Skalica – Pov. Bystrica 8:6 (kon.) | Dubnica – Trnava 7:8 (kon.) | Prešov – Žiar nad Hronom 4:0 (kon.)
Vlci Žilina – Modré Krídla 3:0 (kon.)
DOXXbet Vlci Žilina
3:0 (3:0, 0:0, 0:0)
Modré Krídla Slovan
sk Neděle 03.03.2024, 17:001. liga (SR) • 44. kolo

Hráči Žiliny vyhrávajú dnešný zápas jasne 3:0. Sledovali sme zaujímavý zápas. Ja sa lúčim a prajem ešte pekný večer. (19:07:07)

59:44
    Jansons pálil od modrej čiary. Jeho pokus nebol presný.

58:59
    Marco Halama zakončoval z pravej strany. Jeho pokus Haronik chytil a prerušil hru.

58:02
    Začali posledné dve minúty tretej tretiny.

57:45
    Zápas je už rozhodnutý a v podstate sa len dohráva.

55:36
    Belluš pálil z pravého kruhu. Jeho bombu Haronik chytil lapačkou a prerušil hru.

54:40
    Domáci v plnom počte.

53:49
    Pobežal vyhadzuje puk cez všetky čiary.

53:11
    Lipiansky pálil od modrej čiary. Košarišťan jeho pokus vyrazil betónom.

52:40
    Vylúčenie v tíme DOXXbet Vlci Žilina:
    Igor Safaraleev – 2 min., držanie.

52:36
    Hajnik zakončil z ľavého kruhu, ale netrafil bránu.

51:29
    Beták našiel dobrou prihrávkou Mráza, ale toho opäť vychytal Haronik.

50:11
    Hráči Žiliny kontrolujú dianie na ľadovej ploche.

48:26
    Šmída výborne vystrelil. Jeho pokus schoval Haronik v lapačke a prerušil hru.

47:01
    Následuje reklamná prestávka.

46:09
    Lipiansky doslova tlačil Košarišťana s pukom do brány. Jeho snaženie prerušil rozhodcovský hvizd.

45:37
    Zaujímavé nahodenie puku od Kolářa. Jeho pokus bol zablokovaný.

44:23
    Mrázove zakončenie so šťastím vyrazil Haronik vyrážačkou.

43:16
    Hostia sú dosť agresívni. Volkov tvrdo narazil na mantinel Betáka, ale vylučovať sa nebude.

41:26
    Píska sa ofsajd domáceho tímu.

40:37
    Hostia zaváhali vo svojej tretine. Koyš bol vo veľkej šanci, ale netrafil odkrytú bránu.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Domáci vyhrávajú aj po druhej tretine 3:0. Sledujeme však zaujímavý zápas. Uvidíme čo nám prinesie tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:01
    Začala posledná minúta druhej tretiny.

38:11
    Domáci kontrolujú dianie na ľadovej ploche.

36:37
    Jakúbek sa dostal do šance. Jeho zakončenie švihom Haronik vyrazil betónom.

35:29
    Sledujeme teraz viacero nepresností na oboch stranách.

34:22
    Koyš opäť zakočoval z ľavého krídla. Jeho pokus skončil len na zadnom mantineli.

33:49
    Hostia v plnom počte.

32:27
    Hráči Žiliny sa v tejto presilovke trápia. Hostia sa bránia výborne.

31:26
    Hostia vyhadzujú puk cez všetky čiary.

30:54
    Koyš výborne pálil z ľavého kruhu, alevnetrafil bránu. Domáci zostávajú v útočnom pásme.

29:11
    Domáci majú teraz pred sebou dlhú presilovú hru. Okamžite sa usadili v pásme a tlačia svojho súpera.

26:05
    Lukáš Paukovček – 2 min., nešportové správanie.

26:01

25:23
    Safaraleev dostal prihrávku pred bránu. Zakončil, ale jeho pokus nebol presný.

24:51
    Koyš zakončoval z prvej, ale výborne puk zablokoval Královič.

23:24
    Pobežalovu bombu od modrej čiary vyrazil Haronik.

22:17
    Hostia sú aktívni v druhej časti. Hauserove nahodenie vyráža betónom Košarišťan.

21:10
    Hajnik sa dostal do šance. Jeho zakončenie švihom Košarišťan vyrazil.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Po prvej tretine vedú domáci hráči 3:0. Ich vedenie je zaslúžené. Kontrolujú dianie na ľadovej ploche. Uvidíme čo nám prinesie druhá tretina.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

19:01
    Začala posledná minúta prvej tretiny.

