Girona – Rayo Vallecano 3:0 (kon.)
Girona FC
3:0 (0:0)
Rayo Vallecano
Pondělí 26.02.2024, 21:00 • Estadi Municipal de Montilivi (Girona) • Španělská LaLiga • 26. kolo

90+5
    Girona právě vstřelila branku!
    Nakonec se domácí ještě prosazují! Na konci 95. minuty SÁVIO převzal balon skoro až u lajny, vydal se dopředu a rychlou kličkou se dostal před obránce. Brankáře poté už chytře obstřelil! Asistence: Couto.

90+1
    Teď už nastavení tribunám vadit ale nemusí! SÁVIO totiž dostal přesný pas do běhu, dostal se na hranici vápna, kde si pohrál s obráncem kličkou na střed a poté poslal po zemi s přehledem míč mimo dosah Dimitrievskiho! Asistence: Pablo Torre.

52
    Zatím sledujeme pravý opak prvního poločasu a výsledkem je první gól zápasu! Na hraně ofsajdu si naběhl na centr Gutiérrez, který pak ve vápně vrátil míč na VIKTORA CYGANKOVA a ten přízemním pokusem trefuje přesně volnou část branky! Asistence: Miguel Gutiérrez.