Sparta – Kometa Brno 4:5 (1:3 po s.n.) | Třinec – Litvínov 5:2 (kon.) | K. Vary – Mountfield HK 0:3 (kon.)
Kladno – Plzeň 3:4 (po pr.) | Motor ČB – Mladá Boleslav 0:1 (kon.) | Pardubice – Liberec 7:1 (kon.)
Olomouc – Vítkovice 1:2 (kon.)
HC Oceláři Třinec
5:2 (0:1, 3:0, 2:1)
HC VERVA Litvínov
Neděle 18.02.2024, 15:00 • WERK Arena, Třinec • Tipsport extraliga • 46. kolo

Z dnešního utkání je to vše. Děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek neděle. Od klávesnice se s vámi loučí Igor Mainka. (18:04:02)

Trestné minuty: 10:10

Martin Růžička si dnes připsal tři asistence. Všechny zaznamenal v přesilových hrách a v kanadském bodování celé extraligy se posunul o dva body do čela před Tomáše Filippiho z Liberce.

V Třinci je dobojováno. Oceláři si dnešním vítězstvím zajistili přímý postup do čtvrtfinále a k jistotě nejhůře třetího místa jim stačí získat bod. Litvínov se naopak propadl za Kometu a Liberec na 6. místo.

Dnešní vítězství slezského celku se nerodilo lehce. Hned v úvodu překvapil třinecké publikum střelou od modré Zile. Litvínov měl v první části i další šance, ale ty neproměnil. O osudu zápasu rozhodla druhá třetina, kdy Nestrašil proměnil dvě přesilové hry, třetí gól přidal po výjezdu z trestné lavice tečí před Zajíčkem Čacho. Definitivní pojistku na třinecký plný bodový zisk udělali ve třetí třetině Daňo s Hudáčkem. Zile pak v závěru výsledek kosmeticky upravil na konečných 5:2

Nejlepší hráči: Andrej Nestrašil (2+0) – David Kaše (0+1).

59:25
    Kacetl si připsal další zásah po nahození Zemana od modré čáry. Třinecký gólman vyrazil puk do strany, kde se k dorážce dostal Kirk, ale tento pokus skončil na dojíždějícím bránícím hráči.

57:53
    Litvínov se tlačí k útočení, Hlava si najel k vrcholu pravého kruhu, ale prudkou střelu poslal jen vedle třinecké branky.

56:35
    Vynikající šance Jurčíka, který si najel s pukem do levého kruhu a švihem napálil puk kolem zadní tyče do zadního mantinelu za třineckou brankou.

56:25
    Zajíček má puk v lapačce, poté co Adámek nahodil kotouč od modré čáry.

55:56
    Po přihrávce Koblasy pálil z mezikruží Abdul, ale jeho prudká střela z mezikruží minula pravou tyč Kacetlovy branky.

54:56
    Ofsajd zastavil litvínovský pokus dostat se do útočného pásma, ve kterém se nacházel David Kaše.

53:35
    Hudáček zkoušel překvapit Zajíčka nahozením z nulového úhlu, ale puk se od Zajíčka odrazil zpět za branku.

53:26
    Dnešní utkání sleduje 5031 diváků. Ve WERK Areně panuje fantastická atmosféra, může za to i aktuální výsledek.

52:05
    Litvínov se po reklamní přestávce dostal k útočné akci, ale zastavil je rozhodčí na modré čáře. Příčina: ofsajd.

51:56
    Nahození od modré čáry končí u gólmana Zajíčka, který zakročil proti střele jednoho z domácích obránců. Následuje komerční přestávka.

51:27
    Hrehorčák naznačil z levého kruhu střelu švihem, ale jeho pokus zamířil těsně vedle brankáře Zajíčka.

50:39
    Domácí se dostávali do šance, ale Sikorova žabka minula Čachovu hůl. Třinecký útočník by jinak jel sám na branku.

49:58
    Vrána už při hře v plném počtu hledal bekhendovou přihrávkou před brankou Hudáčka, ale tomu puk přeskočil hůl.

49:35
    Ofsajd zastavil útočné snažení třineckého celku.

48:43
    Třineckým kombinace nevyšla, přesilovka trochu vypadala, že se vše chystá pro Nestrašila, ale ten neměl ideální prostor pro střelu a završení hattricku.

48:31
    Jeřábkova střela od modré čáry nebyla přesná, trefila jen bránícího Zemana.

