Black Dogs Budweis – Riders Univerzita Pardubice 5:0 (kon.)
Black Dogs Budweis
5:0 (2:0, 1:0, 2:0)
Riders Univerzita Pardubice
Pondělí 19.02.2024, 19:30 • Hokejová hala POUZAR, České Budějovice • Univerzitní liga ledního hokeje • 16. kolo

54:47
    Ladman poslal na mantinel domácího Hrůšu a jde si na dvě minuty odpočinout za krosček.

51:02
    Vyloučení v týmu Riders Univerzita Pardubice:
    Vacek – 2 min., podrážení.

50:05
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Domácí jdou v polovině třetího dějství do tříbrankového vedení. Krtek prošel po levé straně a vystřelil na Sodomku. Ten puk vyrazil betonem na druhou stranu, tam byl volný JAKUB ANDERLE, který se trefil do odkryté části branky, 5:0. Asistence: Aleš Krtek.

47:25
    Hrachovský se dostal po pěkné kombinaci k ložence. Jenže míjí prázdnou branku.

45:05
    Jenže Black Dogs Budweis jdou v přesilovce už do čtyřbrankového vedení.
    FILIP NOVÁK si od modré sjel do slotu a nikým neatakován prostřelil forhendem brankáře Sodomku, 4:0. Asistence: Jakub Anderle a Tomáš Vochozka.

44:28
    Vochozka skončil na ledě po vysoké holi Stolína, který si jde na dvě minuty odpočinout.

42:25
    To jsou zmatky. Vochozka dostal po chybě obrany Riders nabídku do slotu, jenže Sodomka dostal do své lapačky jeho forhendovou střelu z první.

37:07
    Vyloučení v týmu Black Dogs Budweis:
    Novák – 2 min., držení.

35:47
    Jan Stolín po závaru před brankou Riders fauloval po roztržce jednoho z domácích a jde si na dvě minuty odpočinout.

32:42
    Domácí jdou v polovině zápasu do tříbrankového vedení. JAN JANOCH dostal přihrávku na levý kruh. No a domácí ostrostřelec z první posílá touš přesně k tyčce, 3:0. Asistence: Vojtěch Krcho a Yahor Hrakholski.

26:59
    Svoboda – 2 min., hrubost.

22:42
    Matouš Masopust měl před sebou volnou branku, ale hůl mu zablokoval obránce Riders.

21:00
    Vacek svou sekerou zastavuje šanci Hrachovského, hosté jdou do čtyř.

18:29
    Kohout – 2 min., vražení na hrazení.

13:16
    Vavřík byl faulován při rychlém brejku, za podrážení jde ven Tomáš Frühbauer.

10:16
    Domácí jdou v polovině úvodní třetiny do dvoubrankového vedení. ŠIMON MASOPUST potrestal špatnou rozehrávku hostů. Domácí šikula si najel z pravé strany, pak se dostal před branku a poslal puk nad beton Sodomky, 2:0. Asistence: Filip Hubáček, Jakub Anderle.

07:44
    Riders špatně rozehráli a Sodomka pak udržel puk se štěstím ve své výstroji.

05:05
    Black Dogs jsou do vedení po rychlém kontru. ŠIMON MASOPUST dostal touš do jízdy, najel si v rychlosti nikým neatakován před Sodomku a překonal ho střelou nad vyrážečku, 1:0. Asistence: Pavel Chocholoušek, Jakub Anderle.

Vít Káňa

Branky a nahrávky: 6. Masopust (Chocholoušek, Anderle), 11. Masopust (Hubáček, Anderle), 33. Janoch (Krcho, Hrakholski), 46. Novák (Anderle, Vochozka), 51. Anderle (Krtek)

Black Dogs Budweis: Dvořák (Ludvík) – Svoboda, Krtek, Hrůša, Novák, Hubáček, Kohout – Vavřík, Přívozník, Krcho, Anderle, Janoch, Masopust (C), Vochozka (A), Hrakholski, Chocholoušek.
    Trenér: David Oulík

Riders Univerzita Pardubice: Sodomka, Novotný – Kopecký, Štohanzl, Vacek, Frühbauer, – Skála, Maťátko (C), Hrůša, Winkler, Šrámek, Ladman, Voldán, Hebek (A), Stolín.
    Trenér: Martin Šejba

Rozhodčí: Martin Šperl – Ondřej Polák, Patrik Augusta