Florida – Calgary 5:1 (kon.) | San Jose – Ottawa 2:1 (kon.) | Montreal – Toronto 2:3 (kon.)
Washington – Chicago 4:1 (kon.) | Tampa – Philadelphia 7:0 (kon.) | NY Rangers – St. Louis 4:0 (kon.)
Vancouver – Winnipeg 5:0 (kon.) | Vegas – Detroit 5:3 (kon.) | Los Angeles – Dallas 1:4 (kon.)
Pittsburgh – Edmonton 0:4 (kon.) | Minnesota – Nashville 4:3 (po pr.) | Carolina – Calgary 7:2 (kon.)
Chicago – Arizona 7:4 (kon.)
Los Angeles Kings
1:4 (1:0, 0:2, 0:2)
Dallas Stars
Neděle 10.03.2024, 04:30 • Crypto.com Arena, Los Angeles • NHL

48:48
    Jamie Benn (DAL) míří na trestnou lavici a opět jsou to dvě minuty za podrážení.

44:48
    Další přesilová hra pro hráče Dallasu, protože na dvě minuty za podrážení je vyloučen Phillip Danault (LAK).

37:09
    Střelec jediné branky Los Angeles Kevin Fiala (LAK) znova míří na trestnou lavici a opět je to za podrážení.

33:31
    Dallas bude hrát přesilovou hru, protože dvě minuty za krosček dostává Blake Lizotte (LAK). Navíc se následně dostal do hodně rychlé bitky s Ty Dellandreou (DAL), jenž ho okamžitě poslal k ledu, a proto také oba hráči dostávají jen dvouminutové tresty za hrubost.

27:48
    Dallas si zahraje svou druhou přesilovou hru v utkání, protože na trestnou lavici míří střelec jediné branky utkání Kevin Fiala (LAK), jenž dostává dvě minuty za podrážení.

19:21
    Přesilová hra Dallasu končí předčasně, protože Jamie Benn (DAL) zasáhl Danaulta holí do obličeje a dostává tedy dvě minuty.

18:37
    Následně se před bránou Kings strhla potyčka a jediný trest zde dostal domácí Quinton Byfield (LAK), jenž obdržel dvě minuty za hrubost a Dallas tedy bude hrát svou první přesilovou hru.

15:32
    Domácí hráče čeká jejich druhá přesilová hra v první třetině, protože na trestnou lavici míří Sam Steel (DAL), jenž si odsedí dvě minuty za krosček.

11:07
    Prvním vyloučeným hráčem utkání se tedy stává hostující útočník Logan Stankoven (DAL), jenž obdržel dvě minuty za podrážení.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 1. Fiala (Doughty) – 31. Faksa (Cr. Smith), 31. J. Robertson (Pavelski, Lindell), 47. W. Johnston (Duchene, Marchment), 57. Pavelski (J. Robertson)

Los Angeles Kings: Talbot (Rittich) – Moverare, Doughty, Gavrikov, M. Roy, Englund, Spence – Byfield, Kopitar, Kempe – Moore, Danault, Fiala – Lizotte, Dubois, Laferriere – Lewis, Turcotte, Kaliyev.
    Trenér: Jim Hiller

Dallas Stars: Wedgewood (Oettinger) – Harley, Heiskanen, Lindell, Hakanpää, R. Suter, C. Tanev – Pavelski, Hintz, J. Robertson – Benn, W. Johnston, Stankoven – Marchment, Duchene, Dellandrea – Cr. Smith, Steel, Faksa.
    Trenér: Peter DeBoer

Rozhodčí: Schlenker, Kozari – Murchison, McNamara