Mostečtí Lvi – Děčín 3:4 (kon.) | Vyškov – Havířov 7:3 (kon.) | Příbram – Vrchlabí 3:2 (kon.)
Písek – Kralupy n. Vltavou 8:4 (kon.) | SHKM Hodonín – Šumperk 7:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Nový Jičín 3:1 (kon.)
Technika Brno – Opava 5:2 (kon.) | Vel. Meziříčí – Val. Meziříčí 0:4 (kon.) | Chomutov – Ústí n/L 6:1 (kon.)
Tábor – Letňany 5:2 (kon.) | Cheb – Kobra 3:2 (po pr.) | Řisuty – Benátky n/J 3:10 (kon.)
HC Stadion Cheb
3:2 (2:0, 0:2, 0:0 - 1:0)
HC Kobra Praha
Sobota 02.03.2024, 18:00 • Zimní stadion města Cheb, Cheb • 2. liga skupina Západ • Skupina B

Domácí se loučí se sezónou vítězstvím po prodloužení s Kobrou Praha, naopak hostující tým bude bojovat v předkole play-off o postup do čtvrtfinále proti Mosteckým Lvům. Děkuji za pozornost a u dalších on-line přenosů napočtenou. (20:26:13)

61:16 Petr ROZHON - 3:2

61:16
    Stadion Cheb právě vstřelil branku!
    Tak to byla nádhera! Domácí se loučí se sezónou vítězstvím! V situaci tři na dva krásně našel kapitán Kořán PETRA ROZHONA, který blafákem do forhendu rozhoduje dnešní utkání! Asistence: Petr Kořán a Šimon Kristina.

61:00
    Další zákrok Koláře.

60:25

60:01

Prodloužení začne přibližně v 20:21.

Třetí třetina nabídla velmi opatrný hokej. Ten rozlouskly dva fauly domácích dvě minuty před koncem základní hrací doby, kterou Kobra nedokázala využít a utkání jde do prodloužení!

60:00

59:59
    Poslední střela v základní hrací době, vyslal ji Šťastný, ale brankář Kolář dnes předvádí skvělý výkon!

59:54
    Domácí jsou ve čtyřech! Domácí brankář posunul branku!

59:30
    Bříška vypálil z mezikruží, ale brankář Kolář byl připraven a chytá.

59:10
    Oddechový čas pro tým HC Kobra Praha.

59:10
    Skvělý zákrok domácího brankáře proti střele Šťastného, ten při zákroku ještě posunul branku.

58:28
    Prohrané buly stojí Kobru útočné pásmo.

58:25
    Vyloučení v týmu HC Stadion Cheb:
    Václav Skuhravý – 2 min., hrubost.

58:00
    Domácí ihned po buly vyhazují puk do bezpečí.

57:51
    Jaroslav Vašíček – 2 min., faul kolenem.

57:37
    Pozor! Na ledě zůstal ležet jeden z čárových rozhodčích a ten hlavní přivolává doktorku!

56:54

56:30
    Skvělá akce Chebu mohla vést k dalšímu vedení. Situace tři proti dvěma ale brankou neskončila.

55:54
    Před brankou Chebu se ocitl jeden z hostů úplně sám, obrana si s tím dokázala poradit a vyhodila kotouč až za všechny čáry.

55:30
    Chebští vyhodili až za branku Kobry.

54:54
    Ferdinand Tóth – 2 min., hákování.

54:45
    Houška střílel bekhendem nebezpečně nad branku svého soupeře.

54:30
    Zakázané uvolnění domácího celku.

54:19
    Kotouč se nachází v ochranné síti po zablokované střele jednoho z domácích.

53:39
    Kobra tlačí svého soupeře, který si nemůže dostat ze své obranné třetiny.

52:52
    Puk se nachází za brankou Kobry.

50:06
    Bříška posílal puk před branku, ten se tam odrážel, ale neplechu nezpůsobil.

49:35
    Nahození Šťastného proletělo jen těsně vedle branky.

48:23
    Pražané vyhodili pouze na zakázané uvolnění.

Dnešní utkání sleduje 469 diváků.

46:39
    Zakázané uvolnění Kobry.

46:09
    Ve střehu musel být opět brankář Málek. Připisuje si další zákrok.

45:33
    V ofsajdu se nacházeli i hráčů Kobry.

