Nominační tisková konference reprezentace U21 | (kon.) | | | Nominační TK fotbalové reprezentace | (kon.) |
Los čtvrtfinále a semifinále Ligy mistrů | (kon.) | | | Los čtvrtfinále a semifinále Evropské ligy | (kon.) |
Los čtvrtfinále a semifinále Konferenční ligy | (kon.) |
Sprint mužů 10 km, Canmore | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) |
Kvalifikace lety HS240, Vikersund | Vítěz: P. Prevc (SLO) (kon.) |
konec
SP - Sprint mužů 10 km, Canmore
Vítěz: J. T. Bø (NOR)
Karel Jedlička
Konečné výsledky
- 1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 23:37,0
- 2. Tommaso Giacomel (ITA) +1:02,7 (1)
- 3. Tarjei Bø (NOR) +1:04,2 (1)
- 4. Emilien Jacquelin (FRA) +1:12,2 (1)
- 5. Johan-Olav Botn (NOR) +1:13,2
- 6. Sebastian Samuelsson (SWE) +1:16,3 (1)
- 7. Eric Perrot (FRA) +1:20,4
- 8. Johannes Kühn (GER) +1:20,4 (1)
- 9. Danilo Riethmüller (GER) +1:22,4 (1)
- 10. Dmytro Pidručnyj (UKR) +1:28,5
- 11. Johannes Dale-Skjevdal (NOR) +1:35,2 (2)
- 12. Philipp Nawrath (GER) +1:49,1 (3)
- 13. Lukas Hofer (ITA) +1:51,5 (3)
- 14. Jesper Nelin (SWE) +1:52,0 (1)
- 15. Tero Seppälä (FIN) +1:52,6 (1)
- 16. Justus Strelow (GER) +1:53,1 (1)
- 17. Quentin Fillon Maillet (FRA) +2:00,7 (2)
- 18. Roman Rees (GER) +2:01,5 (1)
- 19. Vetle Sjåstad Christiansen (NOR) +2:03,7 (1)
- 20. Philipp Horn (GER) +2:07,8 (3)
- 21. Jakov Fak (SLO) +2:17,0 (2)
- 22. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +2:24,4 (1)
- 23. Benedikt Doll (GER) +2:25,6 (4)
- 24. Elia Zeni (ITA) +2:31,0
- 25. Jeremy Finello (SUI) +2:31,2 (2)
- 26. Lovro Planko (SLO) +2:35,2 (1)
- 27. Vebjørn Sørum (NOR) +2:38,1 (2)
- 28. Campbell Wright (USA) +2:38,2 (3)
- 29. Simon Eder (AUT) +2:38,2 (1)
- 30. Otto Invenius (FIN) +2:38,3 (2)
- 31. Endre Strømsheim (NOR) +2:42,7 (1)
- 32. Vladislav Kirejev (KAZ) +2:44,4 (2)
- 33. Michal Krčmář (CZE) +2:48,1 (2)
- 34. Alexandr Muchin (KAZ) +2:49,7 (1)
- 35. Fabien Claude (FRA) +2:50,5 (1)
- 36. Jake Brown (USA) +2:52,5 (1)
- 37. Jakub Štvrtecký (CZE) +2:53,6 (2)
- 38. Viktor Brandt (SWE) +2:53,6 (2)
- 39. Jonáš Mareček (CZE) +2:54,5
- 40. David Komatz (AUT) +2:56,3
- 56. Vítězslav Hornig (CZE) +3:19,3
- 61. Mikuláš Karlík (CZE) +3:28,1 (2)
- 80. Tomáš Sklenárik (SVK) +4:44,8 (4)
- 94. Damián Cesnek (SVK) +5:49,1 (4)
Pořadí SP
- 1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 1082 b
- 2. Tarjei Bø (NOR) 990 b
- 3. Johannes Dale-Skjevdal (NOR) 851 b
- 4. Sturla Holm Lægreid (NOR) 828 b
- 5. Vetle Sjåstad Christiansen (NOR) 756 b
- 6. Endre Strømsheim (NOR) 677 b