18:34
    Patri Koyš dostal prihrávku od Mráza. Zakončil z prvej a jeho pokus trafil Haronikov betón.

17:11
    Hráči Žiliny majú veľký tlak! Haronik vyrazil strelu Vargu z pravého kruhu.

16:09
    Dávid Hajnik – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.

16:01

15:29
    Ďaľšia veľká šanca domácich! Koyš pálil z tesnej blízkosti a triafa tyč!

14:58
    Hráči Žiliny jasne dominujú v dnešnom zápase.

13:52
    Vlci Žilina dali gól! Domáci pridávajú aj tretí gól v zápase! Marco Halama to spravil šikovne. Dobrou prihrávkou našiel RÓBERTA VARGU, ktorý presným zakončením nedal šancu Haronikovi v bráne hostí. Asistencie: M. Halama.

11:32
    Do dobrej šance sa dostal Varga, ale jeho pokus letel tesne mimo brány hostí.

10:37
    Pobežal nahadzoval puk na bránu hostí, ale jeho pokus zablokoval nohami Fabuš.

09:22
    Vidovič spravil obrovskú chybu! Varga sám pred Haronikom netrafil bránu!

08:13
    Trubač bol vo veľkej šanci! Sám pred Košarišťanom neuspel!

07:25

07:11
    Hajnik dobre pálil z pravého kruhu. Jeho pokus Košarišťan chytil lapačkou a prerušil hru.

06:03
    Domáci vyhadzujú puk cez všetky čiary.

05:25
    Marco Halama – 2 min., hákovanie.

04:52
    Paukovček pálil z tesnej blízkosti. Jeho pokus Haronik vyrazil a dorážal ešte Melcher, ale aj jeho pokus Haronik chytil.

03:55
    Sledujeme zatiaľ jasnú záležitosť na ľade. Hostia sa len bránia.

02:30
    Vlci Žilina dali gól! Domáci pridávajú rýchlo aj druhý gól v zápase! Varga to spravil parádne. Parádnou prihrávkou našiel EDUARDSA JANSONSA a ten si doslova vychutnal Haronika v bráne hostí. Asistencie: R. Varga, M. Jakúbek.

01:40
    Safaraleev v dobrej šanci! Haronik teraz jeho pokus chytil lapačkou a prerušil hru.

00:57
    Vlci Žilina dali gól! Domáci idú bleskovo do vedenia! Bruno Maráz našiel presnou prihrávkou PATRIKA KOYŠA, ktorý presnou strelou prekonáva Haronika v bráne hostí. Asistencie: B. Mráz, Š. Beták.

00:44
    Hostia v šanci. Jasenec sa dostal pred Košarišťana, ale zakončiť nedokázal.

00:14
    Domáci sa previnili zakázaným uvoľnením.

00:01
    Úvodné buly získali hostia z Bratislavy.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

DOXXbet Vlci Žilina: Košarišťan (Žille) – Pobežal, Jansons, Malina, Rajnoha, Holenda, Kolář, Jakubík, Pišoja – Jakúbek, Halama, Varga – Koyš, Mráz, Beták – Bezúch, Šmída, Safaraleev – Melcher, Paukovček, Belluš
    Tréner: Ernest Bokroš

Modré Krídla Slovan: Haronik (Panáček) – Fabuš, Královič, Volkov, Vidovič, Krakovský, Hauser, Myšiak – Jasenec, Petráš, Hajnik – Ožvald, Lipiansky, Petráš – Jendek, Trubač, Mamonov
    Tréner: Ján Lipiansky

Rozhodca: Bachúrik, Lesay – Staššák, Tvrdoň.

Vlci Žilina

Domáci hokejisti sú už vopred jasným víťazom základnej časti SHL. V poslednom ligovom zápase zvítazili na ľade AquaCity Pikes vysoko 11:0. Aj v dnešom zápase sú hráči Žiliny favoritom. Uvidíme či to dokážu potvrdiť na ľadovej ploche.

Hostia z Bratislavy nazbierali v doterajšom priebehu sezóny 67 bodov a patrí im aktuálne siedma pozícia. Dnes to budú mať veľmi náročné. Ak budú chcieť bodovať musia podať bezchybný výkon. Uvidíme či sa im podarí zaskočiť favorita.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.

Lissko

Branky a nahrávky: 1. Koyš (Mráz, Beták), 3. Jansons (Varga, Jakúbek), 14. Varga (Halama)

Trenér: Ernest Bokroš

Trenér: Ján Lipiansky

Rozhodčí: Bachúrik, Lesay – Staššák, Tvrdoň