47:51
    Třinec si zahraje další přesilovou hru, protože Šalda se při pokusu otočit za litvínovskou brankou zasáhl holí do obličeje Voženílka. Litvínovský obránce obdržel dvě minuty.

47:07
    5/5
    Litvínov právě vstřelil branku!
    KRISTAPS ZILE se podruhé v utkání prosazuje. Opět to bylo po buly, tentokrát si ale musel Havelka dojet pro puk k mantinelu a přihrát dozadu svému kolegovi. Zileho střela propadla přes chumel hráčů až za záda brankáře Kacetla. Asistence: Martin Havelka – 5:2.
    Zile K., Havelka M., Jurčík O., Zygmunt P., Jaks J.
    Nedomlel R., Kundrátek T., Roman M., Vrána P., Hrehorčák P.

46:59
    Kacetl si připsal další úspěšný zákrok, když si na nahozený puk k mantinelu dojel Maštalířský a rychlou střelou trefil tělo třineckého brankáře.

45:48
    Série střeleckých pokusů před litvínovskou brankou, Voženílek nahrál před branku puk do chumlu hráčů, střelu Nestrašila gólman Zajíček vyrazil, druhý pokus se odrazil od litvínovských bruslí kousek od Růžičky.

45:20
    David Kaše na poslední chvíli obral o puk Růžičku, který už si najížděl před Zajíčka do zakončení.

44:29
    Abdul si vybruslil od pravého mantinelu k Poláškovi do kruhu a následně vystřelil na třineckou branku. Jeho pokus brankář Kacetl schoval do lapačky.

43:39
    5/5
    Třinec právě vstřelil branku!
    Kurovský si dojel volný puk po nepovedené litvínovské střele a zamířil na třineckou branku spolu s LIBOREM HUDÁČKEM, kterému přenechal puk u modré čáry. Hudáček si najel s pukem do pravého kruhu a střelou ke vzdálenější tyči přidal pátý gól! Asistence: Daniel Kurovský, Ondřej Kacetl – 5:1.
    Hudáček L., Kurovský D., Jeřábek J., Adámek M., Daňo M.
    Czuczman K., Demel P., Maštalířský M., Gut M., Abdul J.

42:27
    Kacetl musel do akce proti střele Zygmunta z levé strany. Třinecký gólman schoval puk do své výstroje.

41:30
    K trenérské výzvě nejspíš nedošlo, rozhodčí zkoumali záznam na základě rozhodnutí rozhodčích. Litvínov tak bude pokračovat v plném počtu.

41:30
    5/4
    Oceláři využili třetí přesilovku v utkání! Křížnou přihrávku Růžičky z levého kruhu zkoušel dorazit do branky Voženílek, ale to se mu nepovedlo. Uspěl až svým důrazem MARKO DAŇO. Trenéři Litvínova si vzali výzvu, rozhodčí zkoumají gól. K bránění brankáři nedošlo, ten byl na dovolené mimo brankoviště, gól tak platí! Asistence: Daniel Voženílek, Martin Růžička – 4:1.
    Daňo M., Voženílek D., Růžička M., Nestrašil A., Jeřábek J.
    Czuczman K., Kirk L., Kaše O., Demel P.

41:03
    Na dvě minuty za sekání je vyloučen litvínovský Šalda.

41:03
    Hudáček si najel z levého kruhu k Zajíčkovi, ale zamíchal s pukem před litvínovským brankářem, ale puk za beton nezasunul, protože byl faulován.

40:52
    Hudáček měl dobrou možnost ke vstřelení čtvrtého gólu, ale z pravé strany neprostřelil Zajíčka.

Další třetina začne přibližně v 16:52.

Oceláři do druhé třetiny nastoupili jako vyměnění. Trochu jim k tomu pomohl také soupeř zbytečnými vyloučeními, které zkušený tým trestal. Nejprve využil přesilovku Nestrašil, poté využil odpočinku na trestné ke gólu Čacho a ve 36. minutě se znovu prosadil v početní výhodě Andrej Nestrašil. I proto na světelné tabuli svítí výsledek 3:1.

40:00

39:45
    Už při hře v plném počtu hledal před litvínovskou brankou Nestrašil Růžičku, ten dostal puk na bekhendovou stranu hole, a tak se obtočil kolem bránícího hráče a vystřelil na přední tyč, kde byl připraven gólman Zajíček, který střelu vyrazil.

38:52
    Tvrdá střela Davida Kašeho od modré čáry, Kacetl vyrazil puk do strany, kam si najel Koblasa, který nedokázal dorazit puk do odkryté branky, jeho bekhendová střela trefila boční část branky.

