Čtvrtek 08.02.2024, 18:30Turnaj pěti (U20)

Do konce třetí třetiny zbývá necelá půlminuta. Švédi teď mají velký tlak!

Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny. Češi navíc drží puk v útočném pásmu.
    55:19 Jaromír PÉREZ - 3:1

55:19
    Česko právě vstřelilo branku!
    Důležitý gól dává Česku dvoubrankové vedení! JAROMÍR PÉREZ si dobře počkal v předbrankovém prostoru na přihrávku Holinky a propaluje gólmana! Kolem něj sice byli tři Švédi, úplně ale vypustili jeho hlídání. Asistence: Holinka a Maštalířský.

51:03
    Vyloučení v týmu Švédsko:
    Hurtig – 2 min., podrážení.
    48:40 Matěj MAŠTALÍŘSKÝ - 2:1

48:40
    Hráči v bíločervených dresech si berou jednobrankové vedení zpět! Po skrumáži před brankou se dostal do dalšího zakončení MATĚJ MAŠTALÍŘSKÝ a propaluje Munthera. Asistence: Holinka.

39:12
    Landén – 2 min., podrážení.

34:33
    Švédové šli do protiútoku 2 na 2 a po střele skrz obránce trefuje Zether levou tyč!

33:38
    Vyloučení v týmu Česko:
    Stahlberg – 2 min., vysoká hůl. Švédové se sami o tlak připravují po faulu Stahlberga.
    32:16 Isac HEDQVIST - 1:1

32:16
    Švédsko právě vstřelilo branku!
    Je srovnáno! Přesilovou hru proměňuje ISAC HEDQVIST, který se trefil z úhlu pod víko. Asistence: Nilsson.

31:05
    Bialy – 2 min., sekání.
    29:24 Vojtěch SPĚVÁČEK - 1:0

29:24
    Hráči v bílých dresech jdou po tlaku do vedení! Český celek držel puk v útočném pásmu a VOJTĚCH SPĚVÁČEK se dokázal protáhnout kolem branky, položil si gólmana a trefuje z úhlu odkrytou část! Asistence: Hradec a Felcman.

22:45
    Z bezprostřední blízkosti musel Kavan řešit další šanci Švédů. I tentokráte z tohoto minisouboje vyšel lépe český brankář.

21:40
    Spěváček – 2 min., podrážení.

16:10
    Fransén poslal od modré nepříjemný pokus, který končí těsně nad horní tyčí!

12:10
    Teď už ale musel Kavan zasahovat po střele Wikmana od modré. Následovaly ještě dvě dorážky, obě ale český brankář zlikvidoval.

08:11
    Jeden z českých hráčů vystihl rozehrávku Švédska a najel si před Munthera. Ten ale opět odolal a stav je tak stále 0:0.

03:57
    Träffl – 2 min., sekání.

Michal Heřman

Branky a nahrávky: 30. Spěváček (Hradec, Felcman), 49. Maštalířský (Holinka), 56. Pérez (Holinka, Maštalířský) – 33. Hedqvist (Nilsson)

Česko: Kavan (Hambálek) – Vandas, Ehrenberger, Volas, Svoboda, Samson, Beran, Hamrla, Bialy – Adámek, Handl, Holinka, Kalužík, Fiala, Pérez, Maštalířský (K), Vehovský, Felcman, Hradec, Zmola, Spěváček
    Švédsko: Munther (Glifford) – Bürger, Hurtig, Landén (K), Hallquisth, Fransen, Wikman, Sundqvist – Sjödin, Svensson, Westlin, Nilsson, Vuollet, Pettersson, Träff, Lejon, Hedqvist, Zether, Stahlberg, Grandberg, Wersäll

Rozhodčí: Borga, Ruprecht – Fuchs, Francey