik

Rozhodčí: Michal Kotlík — Jan Tománek, Jan Malík