Slavia – Pardubice B | 1:4 (kon.) | | | Kolín – Zlín | 8:4 (kon.) | | | Frýdek-M. – Znojmo | 4:3 (kon.) |
Litoměřice – Poruba 2011 | 5:6 (0:1 po s.n.) | | | Vsetín – Přerov | 5:1 (kon.) | | | Prostějov – Jihlava | 2:0 (kon.) |
Třebíč – Sokolov | 2:3 (1:2 po s.n.) |
Pardubice – Přerov | 3:1 (kon.) | | | Třinec – Slavia | 6:3 (kon.) | | | K. Vary – Mladá Boleslav | 6:7 (po pr.) |
Plzeň – Mountfield HK | 3:4 (po pr.) | | | Zlín – Kladno | 5:1 (kon.) | | | Kometa Brno – HC Litvínov | 5:1 (kon.) |
Liberec – Sparta | 2:6 (kon.) | | | Olomouc – Tábor | 3:4 (po pr.) |
Mostečtí Lvi – Vrchlabí | 4:2 (kon.) | | | Vyškov – Kopřivnice | 6:3 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Opava | 5:2 (kon.) |
Vel. Meziříčí – Nový Jičín | 7:4 (kon.) | | | Příbram – Letňany | 3:6 (kon.) | | | Technika Brno – Val. Meziříčí | 4:3 (po pr.) |
SHKM Hodonín – Havířov | 2:4 (kon.) | | | Písek – Benátky n/J | 0:3 (kon.) | | | Chomutov – Děčín | 4:0 (kon.) |
Žďár n/S – Šumperk | 2:1 (kon.) | | | Tábor – Ústí n/L | 4:3 (kon.) | | | Cheb – Kralupy n. Vltavou | 2:1 (po pr.) |
Řisuty – Hronov | 3:5 (kon.) |
Kometa Brno – Třinec | 4:3 (po pr.) | | | Jihlava – Vítkovice | 3:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – K. Vary | 8:1 (kon.) |
Liberec – Sparta | 1:4 (kon.) | | | HC Litvínov – Přerov | 6:3 (kon.) | | | Zlín – Č. Budějovice | 3:6 (kon.) |
Plzeň – Pardubice | 2:3 (kon.) |
Tým McDavid – Tým MacKinnon | 4:3 (2:0 po s.n.) | | | Tým Matthews – Tým Hughes | 6:5 (1:0 po s.n.) | | | Tým Matthews – Tým McDavid | 7:4 (kon.) |
SOHO Olomouc – Karlovy Vary | 1:5 (kon.) | | | Havířov – SHK Mustangové | 2:4 (kon.) | | | Zlín sledge – HC Sparta Praha Sledge | 1:2 (kon.) |
Č.Budějovice – Flamingos Ostrava | 2:12 (kon.) |
Pelhřimov – ORLI Bystřice n. P. | 6:3 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Vsetín | 1:2 (po pr.) |
Havlíčkův Brod – Sokolov | 3:4 (po pr.) |
Gladiators – Kdyně | 6:6 (kon.) |
Pardubice – Kladno | 12:5 (kon.) | | | HC Litvínov – Zlín | 5:13 (kon.) | | | Kladno – HC Litvínov | 14:6 (kon.) |
Zlín – Pardubice | 2:7 (kon.) | | | Kladno – Zlín | 11:7 (kon.) | | | Pardubice – HC Litvínov | 9:4 (kon.) |
Pardubice – Kladno | 16:0 (kon.) | | | HC Litvínov – Zlín | 7:4 (kon.) | | | Kladno – HC Litvínov | 3:14 (kon.) |
Zlín – Pardubice | 2:4 (kon.) | | | Kladno – Zlín | 3:6 (kon.) | | | Pardubice – HC Litvínov | 9:2 (kon.) |
konec
Polsko U17
5:0
(2:0, 3:0, 0:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
Branky a nahrávky:
11. Tyński (Wanat), 19. Gawrysiak (Blazej, Tyński), 21. Guminski (Tyński), 30. Kosmęda (Nakoneczny, Myszka), 34. Guminski
Rozhodčí: Pavel Folk — Jakub Hák, Michal Svoboda
Diváci: 43
Neproměněná penalta:
Polsko U17:
J. Kusak (S. Plinta) — F. Blazej, K. Kowalczyk, M. Bak, B. Gawrysiak, M. Staniecko, A. Strojny — K. Domalewski, M. Nakoneczny, M. Myszka, A. Wanat, R. Kot, F. Hudziak, M. Kosmęda, S. Guminski, B. Dawid, A. Tyński
Náhradníci:
Trenér:
HC Slovan Ústí nad Labem: P. Karala (M. Hruška) — D. Vaněk, J. Šafařovský, J. Konopásek, L. Chlouda, O. Buďa, F. Šilhavý, M. Polka — S. Horyna, O. Hanusch, A. Gelhof, J. Danihelka, M. Smetana, M. Zikmund
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Slovan Ústí nad Labem: P. Karala (M. Hruška) — D. Vaněk, J. Šafařovský, J. Konopásek, L. Chlouda, O. Buďa, F. Šilhavý, M. Polka — S. Horyna, O. Hanusch, A. Gelhof, J. Danihelka, M. Smetana, M. Zikmund
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Pavel Folk — Jakub Hák, Michal Svoboda
Diváci: 43
Milosz Bak – 2 min., podrážení.
Filip Hudziak – 2 min., podrážení.
František Šilhavý – 2 min., nesportovní chování.
František Šilhavý – 2 min., nedovolené bránění.
Radosław Kot – 2 min., napadení.
Matyáš Zikmund – 2 min., podrážení.
Josef Danihelka – 2 min., napadení.
Bartłomiej Gawrysiak – 2 min., nedovolené bránění.
Michał Nakoneczny – 2 min., napadení.
Aleš Gelhof – 2 min., hrubost.
Mateusz Myszka – 2 min., napadení.
Radosław Kot – 2 min., sekání.
Filip Hudziak – 2 min., sekání.
Daniel Vaněk – 2 min., hrubost.
Autorem branky je SZYMON GUMINSKI.