Jablonec B – Hr. Králové B 1:2 (kon.) | Přepeře – Velvary 0:2 (kon.) | Kolín – Ml. Boleslav B 1:0 (kon.)
Most/Souš – Liberec B 2:2 (kon.) | Živanice – Chlumec n/C 5:1 (kon.)
FK Přepeře
0:2 (0:1)
TJ Slovan Velvary
Sobota 13.04.2024, 10:30Česká fotbalová liga (B) • 22. kolo

Ze zápasu posledního a prvního týmu tabulky vyšel vítězně favorit z Velvar. Svěřenci Vasila Boeva takřka celý zápas dominovali, k čemuž významně přispěla krásná trefa Jakaba ze 17. minuty. Na přelomu poločasů Přepeře neproměnily dvě šance na vyrovnání a po Dobiášově gólu z 64. minuty už nekladly sebemenší odpor. (12:30:27)

90+2

90+2
    Zmar Přepeří podtrhla Šťovíčkova neschopnost zachytit ve hřišti přihrávku k pravé lajně. Spilka asi naposledy uvede míč do hry.

90+1
    Přidány jsou 2 minuty.

89
    Zápas se už jenom dohrává. Rozhodčí ani nebudou mít důvod nastavovat větší porci minut, jako tomu bylo v první půli kvůli zranění Martana.

88
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary:
    ze hřiště odchází Jan Havránek, přichází Nathan Sheye.

87
    Příjemce Pavlatovy přihrávky si nedokázal hrudníkem zpracovat míč do pohybu a odrazil ho až k brankáři Velvar.

85
    Habr nebyl připraven na to, že centr Drozdy projde za Šustra. Míč nebezpečně odrazil před sebe a Přepeře měly kliku, že Keenanova rána z jedničky proletěla nad břevnem.

83
    Jakub Chábera to zleva nezkoušel vůbec špatně, nicméně Truksa jeho přízemní křížnou střelu vytáhl mimo tři tyče.

82
    Vojtěch Habr vymyslel ze situace jeden na jednoho přihrávku do vápna. Nabíhající Daníček si nemohl střelu pořádně nachystat a slabě poslal míč ke Spilkovi.

81
    Jáchym Šťovíček se přes bránící fotbalisty v modrých dresech k zakončení hlavou neprosadil. Deset minut před koncem si lídr tabulky jistě hlídá dvougólový náskok.

80
    Tečovaný pokus zhruba z pětadvaceti metrů Daniel Spilka řešit nemusel. Kvůli rohovému kopu však musí zůstat v pohotovosti.

79
    S centrem zleva si hosté hravě poradili a vrátili těžiště hry do bezpečnějších vod u půlící čáry.

77
    K uklidnění hry přispívá i opatrná a trochu zdlouhavá přípravná fáze Velvar. Domácí neinvestujíc moc sil do napadání.

75
    Nic na tom nezměnil ani Bulíř, kterého si u pravé postranní čáry zkušeně pohlídal Chábera. Je z toho aut pro Velvary.

73
    Každá ofenzivní akce Slovanu teď zavání minimálně náznakem šance. Přepeře se v posledních minutách úplně rozsypaly.