44:29
    Obrovská šance Chebu! Před brankou byl úplně osamocený jeden z útočníků, ale kotouč do prázdné svatyně doklepnout nedokázal.

44:09
    Píská se ofsajd Stadionu.

43:39
    Kořán měl odkrytý prostor a vypálil velmi nebezpečně. Jeho střelu ale Málek výborně zachytil lapačkou!

43:09
    Zakázané uvolnění Chebu.

42:44
    Kobra také prověřila domácího gólmana.

42:30
    Jeden z domácích se prokličkoval až před branku, ale jeho zakončení nemělo razanci.

42:10
    Ofsajd domácích.

42:01
    Velký závar před hostující brankou. Brankář Kobry dlouho nevěděl, kde je puk. Nakonec se přerušuje.

41:25
    Brankář Kobry musel vyjet proti přihrávce a vyhazuje puk až na icing.

40:55
    Přihrávku jednoho z hráčů Kobry nikdo nezachytil.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:39.

Pražané ve druhé třetině zlepšili hru a zaslouženě zásluhou Stejskala a Houšky vyrovnali na 2:2! O výsledku utkání tedy rozhodne třetí třetina, nebo případné prodloužení či nájezdy.

35:03
    Obrovská šance, hned po buly se dostal jeden z domácích až do brankoviště, ale zasunout puk do sítě nedokázal.

34:54
    34:16 Vladislav HOUŠKA - 2:2

34:16
    Kobra právě vstřelila branku!
    Kobra srovnává skóre utkání! VLADISLAV HOUŠKA si najel z pravé strany na přihrávku Tichého a vrací Pražany zpátky do zápasu! Asistence: Stanislav Tichý a Martin Petrák.

34:02
    Z pravé strany se řítil sám na branku Kisliuk, střelu mezi betony si ale Málek pohlídal.

32:26
    Kvasnička třikrát nebezpečně střílel, ani jednou ale bohužel pro Pražany síť nerozvlnil.

31:28

31:16
    Zpoza branky zkoušel zakončit hostující útočník, jeho pokus nebyl vůbec špatný, ale brankář si vše pohlídal.

31:07

30:16
    Šťastný se dostal ke střele, ale minul domácí svatyni.

29:28

29:07
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha:
    Martin Nagy – 2 min., vysoká hůl.

28:49
    Skvělý průnik Petráka až do brankoviště, kde mu ale domácí brankář vypíchl puk.

28:05
    Přihrávka na Houšku byla moc prudká, naopak na druhé straně šance Chebu, která skončila střelou mimo tři tyče.

27:40

27:11
    Stadion dostává puk do středního pásma.

26:40
    Skvělý zákrok domácího brankáře proti střele Martina Nagyho.

26:11
    Chebští vyhazují do bezpečí.

25:44
    Hned po čtyřech vteřinách přesilovky střílel od modré Bříška.

25:40
    Michael Čejka – 2 min., hákování.

24:35
    Nebezpečný útok Chebu zachránil brankář Málek.
    23:33 Jiří STEJSKAL - 2:1

23:33
    Pražané snižují na rozdíl jedné branky! Kotouč se odrážel na brankovišti a do branky ho nakonec dorazil JIŘÍ STEJSKAL. Asistence: Tomáš Šťastný a Kamil Bříška.

22:10
    V mezikruží se ocitl jeden z hráčů Chebu, ale trestuhodně přestřelil branku.

21:27
    Další střela od modré skončila v náruči Koláře.

21:05
    Kobra také poprvé v útoku a hned z toho vzešla střela, kterou domácí brankář chytil maskou.

20:23
    První útok mají na starosti domácí hokejisté.

20:01

Druhá třetina začne přibližně v 18:53.

První třetina je u konce! Domácí v ní vedou o dvě branky, které vstřelili po čtyřech minutách. Od té doby se hra vyrovnala, na obou stranách byly velké šance na snížení či zvýšení vedení, ale ani jednomu se nepodařilo je využít!

20:00

19:52
    Píská se ofsajd a to bude to poslední, co jsme mohli vidět v první periodě.

19:39
    Cheb mohl zvýšit na 3:0! V situaci tři na jednoho domácí dostali puk do levého křídla a střela jednoho z domácích skončila na břevně branky Kobry.

19:10

19:00
    Poslední minuta první třetiny!

18:46
    Obrovská šance na straně Kobry! V situaci dva na jednoho jeden z hráčů hostí ale přestřelil branku.