- 7. Emilien Jacquelin (FRA) 602 b
- 8. Tommaso Giacomel (ITA) 598 b
- 9. Sebastian Samuelsson (SWE) 592 b
- 10. Johannes Kühn (GER) 590 b
- 28. Michal Krčmář (CZE) 235 b
- 54. Jakub Štvrtecký (CZE) 44 b
- 64. Jonáš Mareček (CZE) 30 b
- 74. Adam Václavík (CZE) 15 b
- 85. Mikuláš Karlík (CZE) 5 b
- 91. Vítězslav Hornig (CZE) 1 b
- 93. Tomáš Mikyska (CZE) 1 b
Pořadí disciplíny
- 1. Tarjei Bø (NOR) 384 b
- 2. Johannes Thingnes Bø (NOR) 324 b
- 3. Sturla Holm Lægreid (NOR) 302 b
- 4. Benedikt Doll (GER) 301 b
- 5. Tommaso Giacomel (ITA) 282 b
- 6. Philipp Nawrath (GER) 259 b
- 7. Johannes Dale-Skjevdal (NOR) 245 b
- 8. Johannes Kühn (GER) 244 b
- 9. Vetle Sjåstad Christiansen (NOR) 241 b
- 10. Sebastian Samuelsson (SWE) 241 b
- 30. Michal Krčmář (CZE) 81 b
- 48. Jakub Štvrtecký (CZE) 29 b
- 63. Adam Václavík (CZE) 8 b
- 72. Jonáš Mareček (CZE) 2 b
- 78. Tomáš Mikyska (CZE) 1 b
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 23:37,0
2. Tommaso Giacomel (ITA) +1:02,7 (1)
3. Tarjei Bø (NOR) +1:04,2 (1)
4. Emilien Jacquelin (FRA) +1:12,2 (1)
5. Johan-Olav Botn (NOR) +1:13,2
6. Sebastian Samuelsson (SWE) +1:16,3 (1)
7. Eric Perrot (FRA) +1:20,4
7. Johannes Kühn (GER) +1:20,4 (1)
9. Danilo Riethmüller (GER) +1:22,4 (1)
10. Dmytro Pidručnyj (UKR) +1:28,5
11. Johannes Dale-Skjevdal (NOR) +1:35,2 (2)
12. Philipp Nawrath (GER) +1:49,1 (3)
13. Lukas Hofer (ITA) +1:51,5 (3)
14. Jesper Nelin (SWE) +1:52,0 (1)
15. Tero Seppälä (FIN) +1:52,6 (1)
16. Justus Strelow (GER) +1:53,1 (1)
17. Quentin Fillon Maillet (FRA) +2:00,7 (2)
18. Roman Rees (GER) +2:01,5 (1)
19. Vetle Sjåstad Christiansen (NOR) +2:03,7 (1)
20. Philipp Horn (GER) +2:07,8 (3)
21. Jakov Fak (SLO) +2:17,0 (2)
22. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +2:24,4 (1)
23. Benedikt Doll (GER) +2:25,6 (4)
24. Elia Zeni (ITA) +2:31,0
25. Jeremy Finello (SUI) +2:31,2 (2)
26. Lovro Planko (SLO) +2:35,2 (1)
27. Vebjørn Sørum (NOR) +2:38,1 (2)
28. Campbell Wright (USA) +2:38,2 (3)
28. Simon Eder (AUT) +2:38,2 (1)
30. Otto Invenius (FIN) +2:38,3 (2)
31. Endre Strømsheim (NOR) +2:42,7 (1)
32. Vladislav Kirejev (KAZ) +2:44,4 (2)
33. Michal Krčmář (CZE) +2:48,1 (2)
34. Alexandr Muchin (KAZ) +2:49,7 (1)
35. Fabien Claude (FRA) +2:50,5 (1)
36. Jake Brown (USA) +2:52,5 (1)
37. Jakub Štvrtecký (CZE) +2:53,6 (2)
37. Viktor Brandt (SWE) +2:53,6 (2)
39. Jonáš Mareček (CZE) +2:54,5
40. David Komatz (AUT) +2:56,3
...
56. Vítězslav Hornig (CZE) +3:19,3
61. Mikuláš Karlík (CZE) +3:28,1 (2)
80. Tomáš Sklenárik (SVK) +4:44,8 (4)
94. Damián Cesnek (SVK) +5:49,1 (4)