37:25
    Koblasa chtěl odvolat faul Jeřábka, který jej na modré čáře podrazil, ale rozhodčí se nenechali zviklat a třineckého obránce vyloučili, protože Jeřábek nechal za sebou hůl, přes kterou Koblasa přepadl. Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách.

37:07
    Růžičkova přihrávka od levého mantinelu utekla Daňovi do středního pásma.

36:30
    Černá třetina pro Litvínov. Dalším vyloučeným hráčem je Zygmunt, který zahákoval bez puku bruslícího třineckého hráče.

35:22
    5/4
    Oceláři využili přesilovou hru! Jeřábek od modré čáry našel v levém kruhu Růžičku, který bleskově přihrál křížem na pravou stranu, kde se do střely opřel ANDREJ NESTRAŠIL a prudkou střelou k bližší tyči překonal gólmana Zajíčka! Asistence: Martin Růžička, Jakub Jeřábek – 3:1.
    Nestrašil A., Růžička M., Jeřábek J., Voženílek D., Daňo M.
    Zile K., Kaše O., Zeman D., Kaše D.

35:02
    Litvínovu se povedlo vyhodit puk. Ještě před tím střílel z levé strany Jeřábek, ale gól nedal.

34:36
    Růžička nahodil puk zpoza kruhů na litvínovskou branku, kde clonil Voženílek, ale puku se zmocnil gólman Zajíček.

34:26
    Czuczman složil u mantinelu k ledu Voženílka a jede si sednout na trestnou lavici za držení. Výše trestu: 2 minuty.

34:26
    Tvrdá rána Marinčina od modré čáry se odrazila od zadního mantinelu k hráčům Litvínova. Bude se vylučovat.

33:09
    Miloš Roman byl blízko třetího gólu, když byl mezi kruhy v gólové pozici, ale bekhendovým pokusem poslal puk vedle Zajíčkovy levé tyče.

32:18
    Po reklamní přestávce se bude vhazovat po levici brankáře Kacetla.

31:10
    Voženílek vyjel zpoza branky k pravé tyči, kde vystřelil do Zajíčkova betonu, od něj se puk odrazil do levého kruhu k Růžičkovi, který z voleje minul branku.

30:45
    Nebezpečné Nestrašilovo nahození zpoza kruhů tečoval před brankou Voženílek, ale puk vyskákal vedle branky.

30:26
    Nestrašil zpětnou přihrávkou na levé straně vybídl ke střele Voženílka, ale jeho pokus letěl vedle vzdálenější litvínovské tyče.

28:59
    Baránek zachytil nahození Zemana od modré čáry u levého mantinelu, najel si s pukem k levému rohu a prudkou přihrávkou našel před brankou hůl Koblasy, od ní se puk odrazil přímo do Kacetla. Dobrá příležitost chemiků zůstala nevyužita.

28:39
    Střela Nedomlela od modré čáry skončila u brankáře Zajíčka.

28:28
    Jeřábek hledal dlouhou přihrávkou na modré čáře Nestrašila, ale ten puk pouze přisunul k mantinelu.

26:58
    Demelova střela od modré čáry letěla vedle třinecké branky, následně Abdul přihrál rukou puk na hokejku Kirka.

26:15
    Zile po Kirkově vyhraném buly vystřelil od modré čáry, ale gólman Kacetl střelu dobře viděl a schoval puk do lapačky.

25:25
    5/5
    Na konci oslabení Hrehorčák vyvezl puk od pravého rohu mantinelu k modré čáře, kde se u levého mantinelu otočil s pukem a vystřelil na branku. Gólman Zajíček byl připraven, ale před ním puk tečoval VILIAM ČACHO a od jeho hokejky puk zaplul do branky! Asistence: Patrik Hrehorčák – 2:1.
    Čacho V., Hrehorčák P., Kurovský D., Marinčin M., Smith A.
    Maštalířský M., Jaks J., Abdul J., Kirk L., Kudrna A.

25:03
    Hlava měl další tutovku, když dostal křížnou přihrávku od Koblasy k pravé tyči, ale v gólové šanci nepřehodil Kacetlův beton.

24:38
    Daňo zachytil Koblasovu přihrávku a dostal puk do útočného pásma Třince.

24:24
    Litvínov uzamkl soupeře v útočném pásmu.

23:39
    Smith dokázal vyhodit puk až k litvínovské brance.