17:28
    Šťastný se objevil úplně sám před brankářem domácích, ale skvělý zákrok domácího gólmana mu nedovolil vstřelit kontaktní branku!

17:10
    Radek Prošek – 2 min., vysoká hůl.

16:42
    Střela Dudáčka od modré úspěch nepřinesla.

16:09
    Ferdinand Tóth – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku.

16:09
    Stanislav Tichý – 2 min., vysoká hůl.

15:55
    Tlak před brankovištěm domácí zvládli.

15:31
    Střela od modré čáry se nebezpečně odrazila od mantinelu, ale Kolář se rychle přesunul.

15:21
    Zakázané uvolnění Chebu, který si teď nerozuměl v rozehrávce.

14:14
    Po dlouhé době v menším tlaku také Kobra, domácí obránci ale už vše vyřešili a odjeli vystřídat.

13:44

12:50
    Cheb uzamkl svého soupeře v útočném pásmu.

12:15
    Sám na branku teď ujížděl jeden z hostů, ale domácí brankář byl připraven!

11:44
    Daniel Dudáček – 2 min., podrážení.

11:37
    Šťastný se skvěle uvolnil a vypálil, bohužel pro něj byl domácí gólman připravený.

10:24
    Cheb se mohl radovat dnes už potřetí! Skvělý zákrok ale předvedl brankář Málek.

09:39
    Hudáček odpálil od modré, ale brankář Kolář nedopustil vstřelení branky.

08:59
    Další šance Kobry! Střelu z pravé strany vyrazil Kolář před sebe a na dorážku číhal jeden z útočníků, který ale minul branku.

08:37
    Domácí uklidňují hru za vlastní brankou a v klidu vystřídají.

07:17
    Přihrávka rukou. Vhazuje se ve středu kluziště.

06:58
    Nebezpečná střela jednoho z hráčů Kobry proletěla těsně vedle domácí svatyně!

06:31
    Vhazuje se v útočném pásmu Chebu.

05:23
    Zakázané uvolnění domácího týmu.

Omlouváme se za menší technické potíže! Od teď přenos pojede v plném proudu!
    03:38 Michael ČEJKA - 2:0

03:38
    Domácí vedou 2:0! Využita přesilovka, MICHAEL ČEJKA vypálil od modré čáry a o břevno posílá kotouč do sítě! Asistence: Ferdinand Tóth a Radek Prošek.

02:38
    Tomáš Duda – 2 min., vysoká hůl.
    00:38 Václav SKUHRAVÝ - 1:0

00:38
    VÁCLAV SKUHRAVÝ se po střele Rozhona ocitl sám před brankou hostů a dorazil kotouč do branky – 2:0! Asistence: Petr Rozhon a Milan Davídek.

00:01

HC Stadion Cheb: K. Kolář (Kašpar) – Šik, Karpov, V. Stejskal, Innanmaa, Vápeník, Kořán (C), Strýček (A), Jonák – Klíma, Krutina, Rozhon – Davídek, A. Vlach, Vašíček – Tóth, Čejka (A), Prošek – M. Skuhravý, Kisliuk, V. Skuhravý.
    Trenér: Václav Skuhravý

HC Kobra Praha: Málek (Ondrík) – Dudáček, Shaklein, Horáček, T. Duda, J. Stejskal – Houška, Bříška (A), Šťastný (C) – F. Vlček, S. Tichý, Míšek – M. Kvasnička, Petrák, Matuška – Nagy.
    Trenér: Miloslav Šeba

Rozhodčí: Glanc – Tichý, Herles.

Vítám Vás u posledního kola třetí nejvyšší české soutěže v části poražených u utkání mezi dvanáctým Chebem a jedenáctou Kobrou Praha. Už je jasné, že Chebu po tomto utkání končí sezóna a Kobra si zahraje předkolo play-off. Pokud Kobra v dnešním utkání zvítězí a Benátky prohrají, bude hrát pražský celek s Ústím, pokud Benátky vyhrají, je jasné, že se Kobra utká s Mosteckými Lvy!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Matyáš Hampl

Branky a nahrávky: 1. V. Skuhravý (Rozhon, Davídek), 4. Čejka (Tóth, Prošek), 62. Rozhon (Kořán, Krutina) – 24. J. Stejskal (Šťastný, Bříška), 35. Houška (S. Tichý, Petrák)

Rozhodčí: Glanc – Tichý, Herles