Havířov – Nový Jičín 6:1 (kon.) | Mostečtí Lvi – Příbram 2:4 (kon.) | Tábor – Chomutov 4:2 (kon.)
Vrchlabí – Děčín 4:2 (kon.) | Ústí n/L – Letňany 0:3 (kon.) | Písek – Řisuty 5:6 (kon.)
Kobra – Hronov 3:5 (kon.) | Benátky n/J – Kralupy n. Vltavou 7:4 (kon.) | Opava – Kopřivnice 3:1 (kon.)
Val. Meziříčí – Šumperk 3:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 2:4 (kon.) | Vyškov – Vel. Meziříčí 7:3 (kon.)
Technika Brno – SHKM Hodonín 1:4 (kon.)
HK Opava
3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
HC ISMM Kopřivnice
Středa 14.02.2024, 18:00 • Krystal aréna, Krnov • 2. liga skupina Východ • 37. kolo

49:11
    Na ledě nám to jiskří a jsou tady další dvě minuty na obou stranách. Dvojku za hrubost dostávají Pargáč s Krejsou.

47:41
    Poměr sil na ledě se nám na chvíli vyrovná, Jakub Ludvík dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Po Spurného návratu na led si Kopřivnice zahraje přesilovku.

45:48
    Rozhodčí v podobných situacích většinou alibisticky vylučují na obou stranách, tentokrát ale za katr putuje pouze Adam Spurný. Ten dostává dvě minuty za hrubost.

34:32
    Jiří Pargáč v rohu vlastní třetiny poslal opavského útočníka na mantinel a jsou z toho dvě minuty za vražení na hrazení.

33:11
    Adam Beránek – 2 min., hrubost.

Filip Indrst – 2 min., hrubost.

20:57
    Hosté mohou srovnat krok. Josef Krejsa dostává dvě minuty za úder do oblasti hlavy a krku.

18:13
    Domácí si zahrají první přesilovku utkání. Po jasném podražení dostává dvě minuty Patrik Zeman.

02:21
    Tomáš Wendelín – 2 min., podrážení.

Tomáš Chalupa

Branky a nahrávky: 19. Beránek (Adamec, Šindelář), 34. Rousek (K. Stuchlík), 56. Häring (Rousek, Adamec) – 59. Suchý (Marek, Indrst)

HK Opava: Slíž (Nowak) – Šindelář (C), Kalus, Adamec, Štěpánek, Jak. Ludvík, Ervasti, Foltýn – Káňa, K. Stuchlík (A), Rousek (A) – Krejsa, Häring, Slusarczyk – Vašenka, Beránek, Vojtovič – Kotásek, Kadula, Hradil – Wendelín.
    Trenér: Pavel Zdráhal.

HC ISMM Kopřivnice: D. Bartošák (Kubáň) – Marek, Petrek, Hrůzek, Zeman, Kelnar, Indrst – Brodek, Pindel, Pargáč – Suchý (A), O. Sluštík (A), J. Mach (C) – Jurek, Spurný, Kubík – Pastor.
    Trenér: Marcel Kuděla.

Rozhodčí: Gebauer – Rychlý, Návrat.