23:22
    Nyní budou hrát ve výhodě hráči Litvínova. Na dvě minuty za hákování byl vyloučen domácí Kurovský.

22:55
    5/4
    Oceláři svou přesilovou hru využili! Voženílek zavezl puk po ose hřiště do útočného pásma, přihrál na levou stranu Růžičkovi, ten akci vyšperkoval zpětným pasem na ANDREJE NESTRAŠILA, který si popojel dopředu a střelou pod horní tyč vyrovnal na 1:1! Asistence: Martin Růžička, Daniel Voženílek.
    Nestrašil A., Růžička M., Voženílek D., Daňo M., Jeřábek J.
    Havelka M., Kudrna A., Czuczman K., Zile K.

22:42
    Střela Růžičky z levé strany trefila jednoho z blokujících hráčů Litvínova.

22:03
    Nahození Nestrašila zpoza levého kruhu zachytil gólman Zajíček.

21:56
    První třinecká přesilovka, protože na dvě minuty za vysokou hůl byl vyloučen Maštalířský, který v pádu zasáhl holí do hlavy Kundrátka.

21:35
    David Kaše krásným naznačením střely našel u levé tyče Hlavu, ten si objel Kacetla, ale beton ležícího třineckého gólmana už nepřehodil.

20:54
    Tvrdá střela Jakse od modré čáry, podobně pálil i Ondřej Kaše, ale Kacetl puk za svá záda nedostal.

Další třetina začne přibližně v 15:53.

Litvínov překvapil třinecké fanoušky a od úvodních minut je ve WERK Areně lepším celkem, vytvořil si několik zajímavých příležitostí. O to nejdůležitější se postaral ve druhé minutě Zile svou tvrdou střelou od modré čáry, která jako jediná skončila v brance. Litvínov tak po úvodní dvacetiminutovce vede rozdílem jednoho gólu a navíc bude na začátku druhé části dohrávat přesilovou hru.

20:00

19:55
    Marinčinovi se povedlo vyhodit puk k litvínovské brance.

19:27
    Litvínov si zahraje přesilovku, poté co Kašeho zahákoval při pokusu o střelu Čacho. Slovenský útočník si posedí na trestné lavici dvě minuty.

19:27
    David Kaše objel v pukem útočné pásmo a najel si k třinecké brance, kam poslal puk k třinecké brance. Brankář Kacetl puk přikryl lapačkou.

18:55
    Šaldovu střelu od modré čáry zblokoval Vrána, následně z levého kruhu nahazoval na branku David Kaše, ale brankář Kacetl puk chytil do lapačky.

18:17
    Zygmunt si najel k třinecké brance, kam k němu přiklouzal sražený puk po střele od modré čáry. Zygmunt ale bekhendovou střelou nepřekonal brankáře Kacetla.

16:43
    Marinčin na pravém křídle objel Ondřeje Kašeho a nabruslil si na střelu. Přes chumel hráčů trefil zřejmě Zajíčka, který puk lehce lízl a odrazil jej vedle levé tyče.

14:51
    Hrehorčák hledal přihrávkou zpoza branky u levé tyče Draveckého, ale střela slovenského útočníka neskončila v brance, Zajíček zasáhnout nemusel, puk těsně minul pravou tyč.

14:15
    První útočná řada Třince dlouho točila svého soupeře v útočném pásmu, jenže Marinčinovu přihrávku na Nestrašila zachytil jeden z litvínovských hráčů.

13:01
    Zřejmě Kundrátek nahodil puk od modré čáry na litvínovskou branku, kde operoval Kurovský, ale ten se dostal do rozmíšky s litvínovským obráncem.

12:36
    Další šance Litvínova, Ondřej Kaše zavezl puk středem hřiště mezi kruhy, kde místo střely volil přihrávku na pravou stranu, kam si nabruslil Hlava, ale střelu bývalého kladenského útočníka zneškodnil gólman Kacetl.

12:04
    Dvě dobré šance Litvínova, Jurčík pálil z mezikruží, stejně tak o pár sekund později Demel, ale obě střely v třinecké brance neskončily.

11:28
    Abdul křížnou přihrávkou našel na levé straně Kirka, který si zpracoval puk a rychle vystřelil na třineckou branku, gólman Kacetl střelu následně vyrazil do ochranné sítě.

11:00
    Třinečtí dobře brání, přihrávku Kirka na Hlavu zablokoval Roman.

09:59
    Koblasa hledal z levého kruhu před brankou Ondřeje Kašeho, ale ten se ke střele nedostal, protože přihrávku bruslí srazil Nedomlel.

09:21
    Litvínov si zahraje druhou přesilovku, poté co Kurovský zbytečně podrazil v útočném pásmu Kudrnu. Třinecký útočník je vyloučen na dvě minuty.

08:59
    Hudáček si objel litvínovskou branku, ale u pravé tyče ani nadvakrát nepřehodil beton ležícího Zajíčka.

08:07
    Nestrašil se na modré čáře dostal přes bránícího hráče a najel si do situace dva na jednoho, jenže Růžičkovi přihrávku přes Jakse neposlal.

07:51
    Kacetl přikryl puk mířící k jeho brance před dojíždějícím útočníkem Havelkou, kterého neuhlídal Jeřábek.

07:06
    Litvínov přesilovku nevyužil, Daňo už je zpátky na ledě.

06:27
    Ondřej Kaše dostal přihrávku zpoza branky mezi kruhy, ale jeho blesková střela z první zamířila jen vedle třinecké branky.

05:36
    Kirk pálil z pravé strany po přihrávce Kudrny, ale jeho bombu zkrotil gólman Kacetl.

05:09
    Oceláři získali buly a vyvezli puk do útočného pásma.

04:59
    Ondřej Kaše dostal ránu holi do obličeje od Daňa a Litvínov si zahraje první přesilovou hru. Daňo chtěl zasáhnout puk ve vzduchu, místo toho trefil tvář litvínoveského útočníka. Daňo dostal dvě minuty za vysokou hůl.

04:01
    Kirk si nabruslil po ose hřiště do útočného pásma a střelou přes obránce Nedomlela vystřelil na třineckou branku. Kacetl střelu i přesto viděl a puk schoval do výstroje.

03:15
    Nahození Baránka od modré čáry zamířilo na třineckou branku, ale tam puk vyrazil gólman Kacetl k zadnímu mantinelu. Domácí se zmocnili puku.

02:25
    Sikora zkusil štěstí střelou z levého kruhu, kam si nabruslil po levém křídle, ale jeho pokus tělem vyrazil brankář Zajíček.

02:10
    Daňo dostal přihrávku od levého mantinelu mezi kruhy, ale jeho střelu z první zblokoval jeden z litvínovských hráčů.

01:12
    5/5
    Tak to je nástup! David Kaše vyhrál buly, posunul puk na modrou čáru, kde se napřáhl KRISTAPS ZILE a tvrdou střelou k pravé tyči pod lapačku překonal gólmana Kacetla! Litvínov vede v Třinci 1:0. Asistence: David Kaše.
    Zile K., Kaše D., Hlava N., Jaks J., Kaše O.
    Čacho V., Jeřábek J., Dravecký V., Adámek M., Hrehorčák P.

01:09
    Zile vypálil z vrcholu levého kruhu, ale jeho prudkou střelu těsně nad ledem zkrotil gólman Kacetl.

00:01

Ještě před startem duelu převzal Martin Růžička z rukou prezidenta klubu Jána Modera plaketu na památku za 324 asistencí v třineckém dresu.

HC Oceláři Třinec: Kacetl (Mazanec) – Marinčin, Smith, Kundrátek, Nedomlel, Adámek, J. Jeřábek, Polášek – M. Růžička (A), Nestrašil, Voženílek – Kurovský, L. Hudáček, Daňo – Sikora, Vrána (C), M. Roman – Hrehorčák, Čacho, Dravecký (A).
    Trenér: Moták.

HC VERVA Litvínov: Zajíček (M. Tomek) – D. Zeman, Baránek, Jaks, Zile, Demel (A), Czuczman, Šalda – Koblasa, Gut, Kudrna – O. Kaše (C), D. Kaše (A), Hlava – Abdul, Kirk, Maštalířský – Havelka, Jurčík, Zygmunt.
    Trenér: Mlejnek.

Rozhodčí: Obadal, Ondráček – Lederer, Rampír.
    Prosadí se v Třinci bodově?

Vzájemné zápasy

Dlouho byl Litvínov pro Třinec oblíbeným soupeřem, Oceláři od sezóny 2015/2016 do letošní vyhráli 28 z 33 vzájemných soubojů. Spouštěčem této série může být poslední zápas sezóny 2014/15, kdy Litvínov po sedmém zápase ve WERK Areně zvedal nad hlavu mistrovský pohár.

Letos je situace zcela jiná. Litvínov zvládl lépe všechny tři vzájemné souboje. Doma zvítězil 6:4 a 5:2, v Třinci pak 3:2 po prodloužení. Zajímavostí je, že v každém z těchto utkání nikdo nevstřelil více než jeden gól.

HC VERVA LITVÍNOV
    5. místo, 46 zápasů (21-4-4-17), 75 bodů, skóre 142:139

Po vynikajícím rozjezdu a sérii jedenácti vítězných zápasů přišla i na Litvínov výsledkové trápení. Velkou měrou se na tom přičinilo zranění kapitána Matúše Sukeľa. Od jeho absence měli trenéři Litvínova problém složit druhý střelecky dobře fungující útok k triu Hlava, Kaše, Kaše.

Od začátku roku Litvínov vyhrál pouze šest zápasů a devět prohrál. V posledních čtyřech se musel sklonit před soupeřem dokonce třikrát, z toho od Liberce a Hradce Králové inkasoval šest gólů.

V posledním utkání si trochu spravil chuť, když získal tři body na ledě Mladé Boleslavi po těsné výhře 3:2. O vítězný gól se postaralo bratrské duo už v první třetině, kdy se prosadil Ondřej Kaše.

Družstvo Karla Mlejnka bude muset v posledních šesti zápasech tvrdě bojovat o čtvrté místo po základní části zaručující přímý postup do čtvrtfinále. Nejlépe je na tom právě Litvínov, který má stejně bodů jako čtvrtý Liberec, ale o zápas méně.

Kanadskému bodování Litvínovského týmu vládne Ondřej Kaše se 47 body, což ho řadí na třetí místo v celé extralize. Druhý člen bratrského dua David má 36 bodů. Petr Koblasa je na 35 bodech, Jindřich Abdul má 34 a Nicolas Hlava 33. Svými výkony v letošní sezóně si vychytal reprezentační pozvánku Šimon Zajíček, který si připsal na Švédských hrách i premiérový start v národním dresu.

HC OCELÁŘI TŘINEC
    3. místo, 46 zápasů (23-8-5-10), 90 bodů, skóre 152:110

Oceláři se před startem play-off rozjeli a v posledních dvanácti zápasech desetkrát vyhráli, v posledních pěti zápasech mají stoprocentní bodovou úspěšnost a s 90 body jsou na třetím místě.

Draci z města oceli si ve středu doma s přehledem poradili s Olomoucí (6:1) a v pátek dovolili Hradci stáhnout dvoubrankovou ztrátou, aby pak udeřili v přesilovce a vyvezli z východu Čech tři body za výhru 3:2.

I díky tomu si tým trenérů Motáka a Országha zajistí jakýmkoliv vítězstvím účast ve čtvrtfinále. V případě, že Oceláři vyhrají za tři body a Kometa nezvítězí v Brně, pak slezská družina definitivně může pomyslně vystoupat na pódium, ze kterého už je do konce základní části nikdo nesesadí.

Případná jistota třetího místa může hrát v dalších zápasech důležitou roli v bojích o individuální trofeje. Všichni členové první útočné formace překročili hranici 40 bodů. Nejvíce má Martin Růžička, který s 56 body ztrácí jediný na líbereckého lídra Tomáše Filippiho. Daniel Voženílek má na svém kontě 46 puntíků, o tři méně pak třetí člen formace Andrej Nestrašil.

Třineckému týmu před začátkem play-off pomohl návrat dvou slovenských útočníků. Už před reprezentační přestávkou naskočil do hry Libor Hudáček, po pauze pak Marko Daňo. Jisté je, že do duelu nenaskočí zdravotně indisponovaní David Cienciala a Adam Helewka.

Hezké nedělní odpoledne u hokejové Tipsport extraligy. Ta má dnes na programu 46. kolo a v tom tři souboje celků z první šestky. Pardubice doma přivítají Liberec, Sparta brněnskou Kometu a v tomto online přenosu budeme sledovat zápas z třinecké WERK Arény, kde nastoupí Litvínov. Zápasem vás provede Igor Mainka.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Igor Mainka

Branky a nahrávky: 23. Nestrašil (M. Růžička, Voženílek), 26. Čacho (Hrehorčák), 36. Nestrašil (M. Růžička, J. Jeřábek), 42. Daňo (Voženílek, M. Růžička), 44. L. Hudáček (Kurovský, Kacetl) – 2. Zile (D. Kaše), 48. Zile (Havelka)